Hele mooie jurk! Vind nog dat jullie al veel geregeld hebben haha. Wij hebben tot nu toe alleen de locatie en het gemeentehuis echt vaststaan. Muziek weten we in ieder geval 1 liedje al, dat wordt onze openingsdans. Ik zou ook liever eerder trouwen, moet nog zo lang wachten! Ga over 3 weken voor het eerst naar jurken kijken, maar kan natuurlijk pas definitief wat passen als ik bevallen ben. Alhoewel ik nu ook nog geen buik heb, maar weet natuurlijk niet hoe ik uit de zwangerschap kom Wij zitten nu op ongeveer 100 daggasten. Hoe laat gaan jullie trouwen? Hier eind van de middag, aansluitend lekker eten en s'avonds een groot feest. Wil ook geen receptie, vind dat altijd zo suf..
Wij gaan 14.30 trouwen en om 15.30 worden we verwacht op onze feest locatie voor een borrel en aansluitend eten en dan de avond bruiloft s ochtens gaan we foto s maken, zo rond 11.30 had er eigenlijk voor gekozen om dan de daggasten uit te nodigen bij ons thuis voor een lunch maar dacht later why? dat is geren en gevlieg en dat met de kiddies erbij nee doen we toch maar niet.. ze verzamelen zich bij ons huis rond 14.00 en dan naar het gemeentehuis
Ik zou me hier graag aansluiten, wij trouwen normaal gezien op 5 augustus 2015. Qua voorbereidingen hebben we nog niet veel. We hebben al nagedacht over de locatie, maar moeten nog gaan voor een prijsberekening, we weten ongeveer wie we willen uitnodigen, maar het belangrijkste, vandaag zijn de ringen binnengekomen. En ik ben er helemaal blij mee.
Wat een leuk topic! Ik denk dat ik hier ook kan aansluiten Mijn vriend heeft me nog niet ten huwelijk gevraagd, maar hij begint er wel verdacht vaak over! Mocht hij me binnenkort vragen, dan zullen we in 2015 trouwen! De datum weten we trouwens al hihi! Die hebben we vorige week geprikt. Dat had hij nodig voor zijn aanzoek vertelde hij...?! Ik ben benieuwd!
Ditbenik. Gefeliciteerd, gezellig dat je mee komt kletsen! Valora. Jij ook gefeliciteerd natuurlijk en welkom! Wij gaan eerst lunchen met naaste familie en de getuigen. Daarna komen ook de andere daggasten en geven wij elkaar om 15.00 het ja-woord. Vervolgens zijn er cocktails en kunnen mensen buiten even borrelen/bijkomen terwijl wij trouwfoto's laten maken. Dan hebben we een dinner en rond 8 uur/h9 begint het feest! Alles, behalve de lunch s' middags, is op dezelfde locatie, dus dat is wel zo makkelijk!
We twijfelen trouwens nog over de lunch. Want eigenlijk Willem we elkaar niet zien totdat ik naar het altaar loop..
Wij zijn sinds kort ook verloofd, in 2015 willen we gaan trouwen we zijn dan tien jaar bij elkaar en vonden 2015 dan wel zo bijzonder! We hebben nog geen datum, we hopen dit jaar zwanger te raken. Wanneer ik een uitgerekende datum weet en ik halve wege de zwangerschap zit willen we gaan kijken voor een datum. Het wordt bij ons trouwens wel heel simpel, waarschijnlijk trouwen wij zelfs in het gratis uur met enkel de getuigen en ons wondertje we zijn dan wel van plan om daarna op reis te gaan ook boek ik een foto reportage enkel wij alleen als gezinnetje ik zit nog te twijfelen of ik dit op onze vakantie bestemming zal boeken of in Nederland. Misschien dat we nog wel een feest geven als we terug komen, een simpel zaaltje afhuren oid. Maar daar zijn wij nog niet zeker van. Ook kleding houden we vrij simpel, het is meer om de foto's dat ik toch nog wel wat leuks wil. Ik zelf zit te denken om een witte strapless jurkje aan te doen evt. met diamantjes als ceintuur en mijn partner in een giletje. Ook moeten we natuurlijk rekening houden met het feit dat een zwangerschap misschien niet meteen zou kunnen lukken in 2014, als het einde van dit jaar nadert en er nog geen wondertje in mijn buik groeit denk ik dat we toch maar een datum moeten gaan prikken dan zou het denk ik april/mei 2015 worden. Maar ik hoop er op dat we gewoon lekker mijn zijn drietjes zijn!
spannend!! en welkom, jeetje t is hier wel stil he, je kan ook helemaal niets nu, eerst moet de zomer voorbij zijn...t is voor t eerst dat ik de zomer wel weg kan kijken
Ik heb hier helaas nog niet zo veel te vertellen.. ik ben nog aan het wachten op een aanzoek haha! Dat klinkt heel lullig, maar dat is niet zo bedoelt hoor. Mijn vriend heeft heel duidelijk laten merken dat het er bijna aankomt en hij is er ook telkens over bezig.. pff ik vind het zo spannend! En dat weet hij, hij vind het heerlijk om me zo te stangen Ik zit wel al allerlei dingen te verzinnen rondom de bruiloft. Hoe gaan we het familie / vrienden vertellen, uitnodigingen, locaties, dagindeling etc. Zo leuk om er mee bezig te zijn, alleen voelt het nog zo 'nutteloos'.. Hoe hebben jullie het tegen jullie familie en vrienden verteld?
Als we tegen de datum aan gaan zitten wordt het vast drukker, het is ook wel wat ruim van te voren. Wij hadden eigenlijk bedacht om op het gemeentehuis te trouwen, dus even gebeld voor wat informatie. Als we dat zouden doen lijkt het net een maandagochtend bruiloft dus we hebben nu toch maar besloten om op locatie te trouwen. Al met al trouwen we nu op 1 locatie en alles op onze 1e keus locatie
Bij ons kost een op locatie bruiloft 547.00 euro, en dan komt dat zelfde geld er nog eens bijop omdat je het op locatie doet!! Daarom hier het gemeente huis.... kost hier trouwens 547.00
Jeetje, kost dat zo veel? Pff.. ik moet me er straks echt nog allemaal in gaan verdiepen, er komt veel meer bij kijken dan ik dacht!
Wij gaan ook in 2015 trouwen! De datum staat nog niet vast maar dat komt omdat ik pas heel kortgeleden ben gevraagd maar we hebben al wel superveel ideeen!
Het zou zomaar eens kunnen dat ik in 2015 ook ga trouwen Ik ben nog niet gevraagd maar mijn vriend en ik zijn volgend jaar augustus 10 jaar samen en heb een keer aangegeven dat ik dan heel graag met hem zou willen trouwen omdat ik heel graag de naam van hem en mijn kindje wil dragen. Hij reageerde positief, dus ik wacht een aanzoek af... Al zal het geen grote bruiloft worden want daar hebben we geen budget voor. Maar waarschijnlijk genoeg ideeën om het met een klein budget toch een onvergetelijke dag te maken. Hopelijk kan ik me hier over een tijdje officieel melden