Kickboksen? Apart, zijn niet veel vrouwen die dat doen toch? Of ken je mensen die dat doen? Meer slijm kan echt duiden op een zwangerschap hoor. Dit had ik op internet gevonden Veranderende afscheiding als je zwanger bent Normale vaginale afscheiding is wittig van kleur en voelt slijmerig en plakkerig aan. In de zwangerschap kan de hoeveelheid en de dikte van de afscheiding (fluor) sterk variëren. Veel vrouwen hebben veel meer afscheiding tijdens de zwangerschap dan normaal. De afscheiding hoort wel doorzichtig of wit te blijven en vloeibaar, slijmerig en plakkerig.
dit is de beschrijving van mijn afscheiding doorzichtig vloeibaar plakkerig slijmerig ik ben een apart geval heb houtbewerking gevolgd en zonet een geniale ingeving effe topicje openen voor ideetje hou het in de gaten dan kan je zien welke ingeving ik heb gekregen haha
nou wie weet.... wanneer is je nod? of weet je dat niet! ik ben met de zwangerschap 20 aangekomen waarvan er nu nog 8 zijn blijven plakken (eerst nog maar 5, maar met al die chocomelk die ik de laatste tijd drinkt zijn er inmiddels 3 bij)
dank je! je had toch ook een licht streepje getest? dan ben je zwanger hoor! ook een licht streepje is een streepje!+ deze verschijnselen! doe anders morgen ofzo nog een test, dan zal het streepje duidelijker zijn!
Geniale ingeving? Ben benieuwd! Dus de afscheiding is hetzelfde? Dat is goed. Daar heb ik helaas geen last van. Hoeft niks te zeggen natuurlijk, maar dat is wel iets wat ik op dit moment mis. Omdat ik dit bij mijn vorige zwangerschap wel had. @lalalamanon: Nee chocomelk is niet goed voor je lijn haha. Vervelend hè dat er zoveel lekkere dingen zijn die zo slecht zijn.
morgen doe ik in geen geval een test ben morgen net ...jaar samen met men man en als het dan nog een tuurstreepje is (is voor mij negatief tuurstreepjes ) dan is er een grote teleurstelling en da verpest onze dag een beetje ik wacht mooit tot dinsdag hihi dan zou het zeker duidelijk moeten zijn he
Gezellig, naar de bios (dat bedoel je toch, of is het een eetcafé die zo heet). In Antwerpen? Dacht te zien aan je manier van "praten" dat je uit België komt. (Goede vriendin van me komt ook oorspronkelijk uit belgië) Heb toen even Vilvoorde gegoogled.
Leuk, gaan jullie ook naar de film? Zo ja al eentje in gedachten? Voor we ons zoontje hadden gingen we regelmatig naar de bios in Antwerpen. Echt super daar, grote zalen, groot scherm en supergeluid. En dan die heerlijke nacho's met kaassaus. Mmmmmmm! Wil binnenkort ook weer eens gaan. Misschien in augustus, dan zijn we alweer 11 jaar bij elkaar.
ja we gaan naar de film welke weet ik nog niet ze draaien een paar goede films dus wachten tot daar om te beslissen
Nou heel veel plezier morgen! Ik ga zo naar mijn bedje. Morgen komt mijn kleine ventje waarschijnlijk weer vroeg. Misschien zelfs vannacht al. Hij had met naar bed gaan 38,6 graden koorts . Hij heeft ook heel de dag lopen niezen en snotteren. Hopelijk voelt ie zich morgen wat beter en is de koorts gezakt. Wanneer kan ik je geniale ingeving bekijken?
haha heb een topic geopend voor ideeen heb dus beslist dat ik zelf een houten speelhuis ga maken maar zoek ideen om het speciaal te maken