Jullie hebben wel weer aardig gekletst hoor! Ik zie dat iedereen ongi is gewoorden geloof ik, balen zeg! December gaat jullie maand gewoon worden meiden! Hier gaat het goed, we hebben het nu iedereen verteld, de rest gaat wel via via of spreek mensen zelf wel. Vandaag voor de handbalwedstrijd verteld, en uitgelegd waarom ik zo slecht was de laatste wedstrijden, hahah, heb het vandaag weer helemaal goed gemaakt want heb het winnende doelpunt gemaakt. We hadden maar 1 wissel, dus het was hard werken, maar verdoend gewonnen. Gisteravond zijn we naar de flat van jet geweest, als je naar een leuk toneelstuk wilt dan moet je daar heen, was echt super leuk.
lilly leuk is dat he dat zwemmen! hier ook hoor... heerrrrlijkkkk kyana kan dan zo lekker spelen! maaruh hier streng? mwa valt nog mee. een jaartje geleden hebben wij een bullmastiff bijeenkomst gehad en daar gingen de meeste ook gewoon los. dus mwa valt mee. je weet toch dat wij ook een doggie hebben he? patje goed gescoord hihihi kaatjes mam bbq... mmmm
@patje, goed gedaan meis! En lekker dat iedereen hetnu weet, kun je er lekker openlijk over kletsen! @anniek, tuurlijk weet ik dat maar wij hebben van die boekjes met honden uitlaat gebieden in nederland en in Limburg si wel van alles maar bij het meeste meot je hele stukken je hond aangelijnd houden. En als j ergnes niet vandaan komt dan weet je natuurlijk niet zo goed of het toch wel gedoogd word of niet...... Nou ruben snottie, snotter, is ook weer wakker, gaan ff lekker een tosti eten en dan met de hondjes op pad!
o joh op die fiets.. nou eerlijk is eerlijk die flapdrol van mij is na 100 meter rennen al moe duszz lang uitlaten doen wij niet! hahaha de sul! wij gaan dus ook nooit echt verder als gewoon een rondje of een wandeling lans de maas {maar dat vind ik nu al koud } heb jij trouwens reutjes of teefjes? en hoe heten die moppies ook weer? ik ga me dochter wakker schudden dan gaan we "kleuske" kieke! tot vanaaaffff
Ja, wat die vlekjes nou waren? Misschien toch uitslag van iets of van een kriebelbeestje ofzo. Was echt verbaasd dat ze weg waren. Wij hebben de grote wandeling met de hond er alweer opzitten. Vanmorgen hier niet zo ver van vandaan rond een plas gewandeld, nog nooit eerder geweest, wist niet hoe je er kon komen. Wel voor herhaling vatbaar, maar niet meer op zondagochtend, veel te druk daar. Ja, ik moet zeggen dat ik me vaak ook niet zo aan die honden aangelijnd regels houd, hier mag ze zowat nergens dan nog los en ze moet toch haar energie kwijt.
haha, DIE ANNIEK! Wij hebben twee teefjes en vooral de Lab is niet moe te krijgen hoor. Hier dus wel elke dag een uur aan de wandel hoor Weer of geen weer Uiteraard schiet het ook wel eens bij in, door die kinderen maar we maken het dan altijd weer dubbel dwars goed met een rondje strand of bos. Wij vinden het heerlijk om dan gewoon de hele dag weg te zijn hoor. En als het koud is neem ik altijd warme chocomel mee en lekkere broodjes.....
@jo, hier heb je een hoop uitlaatgebieden. DAt is ook de reden dat we een hond hebben genomen. We wandelden altijd al graag en zagen over de bordjes 'loslopende honden toegestaan' dus dat leek ons erg leuk en het was een schot in de roos Ik hou me er ook niet altijd aan hoor, zeker niet als er verder niemand is of zo. maar in natuurgebieden kunnen ze met het oog op het wild of de broedtijd erg streng zijn met controleren en ik loop toch lekkerder door een bos in de veluwe waar het gewoon mag en je dan dus ook voornamelijk hondenliefhebbers tegenkomt. Nou ik ga zo mijn rondje weer doen, tostis zijn op!
@Lilly, die bordjes stonden hier ook toen we er kwamen wonen, ondertussen zijn een hoop bordjes helaas vervangen door 'verboden voor honden' of 'honden aangelijnd'. Ja, helaas door mensen die hun hond op broedende vogels laten jagen enzo.
