@lac: dank je! ik twijfelde ook of ik de kijkoperatie wel moest doen maar de gyn heeft me uitgelegd dat (ondanks dat bij mij alles goed is en er geen aanwijzingen zijn voor endo)bij veel vrouwen er na 3 behandeling iui pas achter word gekomen dat zij endometriose hebben en daarom de behandeling niet aanslaat, vandaar dat hij dit van te voren wil uitsluiten.... hoe eng t ook is t moet maar...weet je al wanneer de iui bij jullie kan starten? @ sunshine: heel veel succes morgen, laat je even weten hoe t gegaan is? ben erg benieuwd...
@ Sunshine; Hé meid! Hoe is je IUI gegaan? Ik ben erg benieuwd... Ik hoop dat jullie in 1x zwanger mogen zijn! Mijn vriend heeft ook te weinig en te traag zaad! Ik hoop dat wij morgen ook datum krijgen te horen wanneer onze IUI behandeling door gaat! Spannend! Ik hoor het graag van je meid! LIEFS.
@ Debo; Welkom meid! Ik hoop voor jullie dat het gauw raak mag zijn! Wij zijn vanaf september 2009 al bezig! SUCCES!
He dames, Zondag ochtend was het zover .eerst om 9:00 uur bloedprikken, daarna kregen we een kop koffie om bij te komen. Het wachten was op de gyn die speciaal voor ons zou moeten komen om de echo te maken. Om 10:00 uur zat ik in de stoel vol hoop om wat er komen ging . Mijn HCG hormoon was ondertussen gestegen van 1600 naar 2122 dus dat was zeer positief. Maar ..op de echo was nog niets te zien. De gyn vertelde ons dat zij waarschijnlijk misschien een begin zag van wat wellicht een vruchtzakje zou kunnen worden ???????????? snap er niets van!! Een rond wit cirkeltje van slijmvlies maar nog te onzeker om er iets van te maken. Nu moeten we dinsdag morgen weer terug .om gek en onzeker van te worden. We hopen dat we dan wel iets zien ..want ik voel mij tot nu toe goed en niet ziek of zo. Ze zij dat ze goede hoop had, dus wij gaan mee hopen. Duimen jullie nog even mee?? Tot morgen
@Inkie, ik duim zeker nog even mee!!! @Imke, succes morgen, hoop dat je wat meer te horen krijgt. Hier vanmiddag de eerste IUI gehad Wat een gek idee en het deed nog best pijn ook. De gyn zei dat de timing heel goed was omdat mijn slijm nog heel helder was. Nou laten we het hopen. Pfffff, twee weken wachten duurt nu nog langer denk ik.
@ Inkietoy; Het is in ieder geval erg positief dat je HCG hormoon nog flink stijgt! Wat jammer dat de gyn. er zo onduidelijk over is.. ? Wat een onzekerheid! Wij duimen heel hard met jullie mee hoor.. En hoop dat ik morgen alleen nog maar positieve verhalen mag lezen en natuurlijk schrijven!
@ Sunshine; Wat tof dat je je eerste IUI behandeling hebt gehad! WHOEHOE!! Ik hoop zo dat er een bevruchting plaats vind! Oja, deed het wel pijn? Vertel.. :S Wat fijn dat het de ''goede'' timing is volgens de gyn. Worden 2 hele spannende weken!!
Even een vraagje : Hebben jullie na de IUI ook bloedverlies gehad? Ik had zojuist bloedverlies en heb ontzettende steken aan de rechterkant onderin mijn zij. Zegt jullie dit iets?
Bij mij heeft het beide keren geen pijn gedaaan en ook geen bloedverlies. Miss. een gevoelige baarmoedermond dan kan dat wel denk ik. Steken heb ik meestal links van me eisprong. Dit kan pijnlijk zijn.
Hallo dames, Het heeft helaas niet zo mogen zijn.. Vanmorgen naar de gyn geweest en de bloed uitslag gaf aan dat mijn HCG gedaald was naar 1758, dus er zit geen zwangerschapje meer in. Gister avond kreeg ik spontaan buikkrampen, en ben ik nog naar het ZH geweest voor een spoed echo, ook toen zagen ze nog niets, maar vermoeden al dat het niet zo goed zou gaan. De gyn zij dat ze denkt dat het in mijn buikholte zit (vandaar de buikkramp) We wachten op een spontane natuurlijke afstoting, ik moet vrijdag weer op controle voor mijn hcg hormoon. Wij zijn een beetje uit het veld geslagen want dit was niet het nieuws waarop we hadden gehoopt. En nu moeten we het verwerken .het doet pijn om te weten dat ik inderdaad zwanger was maar dat het op een verkeerde plek zat. Je was zo gewenst ..
