Hahahahahhaa... Mijn broer toen bij de vk bij hun eerste..me schoonzus heeft totaal bijna 2 weken over gelopen ofzo..bij de eerste wk overtijd Mevrouw kunnen we niet handje helpen.. Ja hoor Sexen voor je leven Hahaha me broer viel zowat van zijn stoel..hij dacht ff dat ze hem in de zeik nam hahahaha...
Hahaha ok, de volgende keer als je stil bent lig jij dus je man te verleiden De vorige keer was het natuurlijk een open wond waardoor t was gaan ontsteken en deze keer hebben ze het netjes kunnen hechten dus ze verwachtten nu eigenlijk geen complicaties.... Hij heeft 2 weken ab moeten slikken de vorige keer en daarbij iets van 3 a 4 weken ab zalf in de wond moeten smeren. Ook wordt die wond nog altijd iedere dag gespoeld, zo gek dus dat t toch weer ontstoken is... Maargoed hij zal wel weer nieuwe ab krijgen morgen..
Engeltje...Echt heel sneu voor je opa hoor..hoop zo dat ie snel opknapt...voor jou ook erg kut nu in je zwangerschap..
Hmmm vervelend is dat dan Engeltje! Met spoelen zou je inderdaad toch verwachten dat het niet zou gaan ontsteken! Hoop dat ze de ontsteking snel onder controle hebben! Ennuh jij snapt dus waarom ik stil ben straks
Ik hoop idd ook dat t nu snel onder controle is allemaal. Hij loopt nu al anderhalve maand minimaal 1 x per week in t ziekenhuis en iedere dag komt er een verpleegster thuis.... Zou nu toch wel eens klaar moeten zijn! Maargoed t is niet anders, ben allang blij dat t iedere dag in de gaten gehouden eordt, want anders waren we waarschijnlijk nog verder van huis.... Over seksen gesproken.... Krijg er sinds deze week harde buiken van! In het begin had ik toch al eens verteld dat klaarkomen mega pijn deed? Nou dat voelde dus compleet anders aan als een harde buik gelukkig! Dit doet echt geen pijn, is gewoon een raar gevoel, net alsof er een ballon hard opgeblazen in mn buik zit die dan weer langzaam leegloopt..
Ja is raar he, een harde buik na sex... heb dat ook een tijdlang gehad... En ik snap dat je blij bent dat je opa zo veel gecontroleerd wordt... neemt toch een beetje de zware zorg van jullie weg, ondanks dat je je wel veel zorgen maakt!
Ja idd, het neemt een hoop zorg weg en heb er ook echt wel vertrouwen in dat hij in goede handen is, want ze signaleren het gelijk als het niet goed gaat.... Ik zou zeggen....nou hopsakee, gaan voor die harde buik nu pluus! Wil jou t komende uur ff niet meer horen hahaha Hoelaat moet je morgen anders naar de vk? Hoop voor je wat vroeger als 15.00 deze keer
Danty, he bah wat naar weer! Hopelijk komt jullie mannetje snel... Engeltje, wat een gedoe zeg met je opa. Vind t zelf zo naar als er wat met die oudjes is.. Dan zijn ze in 1 keer zo kwetsbaar! Trouwens, hier ook harde buiken hoor na de seks. Best apart, maar duurt maar eventjes.. Wij hebben net de kleuren uitgekozen voor de babykamer. Kiezel kleur (beetje taupéachtig) en natuurlijk jeansblauw! haha! Irritant trouwens dat je door die hormonen toch nog zo kunt twijfelen.. Terwijl normaal gesproken het uitzoeken van kleuren me niet slecht af gaat. Ach ja, we doen het gewoon zo!
Klinkt leuk sita!! Maarre over die jeanskleur heb je zeker niet getwijfeld? Ik had niet anders verwacht bij je hahaha Gaan jullie behangen of verven?
Hahaha ik kan me ook niet voorstellen dat Sita over de jeanskleur getwijfeld heeft! @ Engeltje, Waar is die fluitende smiley hier?
@ sita: dat meen je niet!! Dan is t wel heel erg met je hormonen gesteld ja! Zelfs wij wisten dat je dat ging kiezen
HAhahaha heb 2 harde buiken gehad tot nu toe maar dat zegt nog niet zo veel... @ Sita, echt??? Heb je over jeans getwijfeld.... jeetje... ik wordt er stil van
2 harde buiken... Nu op naar nummer 3, hoeveel tijd zat er tussen die 2? Of ben je gewoon 2 x tekeergegaan? haha
Hahahahahahaha nee niet 2 keer.... pfffff dit was al te veel van het goede! Geen idee hoeveel tijd er tussen zat... zo bijzonder was dat nou ook weer niet... ik merkte het per toeval op omdat ik over mijn buik wreef... anders had ik het niet eens gemerkt!
hihi, ja t is wel erg genant hoor! haha! tja, inderdaad.. hormonen! Zat te denken of ik misschien toch voor een babyblauw kleurtje kies,.. maar wil gewoon graag een stoer/lief kamertje. Heb al lieve haakjes voor onze wandplank, met babyblauw wordt het helemaal lief en schattig, dus toch maar voor het wat stoerdere jeansblauw gekozen.
Engeltje, wij gaan trouwens verven. Hebben al structuur op de muren zitten, dus behangen gaat wat lastiger.