hahahahahaha toen waren er nog niet zoveel soorten.. hihihi Predictor, eigen merk enne cb kan ik me herinneren..
nou idd, volgens mij waren er toen ook minder vals positieven.. alhoewel mijn dr toen een dipstick had en nu een cassete
Justfem, wat erg voor je tante! Sterkte! Enig idee 'hoe lang' ze nog heeft? Dennisenmartine, veel plezier vanavond! Zie dat het je vruchtbaarste dag is vandaag. Hihhi/. Marieke, klinkt heerlijk zo in de tuin wroeten. Hihihi,palmbomen in je tuin, hoe kom je erop? Geweldig! Nikki, dank je wel voor die tests! Ik ga de wacht houden bij de brievenbus. Hoe is het vandaag gegaan?!
weet je wat het ook is denk ik runner? eerder als je een test deed maakte je je zorgen om de rest van je zwangerschap nu.. nu bedenk je uberhaupt of de test wel klopt. je doet meerdere testen. Das het nadeel van al die testen.
Maar het blijft raar dat de ene wel 2 strepen aangeeft en de ander niet... Welke moet je dan geloven? Bel morgen nou maar de HA en vraag of ie een bloedtest kan doen omdat je panisch van gekheid word. Wedden dat ie dan meewerkt, haha!
hahahaha maar hij kent me te goed denk ik.. heb veel ellende gehad en weet dat ik niet snel kom bij hem. Moet het allemaal wel helemaal te gek zijn maar ga volgende x wel naar hem vragen en niet naar dat jong broekje.
blij wordt ik er idd niet van.. hoogstens arm.. maar kan zoiezo volgende week of van de week even urine laten controleren. 2 week met slijmdraadjes en troebel is ook niet ok
Mijn vriend heeft trouwens een gave he. Hij kan aan vrouwen zien of ze zwanger zijn al voor de 3 maanden. (wel komisch als ze het verder niemand verteld hebben en hij komt met de vraag of ze zwanger is, nu al 2 keer gebeurd ) Ik zou zeggen kom eens langs! Hahahahaha!
Jeetje meiden, jullie zijn lekker aan het kletsen Justfem, de andere meiden hebben het allemaal wel al gezegd maar wat is dit enorm kl*te! Ik had dit echt niet verwacht. Ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen, ja behalve dat ik het je enorm gun (al heb je daar nu niks aan) Neem ff de tijd en we zien je wel weer verschijnen. Dikke knuf Nikki: weet je al wat? Missflower; weet je al of je eerder een echo laat maken?of ga je toch netjes wachten Runner: ja palmbomen,ze zijn ook echt te gek. Ik zal wel een keer een foto plaatsen. Gaat het wel weer een beetje met je? Wenneke: veel succes morgen, laat je het ff weten. Ik heb nu ook minder klachten, dus probeer je niet te druk te maken Meiden, ik ga lekker slapen. Heb morgen een of andere cursus op mijn werk over een nieuw computersysteem waarmee we moeten gaan werken. Nou ik heb er nu al zin in Ik hoop dat ik de dag doorkom
Marieke, met mij gaat het wel weer hoor. Had gister even zo'n aanvalletje van zelfmedelijden. Vond en vind het nog steeds zo jammer dat ik weer die MMM in ga... Ben niet weg van die hormonen en al ook niet dat mijn muts als kijkdoos word gebombadeerd. Whahhaha! Wel fijn dat ik nu pas echte kansen ga creeren. Werkse morgen! Ik zal aan je denken als ik op een terrasje zit, hahaha.