Kimsasjel: Ik zou toch een testje wagen. Als je nu niet test, maak je je zelf ook gek doordat je al de ovutesten hebt gedaan. Zwtest kan je alleen uitsluitsel geven denk ik nu. Ik duim voor je, dat het een positief resultaat mag wezen! Zoetsnoepje: Leuk zo'n open dag. Kan nooit kwaad. Wat betreft echo zou ik persoonlijk wachten tot je eerste echo via de vk. Maar goed, iets wat je zelf moet afwegen. En verder...ik heb ook GOED nieuws! Ben zwanger. Vandaag de termijnecho Ben volgens de eerste echo 11 weken en 4 dagen nu. Heb het op het forum nog niet openbaar gemaakt, aangezien ik eerder merkte dat iemand uit onze omgeving mee las (weet niet of degene nog altijd meeleest). Nu weten alle mensen die we het persoonlijk wilde vertellen, dus nu ook 'openbaar' op het forum. Sorry voor mijn geheim.
Hey kim,idd niet logisch rond je nod posi ovu test hebben....vreemd ja. ik heb het ook wel eens gelezen dat die positief kunnen zij als je zwanger bent. Eng om er dan weer een test aan te wagen... maar ik zou t toch doen zoals l0nneke zegt gewoon testen anders blijf je het je afvragen.... heb je miss al ondertussen getest? Ik hoop echt zo keertje goed nieuws van je te horen!! Ik draai mn duimen hoor.... l0nneke; wat een goed nieuws zeg ! Gefeliciteerd! Ik snad idd jouw reden om hier even niks te zeggen,heel knap dat je dat hebt kunnen volhouden. En super dat je echo goed is. ik heb zelf afspraak gemaakt bij verloskundige,16 april. En mag ook alvast echo afspraak maken voor rond de 9e 10e week..... ben nerveus,hoop maar dat alles maar goed mag zijn.
Kimsasjel: Hoe staat het bij jou? Zoetsnoepje: Ja was erg lastig om het voor me te houden, maar wilde toch echt eerst de mensen in mn omgeving persoonlijk op de hoogte brengen. Nu schreeuw ik het van de daken haha Spannend he, naar die eerste afspraak en echo toeleven? Ondanks dat het de derde keer is vond én vind ik het allemaal veel spannender nu. Gek eigenlijk! Jij al 6 weken. Voor je het weet heb je ook een mooie echo gehad, daar gaan we voor Hier datum van de 20 weken echo al gepland staan. 13 mei!
Gefeliciteerd lonneke en zoetsnoepje. Hier ook zwanger!! Jeuh! Laatste menstruatie was 31 januari maar ik weet zeker dat ik pas 21 februari mij eisprong heb gehad. Ik ben denk ik dus nu ruim 5 weken. 4 april eerste echo... nog even wachte dus. Heel spannend. Had gehoopt dat ik iets meer relax zou zijn omdat de laatste twee zwangerschappen goed zijn gegaan, onze kids... maar de missed abortion zitten nog wel erg in mijn hoofd... gewoon niet fijn maar gewoon afwachten. Hoe voelen jullie je? Kwaaltjes?
Lieve: Gefeliciteeeeerd! Wat een fijn nieuws! Hoe voel je je, heb je last van kwaaltjes? Hier in het begin misselijk, maar met op tijd eten goed te doen (geen spugen). Wel erg moe, dus aan toe geven en op tijd naar bed.
He lonneke, ik voel me eigenlik wel goed. Beetje misselijk maar als ik op tijd eet gaat dat goed. Dat maakt me wel weer onzeker. Bij die andere twee gorde zwangerschappenn hing ik tot 16 weken boven het toilet om te spugen. We wachten gewoon af op 4 april eerste echo. Jij lekker genieten!! Hopelijk zijn mijn eerste 12 weken snel voorbij.
Te snel... ik wou er nog achteraan zeggen. Dan kan ik echt gaan genieten. Het is echy onze laatste zwangerschap dus maakt het wel bewust bijzonder.
