@marieke:ja ik denk ook dat stress of bepaalde spanning er voor kan zorgen dat je nog niet zwanger raakt, is natuurlijk niet altijd zo, maar denk wel dat je lichaam het dan onbewust tegen houdt. Ik werk nu parttime 3 dagen in de week en als het erg druk is dan werk ik wel eens 4 dagen. Nu werk ik ma-di en do en als ik extra moet werken dan op vrijdag ook. Ik weet nog niet precies hoe lang ik ga werken na de geboorte van de eventuele tweede, mijn vriend is erg gecharmeerd van het idee dat een moeder altijd thuis is. Maar dat zie ik zelf niet zitten, bij noa werkte ik in het begin 2,5 dag en toen ze naar school ging ben ik 3 dagen gaan werken. Die 3 dagen bevallen me erg goed dus ik denk dat ik dat zo probeer te houden. Hoewel het natuurlijk ook ligt aan wat voor baby het is hoe de zwangerschap is verlopen. Ik denk dat als er veel minder leeftijdsverschil zou hebben gezeten tussen de eerste en de tweede dat ik dan wel minder zou zijn gaan werken, als je er twee in huis hebt heb je behoorlijk je handen vol. Nu zit noa op school dus dan heb ik voldoende tijd om het huishouden en een tweede te kunnen verzorgen.
Pffff miss flower.... ik schrok me dood (positief) kijk maar eens in het topic ik ben zwanger dan snap je hem wel... maar een paar seconde later realiseerde ik me dat die naam is geweest....
Ik heb toch maar een test gedaan (vanavond een gala en ik wil weten of ik een glas bubbels kan drinken), maar ik ben gewoon zwanger! Niet te geloven toch... deze maand maar 1 keer gedaan 5 dagen voor het ei (eerst was ik ziek, daarna man), dus dit is echt een grote verassing!
Joeppie Appeltje van harte, lekker genieten. Zo zie je de wonderen zijn de wereld nog niet uit , je man heeft zeker super zaad
@appeltje: wauw gefeliciteerd! hih ik zei laatst nog tegen je dat de wonderen de wereld nog niet uit zijn. nou je hebt nu bewijs hihi.. geniet er van! @zomaar: hahaha jemig ja zelfs ik vond het maar raar lijken.. ben nog erg gewend aan die naam hahaha had hem vanaf 2005
Appeltje: GEFELICITEERD, bij Noah adden wij ook maar 3 x geklust en niet eens op de juiste dagen! Alles is mogelijk, een kindje komt wanneer het moet komen! Miss flower: Vind het eigenlijk ook nog steeds jouw naam, gek ook dat ze de naam zo snel weer opnieuw uitgeven. Ik dacht dus een paar seconde van HUH waarom heeft ze het nog niet in onze cubjes laten weten? En het was toch helemaal niet rond haar NOD
@Appeltje, gefeliciteerd! Het kan zomaar raak zijn. Wij hadden ook maar 1x geklust haha. @Marieke, heb je een pb'tje gestuurd @degene die vroeg hoe het vannacht was gegaan (sorry vergeten wie!); vannacht was weer drama! Ze heeft weer erg last van haar oortjes dus als ze te lang ligt dan doet het pijn! Logisch dat ze dan niet wil slapen. A.s. maandag moet ze voor controle weer naar de KNO dus we zullen zien. Ik geloof ook dat het een zwangerschapskwaaltje is dat je er weinig van merkt, JustFem. Ach, het wordt pas werkelijker als ik de echo heb gehad. Tot die tijd durf ik niet al te blij te zijn @De rest, veel succes met zwanger worden dames!
@marieke en runner: in het topic: ik ben zwanger, staat een bericht dat lauraatje zwanger is en die naam heb ik hier heel lang gebruikt! @zomaar: ik vind het toch erg irritant dat ik steeds op moet letten wat ik schrijf dus dat doe ik nu ook niet meer.. zolang ik maar niet te diep op zaken in ga.. dus mocht er iemand behoefte aan hebben om mee te lezen: ga je gang dus heb het nu gewoon weer lekker over danisha ipv me dochter (klinkt zo oud )
En daarom was ik zo "vaag" omdat ik niet wist dat Miss flower al weer wat meer zegt/schrijft... Voor mij is ze nog steeds lauraatje en las dus dat ze zwanger was maar het is de nieuwe Lauraatje Snappie
hoi allemaal.. Ik heb een link van justfem gekregen om me hier evt bij te gaan voegen.. Lijkt me wel gezellig. Ben dus net als jullie ook bezig voor een tweede kindje. Heb een zoon van 6 en vind het enorm spannend weer. Heb net vorige week mijn laatste pilbloeding gehad dus het is afwachten hoe het zit met mijn cyclus etc. Ben maar uitgegaan van 28 dagen eerst. Als er verdere vragen zijn dan stel ze gerust!
@appeltje: Wauwie!!!! Wat een geweldig nieuws!!! Gefeliciteerd en geniet er van ik ga zo de lijst aanpassen
@claartje30: leuk dat je bent gekomen, ik zal je toevoegen aan onze lijst, dan kun je gelijk ook al onze namen zien en hoe wij ervoor staan, hopelijk kan ik je snel op roze zetten. @zomaar: hey leef je nog hoe gaat het met het zwangeren? Zo net weer terug van de IKEA kastje is omgeruild. Mijn mannetje kwam vandaag weer eerder uit zijn werk trok het allemaal niet meer ik heb hem gezegd dat ie zich maar weer helemaal ziek moet melden en echt even rust moet nemen.
@claartje30: welkom hier! @zomaar: vind het wel lief dat je er om dacht in elk geval! ik vond het zelf al zo moeilijk want meestal schrijf je al standaard de naam danisha ipv me kleine/dochter... maar goed heb nu wel meer privacy als eerst... maar hoe is het met jou en je zwangerschap? @velobabe: en hoe is het met jou?
oh ja dames, ik heb wel geleerd van me vorige ronde en ga nu echt niet eerder testen dan me NOD.. ik weet ook zeker dat ik het vol ga houden.. normaal trek ik al wat dagen af van de dagen die eigenljk nog moet wachten haha maar nu tel ik echt af naar NOD!