hey lottel, hoe staat het ervoor, ook druk aan het "klussen" ? wij wel. wel elke keer weer spannend hoor. zal het wel, of zal het niet.
hi lottel (en de rest) hier ben ik weer! LANG GELEDEN! ik zie nu dat je ook voor de eerste gaat! en we zijn ook nog even oud! ben nu ook in de klusperiode!! zowel in mijn nieuwe huis als met mijn man!! ik hoop dat het bij iedereen snel raak is! en de zwangeren ook alles goed! ik hoop dat jullie niet teveel last hebben van kwaaltjes! maar het is voor een goed doel! ik ga nu verder mijn ijsje opeten want typen met 1 hand is niet handig!
hoii, hier alles nog rustig. gister wel flink last van mn rug en maandag/dinsdag waren mn darmen flink op de hobbel. maar, spannend nu. zal voor je duimen lottel.
Dank je.. Heb al 2 dagen last van bruin bloed verlies, ongi zet ook niet door. Dus het kan alle kanten nog op. Voor jou ook weer spannend! Zal ook voor jou duimen!
hoii, nou lottel, hoe staat het ervoor, is het al doorgezet, of er toch een test aan wagen?? ik had dus gister ongesteld moeten worden, maar er is nog niks, errug spannend.
dag dames: @ lottel: aan je banner te zien, is het dus wel doorgezet, balen, zal wederom duimen voor deze nieuwe ronde. zoals je aan mijn banner kunt zien, ben ik 4dagen overtijd, heb gister en vandaag getest, maar beide negatief, maar ongesteldheid zit er ook niet aan tekomen, dus nog steeds in spanning hiero.
dag dames, wat zijn jullie stil de laatste dagen. hier goed bericht, ik ben zwanger!! zal voor jullie duimen dat jullie ook snel zwanger zijn!!
Ahh bernadedde !! Wat onzettend gaaf!! Gefeliciteerd meis !!! Nee bij mij is het na 2 dagen toch doorgezet. Wel ben ik al 1,5 week moe en misselijk en niet mezelf.. Maar goed, we wachten het maar weer af deze maand.
oei, das niet fijn, misselijkheid en niet jezelf zijn. ik hoop voor je dat je je snel weer wat beter voelt. bedankt voor de felicitatie. ik blijf nog wel ff op deze club, ben benieuwd hoe het jullie zal verlopen.