Hey meiden, Ik heb op 14 februari een positieve ovulatietest gehad, maar ben nu nog niet ongesteld en de zwangerschapstesten zijn ook negatief . Hoeveel dagen na een positieve ovulatietest is je nod? ik dacht altijd 14 dagen.
Ja normaal wel....maar het kan ook zo zijn dat je ei toen niet is gesprongen. Soms springt een ei helemaal niet namelijk. Maar het kan ook dat je ei pas na 24 na je posi test is gesprongen en lang heeft gedaan om in je bm terecht te komen enz....dus misschien ben je hartstikke zwanger alleen weet je het nog niet. Afwachten maar......stom he
Nee hoor. Een luteale fase (fase tussen eisprong en ongi) is normaal als deze tussen de 10 en 18 dagen ligt! Gemiddeld dus 14 dagen, maar dat is dus zeker niet standaard. Bovendien kan de lengte van de luteale fase per vrouw en zelfs per cyclus verschillen. Zo kun je de ene cyclus een luteale fase hebben van 12 dagen, terwijl je de volgende cyclus een luteale fase hebt van 14 dagen. Mijn luteale fases varieerden van 12 tot 14 dagen.
Bedankt voor jullie reacties!! Ik heb ergens gelezen dat je ei 24 tot 48 uur kan springen na een posi ovulatietest. Ik heb gerekend en heb 14 februari een posi ovulatietest gehad dus het lijkt mij dat ik tot uiterlijk de 16e vruchtbaar was en daarbij 14 dagen bij opgeteld had mijn nod gister of vandaag moeten zijn toch?
Heb trouwens donderdag getest misschien te vroeg, al heb ik bij me zoontje al vroeg posi getest dus het lijkt mij als ik nu wel zwanger zou zijn dat ik donderdag wel een vaag streepje gehad zou moeten hebben. Hoop het zo
Volgens mij wil dat ook niks zeggen, als je bij een eerder kindje bijv al op 10 DPO licht positief test dat dat bij een volgend kindje ook is. Het kan inderdaad zijn dat je eitje pas later is ingenesteld dan de vorige keer. Dan gaat je lichaam ook later beginnen met de opbouw van HCG, dus geen bloed geeft moed Morgen ochtend anders nog een testje wagen?