Wij zijn vanmiddag ook geweest! Was super! Meiden hebben erg genoten en de mama's ook. Overigens zijn de jurkjes niet echt te koop....officieel krijg je ze gratis bij een abonnement op de TROS van 6 euro....
Voor de mensen die al geweest zijn. Hebben ze de jurkjes ook te koop bij de show en hoe duur zijn ze daar? Ik vind 30 euro voor een jurkje best prijzig (zeker voor eenmalig gebruik). Ik woon toch in de buurt en ik ga zelf pas donderdag dus dan ga ik voor die tijd even de jurkjes ophalen. Ik hoor graag van iemand. Alvast bedankt. Groetjes Petra
Dat jurkje dat Zanoni laat zien, is ook te koop bij de show voor 6 euro. Alleen word je daarmee dus ook lid van TROS en moet je eraan denken dat dan weer op te zeggen, want anders wordt het automatisch verlengt! Het jurkje lijkt me niet van heel goede kwaliteit...erg synthetisch.
mijn dochter is nog geen 3 en die gaat ook naar k3 ze vind het leuk we gaan 20 aug. hi hi heb er nu al zin in
Allo voor de dames die kaartjes bij vakantieveilingen gedaan hebben, er staat op dat je ze een half uur van te voren al kan halen, is dit ook eerder mogenlijk? Gr gina
weet iemand hoeveel uur van te voren je de kaartjes kan halen als je ze 'gewonnen' heb via vakantieveilingen? er staat alleen op dat je ze maximaal tot een half uur van de show kan halen maar niet vanaf hoelaat ofzo.
Wij zijn donderdag geweest en hebben ontzettend genoten, wat een toffe musical!! Echt een avond vol plezier!
Wij zijn ook afgelopen donderdag geweest (om 7 uur), maar het was voor mijn meisje echt te lang en ik ben dan ook in het 2e gedeelte weg gegaan. Wel een super leuke musical, echt een aanrader!!!
wij gaan trouwens wel ´s middags, omdat ons moppie meestal al om 18.30 erg moe is. weet iemand of het geluid een beetje acceptabel is? (ivm oorbescherming aanschaffen of niet).