Hoi meiden! Heb weer ff tijd om hier te kijken en wat zie ik, een lichte streep! Wat goed naadje! Ik ga duimen dat hij gaat oplopen en er echt bingo is! Het klinkt veelbelovend samen met je symptomen! En kinesteet: ik snap dat je twijfelt, dat zou ik ook ontzetten hebben geloof ik... Ook voor jou hoop ik op een baby!! Hier zitten we nog steeds met ziekte... M'n zoontje is gister toch opgenomen in het ziekenhuis en daar zitten we nu nog... Hij bleef maar koorts houden en raakte er van uitgeput... Nu met een infuus met vocht en antibiotica knapt hij gelukkig weer op! Morgen hopelijk retour huiswaarts, dat slaapt toch lekkerder, haha! (Hij ligt lekker te pitten nu en ik zit dus een beetje op zwp, haha!) Nou ja, heb mezelf voorgenomen om elke dag een momentje te genieten van de zwangerschap! Want nu vergeet ik het toch steeds weer... Haha
Ooh Lentekind, ik hoop dat je zoontje heel snel weer opknapt! En dat jij zorgeloos kunt genieten. Beterschap!!
Thanks meiden! We zijn net weer thuis! nog even bijkomen van alles... we zijn allemaal nog een beetje uit ons ritme, haha! Maar de kleine knapt goed op en daar gaat het om. nu maar genieten dus! Houden jullie me op de hoogte van hoe jullie gaan?
Zeker Lentekind, doe ik Lief dat je zo mee blijft leven. Hopelijk keert de rust gauw weer terug voor jullie! liefs
Hey meiden Vanmiddag toch maar weer een testje er tegen aangegooid en dit ia het resultaat im het echt is hij roze
Thanx geloof het eigenlijk nog niet eens moet gebeurt zijn net op of rond mijn verjaardag dus een verlaat verjaardagskado en vervroegd kerstkado hihi Ben nog steeds releaxt en noem me niet zwanger weten ook npg niet wanneer we het de ouders gaan vertellen vanwege eerdere mk voor mijn zoontje
Jaaaaa wat goed naadje!!! Dat is zeker een mooie roze streep! Hoop dat het goed blijft gaan en dat je een mooie zwangerschap hebt! Maar wat een goed nieuws zeg, wauw!!
Om even aan te sluiten bij de openingsvraag: Ik heb nu ook bijna elke ronde bloedverlies nog voor de eisprong (dag 10-11-12) en ik herken de gevoelens van onzekerheid heel goed! Ik heb al een zoontje en toen heb ik het niet gehad en nu steeds weer bloedverlies. Zit nog te twijfelen of ik niet ook eens naar HA moet. Anderzijds lees ik bij de meesten dat er niks aan gedaan kan worden en als er al iets aangedaan wordt, dan is dat na de eisprong maar dan heb ik geen last (vooralsnog haha). Echt een lastig en vervelend probleem!!