Goeie morgen allemaal. Zo, mijn temp was weer iets omhoog dus ik heb een mooi kruis ekregen van FF, dus dat betekend dat mijn ei afgelopen maandag is geweest. Ik zit nu dus officieel in de wachttijd. Moet om 9.00 werken dus ik ga gauw mijn haar doen en ontbijten.
Goeiemorgen! Ik was zaterdag van plan, maar durf niet meer! Heb gister ookal getest en was negatief. Ben zo bang voor nog een teleurstelling Lilly; Ik moet zo om jou lachen. Jij zal vast bloed sirrieus zijn Wij allebei zijn nog maar net begonnen en misschien is er nog een hele rit te gaan :x
Ik ben altijd bloedserieus....... 8) Gewoon testen hoor zaterdag, je kan het maar beter gewoon weten toch? Dag 44. Nog steeds niks. Denk dat ik van het weekend wel een test doe, gewoon voor de zekerheid want moet er niet aan denken dat ik per ongeluk toch zwanger ben maar gewoon drink en zo.... Hoop alleen wel dat ik het hoofd koel kan houden en geen hoop ga hebben of zo Het is echt wel raar hoor om maar gewoon niet ongesteld te worden.....
Hallo! @Lilly: Zie het al helemaal voor me, jij gaat AL die middeltjes tegelijk gebruiken (gooit ze in een grote zwarte ketel die op een hout vuurtje staat ) en vervolgens.... 6 weken ongi Ik zou het bij een paar houden hoor hihi Pfffff weer veel geschreven... even denken...... nog even denken.... nee weet het allemaal niet meer, tja wel de verhalen maar niet wat bij wie hoort.... : (het is ook nog best vroeg natuurlijk hé 8) ) Wel weer een paar spannende ertussen die bijna mogen testen... Maar zag Lauraatje er nog niet tussen staan, wanneer ga jij testen? Een maansteen... die had ik bij Noah ook maar dan in een armbandje verwerkt, zag er hardstikke leuk uit! 2 maanden geleden had ik hem weer om was bij mijn moeder en Noah verveelde zich een beetje dus gaf hem mijn armbandje om mee te spelen en grapje tegen hem dat hij er voorzichtig mee moest doen omdat dat voor zijn brusje was......... Wat denk je hij trekt het zo hard uit elkaar dat het armbandje kapot gaat en alles stuk op de grond valt Dacht gelijk van: Nou die wil vast geen brusje (viel ook niet mee om dat armbandje stuk te maken, anders had ik hem natuurlijk ook nooit gegeven )
hoi meiden hb was goed net by dokter geweest ze kan geen oorzaak vinde maand aankijke en dan gaan ze eventueel bloed verder onderzoeken
Ik hoop dat die test dan wel duidelijkheid gaat geven! Als hij negatief is dan denkt de ene kant van mij, jammer volgende keer maar de andere kant denk, misschien is het nog te vroeg om te testen Ik móet zaterdag testen van me mannetje, dus kan er niet meer omheen Ik zit nu op dag 30 en ook nogsteeds niks. Ik vind het zó raar! Afgelopen maanden werd ik het 2x in de maand en altijd dezelfde datum(s) en sinds deze maand dat we voor het echie gaan, komt er niks opdagen. Ondertussen die stomme buikkrampen, vermoeidheid en rare witte vlokken in me urine. laat die komen of geef me een positieve test!
Hier vanmorgen een negatieve test maar nog steeds géén ongi en ook totaal niet het gevoel dat de eraan zitten te komen
Pffff wat vermoeiend zeg! :x Volgens mij komt er een dag dat we met z'n allen duidelijk krijgen ** Ik weet niet waar ik nu last van heb maar ik stond mezelf net op te tutten en leunde met me buik tegen de rand vd wasbak aan en kreeg een raar gevoel. Een gevoel dat ik zou hebben als ik ver in de zwangerschap ergens tegenaan stoot Echt een vreemd gevoel..
@mystic sun: nou wat raar en wat voor testen doe je? @zomaar: ik ga proberen op mijn nod te testen want denk niet dat ie veel eerder positief kan zijn.. ik heb één liggen die je 4 dagen voor die tijd kan doen maar denk dat de kans toch groot is dat ie negatief zal zijn.. dus kan beter afwachten.. @wenneke: ok afwachten dus.
Jeetje Lilly, dat schiet ook niet op bij jou. Balen zeg... Ik hoop dat je zomaar ineens een positieve test in handen hebt als je toch besluit nog maar eens te testen.