Wij hebben ook een hond, alleen is ie zoooooo traag....ze heeft ook al 2 kruisbandreconstructies gehad en geen meniscus meer en artose in haar voorpoot en lichte hd in haar heup, dus ze loopt niet al te hard, maar het is zo'n scheetje! ( zie album) Laatst waren we naar het bos geweets en dan gaat ze helemaal los, maar met het gevolg dat ze 2 dagen bijna haar mand niet uitkomt dus we gaan niet heel vaak naar het bos. Ze wordt over 2 weken 9 jaar.
Wat een lieverd Patje, jammer dat hij niet meer zo goed kan lopen. We zijn het huis aan het schoonmaken, dat doen we meestal op zondag.
hoi meiden wat veel weer gekletst kwam gister by me schoonouders na me werk en niels wilde nietdrinke en nog steeds diaree dus dokterpost gebeld we moesten komen daarheen en nu heeft ie zout gekregen om vocht vast te houden zodat ie niet uit droogt en moeten morge terug als niet over is nou hy heeft wel 3luiers in half uur echt waterdiaree en da al een week lang dus morge weer terug. net naar sinterklaas intocht geweest en niels met piet op foto hahaha en hy huilde niet verder is ongi byna weg dus dan wort klusse fijne dag meiden
@Zomaar Je mag best kletsen hoor net als de rest trouwens @Knuf Leuk van je te horen. @Patje Mijn nod is eind deze maand...
sooo ook hier weer terug van de intocht! was wel ff lekker om met kyana op jats te zijn maar hier zijn ze zo idioot! Er stond in het blaadje dat kindjes tussen de 0 en 2 geen bonnetje nodig hadden voor snoep! dus sta netjes in de rij en nu kreeg ik niks en kon dus zonder afdruppelen terwijl me neefje van bijna een jaar jonger dan kyana wel gewoon kreeg {had dus wel een bonnetje} echt zó onozel! geen idee waar ik die bonnetjes had moeten krijgen want de kindjes van de peuterspeelzaal en kdv kregen ze! moest maar wachten of er wat overbleef! nou mooi niet! dan hou het ook maar! ik et lekker vanavond de schoen en dan verwend ik haar zelf wel puh! ben nog steeds niet lekker! morgen avonddienst draaien en dinsdag team en dan moet ik pas het weekend weer! gelukkig! ik heb vandaag gegeten; welgeteld 1 beschuitje en een half kommetje van zo'n cornflakes {ik dacht; vult, ligt niet zwaar, suiker én ijzer!} pff en honger? nee! ik ga dadelijk kyana een potje maken, john is weer werken en denk dat ik voor mezelf beetje macaroni met niks! pff heb geen zin in weer nachtelijke wc rondjes! patje zielig hoor voor je doggie... ik durf onze hond niet eens los te laten! niet alleen omdat hij niet terug komt maar omdat mensen altijd bang zijn voor onze hond! ze gaan altijd gillen en vind hem eng! {en big de sul snapt niet dat ze niet gewoon met hém spelen!} lilly weer of geen weer? als het hier buiten drupt dan wil meneer niet naar buiten hoor! nee joh dat wordt ie nat! now way dat hij dan naar buiten gaat! heeft ie al de hele dag ze pies opgehouden staat ie aan de deur te krabben, doe ik de deur open, drupt het.... dan knijpt ie nóg langer! en dus 60kg maar eens buiten!
@Wenneke, hoe is het nu met Niels, beterschap! @Anniek, wat ontzettend kinderachtig dat jullie geen snoepgoed kregen, omdat je geen bonnetje had (vooral als er nog staat tot 2 jaar geen bonnetje nodig). Ik ben nog nooit bij een intocht geweest waarbij je trouwens bonnetjes moest inleveren voor wat snoepgoed, belachelijk!
@Cimu, hoe is het nu met je kereltje? @Jo, gelukkig maar dat de vlekjes weer weg zijn. @Anniek, een dikke knuffel van mij en Marciano. @Wenneke, hoe is het nu met Niels?
@anniek, beterschap @velobabe, het wachten is dus weer voor je begonnen! Ga voor je duimen! bedankt voor de complimentjes voor onze hond. Het is ook echt zo'n goedzak, doet geen vlieg kwaad....alhoewel....asielzoekers....daar moet ze niks van weten. Ik ga zo expeditie robinson kijken, ben benieuwd, het wordt nu spannend!
wahahaha ik heb je wel gezien hoor! maar jij keek niet! denk dan zeg maar niks dadelijk weet ze niet dat ik het ben maaruh zzoooo irritant! ben nog steeds niet fatsoenlijk ongesteld!
Wellus, ik heb je geloof ik zellufs op de foto Zeg eens tegen je buik dat je nortmaal ongi wilt worden!