Dag dames! Ik ben op zoek naar goede, gezonde, energierijke gerechten!! Ik dacht misschien kunnen we dat hier delen? Mijn man wil wat kilo's kwijt en ik wil weer eens wat nieuwe, gezonde en lekkere maaltijden op tafel zetten! Wie trapt af
Sorry, weet zo niks. Beste tip om een paar kilo's kwijt te raken, vind ik om gewoon minder te eten. Je bord minder vol en niet nog een keer opscheppen. Uiteraard ook weer niet te weinig, anders krijg je 's avonds 'honger' en pak je makkelijker naar chips of zo.
Hier vaak een salade dag.. En dan met bijv gerookte kip of zalm/tonijn. En dan gewoon tomaat/komkommer/druif etc erin..
Tomaat komkommer salade eventueel met wat olijfjes en een klein scheutje olijfolie. Sla eten ná je gewone 'normale' maaltijd - helpt ook om je een lekker vol gevoel te geven. En het is erg gezond. En dan sla je je toetje over. Als je perse een toetje wil, dan 1 uur of 2 uur na de maaltijd en een lekkerij light variant of yoghurt met een klein beetje halvajam.