@Mystic sun, he wat vervelend nou, helemaal na die vage test van laatst.....probeer nog even vol te houden tot overmorgen joh! @Alieke, wie weet ben je wel gewoon zwanger! Ik moet ook zaterdag testen van manlief, kunnen we gezellig samen. Maar heb meer hoopv oor jou dan voor mij hoor, en dat is niet omdat ik negatief denk maar gewoon omdat ik het niet 'voel' en bij Ruben WIST ik het al heel snel...... @LAuraatje, sterk hoor! Maar idd wel het beste. Mochten wij ook OOIT nog in de volgende ronde komen dan ga ik ook niet meer testen voor dag 32 hoor. Tenzij ik net als bij Ruben gewoon ZEKER weet dat ik zwanger ben, dan kan ik me niet inhouden denk ik MAar zolang ik dat gevoel niet heb, geen testen meer hier. @Funny, bedankt weer voor het medeleven, en dat zou wel heel mooi zijn ja......hoe is het met de misselijkheid en de luizen? @Zomaar, ik zag gisteren ook een mooi armbandje op internet dat ik wil gaan bestellen. Deze is van maansteen met granaat, en granaat hoort weer bij mijn sterrenbeeld en is ook weer goed voor van alles en nog wat dus.....leek me wel wat DAn morgen nog een nieuwe steen halen, neem tenminste aand at ze niet moeilijk gaan doen. Nou en dan morgen mijn heksenketel aanzetten en volgende maand in de volle maan dansen ik mijn blote derriere, en als ik dan niet zwanger ben dan weet ik het ook niet meer, hahaha! @Wenneke, nou als je bloed goed is dan is het denk ik gewoon een teken van je lijf dat je wat beter voor jezelf moet zorgen
Hey dames, ben even weg geweest maar mag me nu weer bij jullie melden... Het is helaas misgegaan bij ons. Mijn bloedverlies was toch een miskraam. Maar op de echo was wel te zien dat er misschien een hele prille zwangerschap zou zijn (konden ze zien aan het slijmvlies e.d.), dus dat ik na de miskraam meteen weer "raak heb geschoten" zeg maar, en dan zou ik nu 3 weken moeten zijn. Mag over een weekje ongeveer testen (van de banner klopt niet veel ). Dus slecht nieuws, maar hopelijk ook goed nieuws @ Lilly: nog steeds niets bij jou? Ik heb echt medelijden! Kijk ik heb ook niet bepaald goed nieuws, maar ik heb wel duidelijkheid en daar zit jij nog steeds op te wachten.. Sterkte hoor! Het vergt ontzettend veel geduld lijkt me!
@ mamavanbritje; goh dat zal ook wel gek voelen, slecht nieuws en dan zo kort daarop ook weer goed nieuws! Nou ik duim voor je hoor. @ lilly; en heb je al ladingen kruiden in geslagen? oh nee dat ging je pas vanmiddag doen he?! @ Mystic sun; he dat ik ook lastig voor je, een vaag streepje en dan nu weer niets. Kan het niet meer terug vinden zo snel, maar hoeveel dagen was het nou geleden dat je die vage test had? @ Lauratje; knap dat je het vol houdt, ik heb die testen nu ook hier maar ging zelf eens rekenen en volgens mij klopt mijn banner niet. Ik ga dus ook nog maar even wachten met testen. @wenneke; hoop dat je er achter komt wat je dan zo moe maakt! @alieke; oef, zal dat een teken zijn denk je? hoop het voor je. Hier wisselt mijn gevoel zowat om het uur, dan denk ik weer iets te voelen wat lijkt op het begin van Jonathans zwangerschap en dan ben ik er weer van overtuigd dat het gewoon voelt als mijn ongi die er aan zit te komen. AAAAAAAAAAARGHhh
@Lauraatje: Knap hoor en het slimste om te doen natuurlijk, geloof dat elke vrouw dat weet maar niet iedereen elke ronde zo geduldig is 8) @djezelf: En wanneer zou jouw NOD moeten zijn dan? Spannend hé! @Mamavanbrittje: Welkom terug! Wauw dat zou wel super zijn na zo'n domper! @Wenneke: Ik blijf bij het advies VITAMIENTJES! @Mystic sun: Pfff lekker raar en zeer verwarrend voor je. @Alieke: Laten we hopen dat het een goed teken is! Eeen voorspelling voor wat er komen gaat. Je weet wel zo'n bolle buike ode maar dan wel met wat erin @Lilly: Zou je aub dan wel foto's kunnen maken van jezelf met een puntmuts en je heksenketel? En natuurlijk ook wanneer jij je dans doet bij volle maan Zo ga nu even lekker met mijn kereltje een boterhammetje eten en daarna even shoppen Tot later meiden!
Ik denk dat ik pas de 29e kan testen. Waarschinlijk heb ik per ongeluk een cyclus van 24 dagen in gevuld. (?) Ga het zo even veranderen.
Zit een broodje te eten en heb inene erge buikpijn en krampen.....echt onderin mijn buik........zou het?