@Mamavanbritje, pfff........nou ik heb het ook met jou te doen....moet je u blij of verdrietig zijn Dat wordt een lange week voor je, hoop op het beste! @Zomaar, dat zou je wel willen he Foto's van mijn blote derriere op internet @Djezelf, dat duurt niet lang meer........... En dat wisselende gevoel herken ik uit duizenden!
oh en ik kan pas morgen naar de stad, was even vergeten dat 1 van mijn noodopvang kindjes vanmiddag langskomt. Erg leuk hoor, ze is hier 5 weken geweest omdat haar eigen oppas moest bevallen. En ze wilde echt niet weg......meisje van 7 jaar. Ze woont hier in de straat, dus ik zei dat ze altijd mocht komen. Van haar ouders moest ze perse terug naar de andere oppas want ze vonden het niet fair tegenover haar. En dat is natuurlijk ook zo hoor.......maar als je kind zo duidelijk laat merken het ergens anders echt leuker te vinden Ik ga in ieder geval wel ff naar de apotheek straks dus kan ik wel vragen om dat spul van A. vogel! De rest zal tot morgen moeten wachten
Whaaaaaaaaaaaaaa LILLY EINDELIJKK! oh wat moet dit een ongelovelijke opluchting voor je zijn!!!! (en een heel klein inieminie teleurstellinkie!) Jeetje wat fijn voor je! Weet je in iedergeval zeker dat je lijf werkt (kunnen we al die strips pillen weer opbergen hier) oke en nu op naar een gode gezonde volgende ronde!
nee, ben alleen maar blij! en opgelucht! Ik WIST dat ik niet zwanger was! Ik ga feest vieren en lekkere dingen halen haha!
Oh gelukkig maar, kon me zo voorstellen dat je ergens toch een mieni beetje hoop had gehouden. Ben blij voor je dat je zo blij bent, dit mag je inderdaad wel lekker gaan vieren! (doet me denken, ik moet ook even gaan eten!)
Ja lijkt me wel handig om vanaf nu elke dag te tempen. gewoon om wat meer inzicht in je cyclus te krijgen! Baat het niet dan schaadt het niet toch.
@ Lilly: Volgens mij is dit de eerste keer dat ik iemand feliciteer met haar ongi, maar eens moet de eerste keer zijn toch? Dus bij deze: Gefeliciteerd! Eindelijk! Nu heb jij ook duidelijkheid! Ik zou ook gaan tempen als ik jou was, wie weet heb je er inderdaad wat aan. *Maakt rondedansje voor Lilly*
LILLY GeFeLiCiTeErD! Jeetje je was gewoon bang dat je echt een foto op moest sturen hé.... Maakte maar een grapje hoor 8) hahaha Nee zonder gekheid wat FIJN! Scheelt je ook een hoop kruiden specerijen brouwsels etc... Lilly gaat mee naar ronde 2 olé olé Ik heb vanmiddag vingerverf gekocht en 2 mooie lege schilderdoeken Nu is het HELAAS tijd voor mijn ventje om een dutje te doen want ik had al zo'n zin om te gaan schilderen, maar dat word dan maar morgen denk ik! Eentje ga ik dan cadeau doen aan mijn ouders, die zijn 5 weken op vakantie en dan hebben ze een mooi schilderijtje om naar te kijken als ze terug komen!
@lilly: jaaaaaaaa eindelijk! \/ nou moet nu eten maar als het goed is kan ik vanavond met mijn laptopje op de bank liggen
Pfffffff ik wil ZO graag zwanger zijn! Vorige week is aan het einde van mijn straat een meisje geboren dus heb een hele week de kraamhulp voorbij zien wandelen.... Gisteren kreeg ik nieuws dat er een ex collega zwanger is (wel fijn voor ze want hun begonnen toen ik ook begon voor Noah ) nu dus eindelijk in verwachting! Maar ik merk dat ik dan een beetje jaloers ben, wil ook zo graag een frummeltje in mijn buik! Als ik eraan denk kan ik ook echt zo'n raar gevoel in mijn buik krijgen echt zo'n gevoel van verlangen naar een beebje! Maar je we moeten "gewoon" een beetje geduld hebben...