Spannend inderdaad nu Lieve. Hier de eerste en tweede zwangerschap totaal anders. Voel me nu meer zoals bij de eerste zwangerschap. Ook hier maken we bewust mee dat het toch echt de laatste keer zwanger zal zijn. (99% zeker) Een zwangerschap is en blijft zo bijzonder. Hier alweer bijna 13 weken. Vind het snel gaan.
Hoi meiden, ja we leven wel naar de eerste echo toe hoor. De eerste termijnecho is 22 april pas...pfff vandaar dat we bij een echopraktijk bij ons in de buurt met 7 weken alvast een echo gaan laten maken. We willen zo graag weten of t goed zit en kijken of er een knipperend hartje te zien is....dus 2 april is zover hebben jullie dat ook; vanaf dze week zo ontzettende honger bijna ieder uur gewoon het gevoel hebben al bijna een dag niks gegeten te hebben....niet normaal en natuurlijk alleen maar trek in slechte dingen chocola,koek,chips nootjes....neem ik ook wel maar vooral meer fruit en broodjes en andere normale dingen probeer ik te nemen. Wil niet de pan uitrijzen...maar wel ons kindje genoeg geven. Tussen maar een middenweg. Had ik bij mijn vorige zwangerschappen helemaal niet,en heb ook al een buik vooral s avonds is t t ergst lijkt wel of ik rond de 4 mnd ben. Dus zodra we een hartje hebben zien kloppen willen we het ook gaan vertelllen aan familie,vrienden en bepaalde collega s dikke kus
Over 2 dagen je eerste echo, zoetsnoepje! En qua eten/aankomen. Hier gewoon gezond gegeten, niks anders dan daarvoor, maar bij de eerste 30kg er aan, bij nr. 2 21 kg. Moet wel zeggen dat ik bij de eerste in de laatste week nog 7 kg aankwam (vocht). Nu 2 kg aangekomen met 14 weken. Erg tevreden.
Mag ik met jullie mee kletsen? Wij gaan dan pas in september voor een 3e .. wel was ik onverwachts zwanger van de 3e maar dat is vrijdag misgegaan.
Hoi lieve dames... Ik heb nogsteeds niets nieuws te melden. Mijn nod is aanstaande(volgende) zondag. Ben benieuwd. Manlief is dan een week weg met vrienden hoe zuur zou t zijn als ik dan zwanger blijkt te zijn en ik het alleen moet vieren haha Maar heb na 18 mnd echt de hoop opgegeven helaas. Hoe verloopt alles bij jullie?! Liefs
Zal je zien kan je het alleen gaan vieren.Hoop dat het raak is. 18 maanden duurd lang Wij zijn natuurlijk nog niet bezig .. maar 1x zonder gedaan en 1 keer voor het zingen de kerk uit.. Niet helemaal veilig.. Van mij mag hij!
Meld! Hoewel nog niet 'actief' mee bezig, en met een prille cyclus (geef nog bv en ben 9+21 mnd niet ongesteld geweest ). Lang getwijfeld of ik het wel de goede timing vond. Nog steeds vind ik het lastig, maar ik ga er niet vanuit dat het snel raak zal zijn. Met R aan de borst had ik al veel eerder weer een soort van cyclus, maar die bleef lang vreemd en onregelmatig... pas toen ik haar 's nachts niet meer gaf en wat kilo's er aan at kreeg ik een goede cyclus, toen was het heel snel raak.
Hallo lieve meiden, hier afgelopen woensdag een hartje zien kloppen! Een grote stap op weg naar een goede zwangerschap,toch weer een hele geruststelling om dat te kunnen zien. Het is pas ruim 1 cm klein,maar t werkt,nu afwachten tot de termijn echo op 22 april. kim; wat spannend weer voor jou,maar hou alsjeblieft hoop. Hoewel ik me jou gevoel goed kan voorstellen hoor.... ik duim dan toch maar dat je in je uppie sgraks toch iets te vieren hebt en daarna lekker met je man miss kan genieten op het lang verwachte... voor alle nieuwe dames hier welkom!