Oh nee zeg wat vreselijk k*t, ik heb nog zo geduimd voor je, jeetje zeg. Logisch dat je het moet verwerken, je hoopt toch op het beste. Heb er alleen nog nooit van gehoord dat het in de buikholte kan zitten. Heel veel sterkte en een dikke knuffel voor jullie. Je mag me altijd PB-en hoor als je het even niet meer ziet zitten. Ik denk aan jullie.
hoi hoi Hier even een update van het wachten wachten wachten. Maandag twee weken geinsemineerd. nog niet ongesteld. Nu twee dagen later heb ik de stoute schoenen aan getrokken en denk ga testen. Merk wel wat het word. Dan schrik je toch wel ff dat je een positieve test heb kan ik zeggen. Heb nog een paar keer gekeken of het zo is. Ja er staat zwanger. Gelijk me mannetje gebeld, die was heel stil lol. Moet nu ff gaan zakken dat het zo is. Heb het ziekenhuis gebeld over drie weken echo. Blijft spannend. Heb eigenlijk weinig klachten, alleen al een week heel moe, verders prima alles. Hou jullie op de hoogte gr
@Birgitta, he vertel je nou gewoon dat je zwanger bent? Jeetje wat een goed nieuws zeg, GEFELICITEERD!! Kan me voorstellen dat het nog even moet zakken en dat het eigenlijk niet te geloven is. Geeft ons ook weer hoop Probeer er een beetje van te genieten.
@ sunshine, wat spannend, hopelijk is het gelijk raak, wanneer kan je testen? deed t zeer de 1e iui en heb je nog lang bloedingen gehad? Misschien een wat domme vraag maar op welk moment word er besloten dat je dus naar het ziekenhuis gaat>?ik heb nl een heel onregelmatige eisprong, hoe gaatd at in zn werking??
@Debo, ik hoop ook dat het gelijk raak is hihi. Ik kan de 22e testen maar ik voel het vaak al dagen aankomen dus ben benieuwd. Ja, deed wel even zeer, ze gaan toch met een slangetjes je baarmoeder in en ik heb altijd last van die eendenbek, op een of andere manier blijft dat ding altijd vast zitten. Ik denk ook dat daar het bloed vandaan kwam, en nee dat was helemaal niet veel. Na de IUI 2x een paar druppels. Wel nog de hele avond steken in mijn baarmoeder maar ik hoor dat dit bij iedereen anders is. Ik moest aan de hand van ovulatie-testen mijn eisprong vaststellen, ook bij mij is ie onregelmatig. Op de dag van de positive test bellen en dan moest ik of nog 's middags of de dag erna voor de IUI komen. Alleen mijn eisprong viel in het weekend en dan doen ze bij ons geen IUI dus moest ik maandag meteen komen. Ik heb ook veel meiden gehoord die elke keer naar het z'huis moeten voor een follikel-meting dus het is per z'huis heel erg verschillend. Bij ons beginnen ze hiermee, nog zonder hormonen, omdat je dan altijd nog 6 pogingen hebt met hormonen. Dit is extra zullen we maar zeggen. Hihi dit was een heel verhaal, hopelijk is het een beetje duidelijk.
@ Brigitta; ZWANGER? Geweldig nieuws meid!! Gefeliciteerd... Hopen dat alles goed mag blijven gaan! En met 3 weken echo, spannend! Top!
@Birgitta: meid super voor je! Dat is wel goed nieuws zeg!!!!! Geniet ervan! @Inkietoy: dat is echt super waardeloos voor jou/jullie zeg!!! Wat een teleurstelling, ik snap je echt goed en dat het nu als een klap komt toch nog. En ook nog wachten of het er wel goed uit komt anders weer naar ZH toe....das extra vervelend..!!! Ik wens je heel veel sterkte en blijf geloven dat het gaat lukken bij jullie, hoe moeilijk nu ook...... Ik ben erg stil geweest maar ik ben heel druk geweest en nu ziek. Moet eigenlijk overmorgen naar dat COLA spreekuur toe voor bloedprikken maar dan moet ik geen koorts meer hebben, wat ik nu heb....neem aan dat dat niet goed is voor de meting van je hormonen!....Dus buiten feit dat ik me niet lekker voel is dat een extra dat je denkt: niet WEER een maand verder. Mijn HSG is uitgesteld: kon alleen a.s. maandag (doen ze maar 1 dag per week die foto's) en dan is de zaal voor iets anders in gebruik waardoor ik automatisch door zou moeten schuiven naar volgende week maandag en dan zit ik op dag 15 en dat willen ze liever niet en ik ook niet want dan ovuleer ik meestal!.... @Sunshine: hoe voel jij je nu dan? Welke dag is jouw NOD??? Ik wens je veel sterkte!!!! x