Wat een opluchting Lilly! Over 2 wk weer flink aan de klus en dan weer duimen! nu even lekker genieten van een wijntje en toastjes met brie... hihi! Ik word echt gek denk ik.. ben alleen maar aan het stofzuigen en wassen maar heb niks levends meer ontdekt! Dylan heeft kort haar en daar heb ik niks kunnen ontdekken. De misselijkheid lijkt minder te worden (minder lang dan met Dylan), spugen hoef ik haast niet meer. Begin al aardig een buikje te krijgen hoor! Terwijl ik met Dylan met 20 wk nog niks zag! Ik hoop dat ik met mijn verhalen jullie niet kwets want ik gun jullie dit zooooo erg! Heb ook niks van Veertje een tijd gelezen. Weet iemand hoe het met haar is? Velobabe: Dylan is ook altijd een vrezelijke slechte slaper geweest tot een maand terug toen hij een 1 persoonsbed kreeg! Hij is nog wel vroeg wakker 06.00 uur maar 's nachts hoor ik hem niet! Sorry geen tips voor je want ik heb ook alles geprobeeerd! Ga nu ff eten!
@Mamavanbrittje, een rare tijd voor jullie, ik hoop dat het deze ronde helemaal goed gaat en het geluk aan julie kant is! @Lilly ! Vandaag was ik even bij Prenatal en voor de meeste spulletjes en kleertjes is ze gewoon al te groot. Was een beetje teleurgesteld, ze is gewoon geen baby meer. Morgen mijn laatste werkdag, al voelt het helemaal niet zo.
@funny; oh nee vind het helemaal niet erg hoor om je verhalen te lezen, wel leuk om te horen hoe dat nou gaat bij een tweede x. Ik vroeg me ook al af hoe het met veertje was. ga wel even kijken of ze uberhaupt nog op de site is. @jo79; gek he als ze dan ineens baby-af zijn! Het gaat zo ontzettend snel met die kleintjes! Heb dat ook als ik bijv. bij de H&M loop. Nu moet ik bij de jongentjes kleding kijken. Terwijl ze op de babyafdeling zulke leuke dingen hebben. Het valt me trouwens ontzettend tegen hoe weinig keus er is bij jkongens kleding! Voor meiden zijn er rijen aan jurkjes, shirtjes, broekjes, rokjes etc en voor jongens is er vaak maar één rek.
@lilly, nou meid...2 dagen na mijn ongie...gefeliciteerd... mijn ongie wil niet echt doorzetten, ik heb alleen wat oud bloed..
Lilly; \/ Ik ben blij voor je! Eindelijk duidelijkheid! Ookal zou ik denk ik toch een beetje teleurgesteld zijn. Lekker gaan tempen en klussen tot dat je erbij neervalt 8) Funny; lekker genieten van je buik :-D Zou het wel weer heeerlijk vinden, zo'n klein frutteltje in je buik! Jo; Ja gaat hard he, nu beginnen ze een (kleine) dreumes te worden. Ik vind onze meid nu al geen baby meer Ookal vind ik het ook wel steeds leuker worden. In het begin is het schattig ect. en nu krijg je er echt contakt mee :-D ** Pff was net aan het werk en me collega's vonden me erg afwezig en vroegen of het wel goed ging. Ik voelde mezelf ook wel anders, later werd het wel wat minder. Terwijl ik helemaal niet aan het 'zwanger worden' dacht. Nogsteeds die zeurende krampjes aaaarggg.
@Djezelf, dat is waar, voor meisjes is er zoveel leuks, haast teveel om uit te kiezen en voor jongens vind ik er vaak heel weinig tussen hangen. Ik heb ook wel veel echte meidenspullen voor haar, mocht ze een broertje krijgen, dan gebruik ik toch echt weer de roze wallaboovoetenzak in de maxicosi etc. Dat is dan jammer, veel te duur om nieuw te kopen en bovendien kreeg ik met mijn dochtertje ook steeds opmerkingen over mijn lieve kleine knulletje (in een roze jurkje, jawel... ), dus wat maakt het uit. Het wagentje enzo heeft trouwens wel neutrale kleuren hoor, dus met de basis kan ik alle kanten op .
Voor meisjes is er gewoon meer keuze! Ik heb trouwens bij Prenetal nog wat gekocht hoor! De keuze is niet veel meer maar af en toe hangt er wel wat leuks tussen! Dylan is ruim 2.5 maar heeft maat 92... is en blijft een ukkie! Toch denk iik dat het nu weer een jongetje wordt.. zou een meisje wel leuk vinden maar gezond is echt het belangrijkste! Kan ik tenminste wel de kleertjes weer gebruiken, hahah