Van harte schorpioen en Liesjuh. Mieksel wat een diepe teleurstelling weer. Kaat, sterkte. Ondanks dat ik het zelf niet meegemaakt heb kan ik me indenken dat je boos bent. Het is ook gewoon oneerlijk.
M676: hoe gaat het met jou dan? Hier even flink aanpoten: weer begonnen met werken, alle 4 niet fit (geweest). En een enorme dip in de borstvoeding. Schijnt vaker voor te komen rond 3-4 maanden, maar als het niet snel beter wordt, moet ze over een paar dagen aan de kunstvoeding, want mijn diepvriesvoorraad is beperkt. Baal er zo van!! Ik wilde gewoon een jaar bv geven, maar ben best bang dat het zo meteen afgelopen is. Mieksel: o he, wat verdrietig. Dikke knuf voor jou! Kaaat: hoe is het met jou? Is er al iets op gang gekomen? Ook een knuf voor jou.
Stiertje, dat heb ik ook gehad. Steeds aanvullen met diepvries.. En maar aanleggen soms wel 10x per dag... En maar kolven.. Gelukkig kwam het weer op peil! Maar ik kolf nog steeds s ochtends en s avonds om voor de avond voldoende te kunnen geven (in een flesje). En soms heeft ze s nachts echt nog 2x honger! Ik ga met 1/2 jaar afbouwen. Weet alleen niet welke kV ik moet nemen. Ik werk nog niet; nog te intensief helaas. Nog steeds niet fit. Maar wel verbetering gelukkig. Hopelijk gaat het bij jullie snel beter!
Oh Stiertje wat balen, het geeft zo'n druk als je graag wil en het loopt niet zoals je wil. Denk eraan dat je echt heel veel drinkt! Zet een kan water weg en probeer de 2.5 liter te halen. Daar kun je winst pakken naast goede voeding en voldoende rust. M676, ik ben ook na 6 maanden gestopt bij de tweeling omdat ik echt alleen thuis kon voeden. Discreet 2 kindjes aan de borst is echt onmogelijk. Ik ben over gegaan naar Biobim, een biologisch merk babyvoeding. Je kunt het online bestellen of in de natuurwinkel/super kopen. Als de de declaratie van Nutrilon/Hero en Biobim naast elkaar legt snap je wel waarom.
Meiden, even ego. Ik ben nog steeds niet ongesteld. Zit pas op 11 dpo, maar normaal wordt ik 8 dpo al ongesteld (met utro op 10 dpo). Gister dus getest en Omo-wit, vanmorgen nog steeds niet ongi, en had nog testje liggen, dus kon me niet inhouden en toch getest. En.... binnen afleestijd een inimini streepje!! Breed genoeg, maar echt nog te licht om op de foto te krijgen. Whoei, wat spannend!! Kan niet goed zien of ie roze of grijs is, zó licht. Er zit dus niks anders op dan morgen nogmaals te testen. Weten jullie of CB +test gevoeliger is dan kv2v5? Duimen jullie mee meiden!!!?
Oh Mieksel, spannend! Dan heb je idd best vroeg getest, hopelijk zat je helemaal mis en is het wel raak. Ik zou Kruidvat pakken, met die prijs kun je ook even 2 testjes doen. Niet iedereen heeft de hoogste HCG concentratie in ochtendurine. Ik ben er zelf zo een die 's avonds duidelijker test als in de ochtend.
Wat spannend Mieksel, ik duim gewoon lekker door! En die van de Action, daar heb ik mee getest, volgens mij zijn die ook gevoeliger als die van CB. Ik hoorde vd week van iemand die op 12dpo wit testte en op 14dpo positief en ze heeft het bewijs al een paar jaar rondlopen. Dus het kan nog!!! *duimt gewoon weer verder* Ik heb vanmorgen bloedtest gehad, hcg gehalte van 606. Ik vond het wat laag in vergelijking met 4 jaar terug, toen was hij dubbel zo hoog. Maar ze zijn tevreden in het zkhs dus ik ben nu officieel zwanger! Vrijdag 4 maart als ik 7wkn ben heb ik mijn eerste echo gepland staan, hopelijk zien ze hart activiteit. Nog 3 weken spannend dus....!
De test die ik had gedaan was ook al KV2v5. Pfff, zo spannend dit! Zal de foto toevoegen, kan je lekker meeturen
Liesjuh wat een knaller, mooie hcg score hoor!! Mieksel ik zie hem echt wel, heel licht maar wel zichtbaar! En als hij gister nog wit was is dit toch echt heel hoopvol! Stiertje frustrerend als de borstvoeding niet doet wat je wilt he!! Ben het helemaal eens met Klaasje haar tips. Hier bij de eerste snel (na 4 weken) gestopt, omdat ze onder haar geboorte gewicht kwam en met een moeder waarbij het met 4 Kids en een zus met 2 Kids niet gelukt was legde ik mij daarbij neer. Bij mijn zoontje heb ik 15 maanden gegeven, hij vond het heerlijk en ik dus ook. Bij een derde (als ons dat gegund is) zou ik er ook alles aan doen. Maar denk ook aan jezelf, het moet wel leuk blijven. Hier wel echt meer kramp maar nog steeds niets los, helaas. We wachten af!
Ooo, Mieksel, wat spannend! Ik hoop zo dat de streepjes zullen oplopen! Liesjuh: 606 is mooi hoor! Bedankt lieve meiden, voor jullie medeleven. Ik zal idd veel meer moeten gaan drinken. Dat vergeet ik gewoon snel. Ga nu een kan halen. Biobim heb ik voor m'n oudste ook gebruikt toen ik na 11 mnd ging stoppen met bv. Zij was enórm kieskeurig qua kv. Ze haalde haar neus op voor Nutrilon. Toen Etos geprobeerd, ging ook niet van harte. Biobim ging het beste. Klaasje, volgens mij is Biobim niet echt goedkoper dan Nutrilon. Of bedoelde je dat niet? Nutrilon is wel duurder per pak, maar het pak is dan ook groter.
Alle meiden met een positieve test proficiat, echt super goed nieuws! Ik heb morgen een afspraak in het zkh om het baarmoederslijm te meten, ik hoop dan stiekem ook een datum te horen over de eerste terugplaatsing
Oh, wat naar Kaaat, dat het nog steeds niet loslaat. Lijkt me psychisch vooral erg zwaar. Trek je het nog? Stiertje, idd heel veel aanleggen en kolven, desnoods om het half uur. Dan gaat door de vraag, ook het aanbod weer omhoog. Het is echt aanpoten en doorzetten, pffff, weet het nog goed! En rustig aan, vroeg naar bed, niet teveel fysieke inspanning.
Spannend schattig! Liesjuh. Mooi joh! Kaaat, hoop dat het nu snel komt. Dat wachten is nog Eens extra rot Stiertje en Klaasje, dank! Ik denk om aan hipp (ook biologisch). Weten jullie of het waar is dat je beter zuigelingenvoeding kunt blijven geven in plaats van opvolgmelk?
Ik bedoelde met declaratie de ingrediënten declaratie. Vakjargon, ik werk in de levensmiddelen branche en ondanks dat Nutrilon vele tevreden consumenten kent zou ik het mijn kinderen nooit geven. Teveel bewerkingen en afkomstig uit de massa industrie. Ik ben na 6 maanden bv doorgegaan met biobim 2, dat is wel opvolgmelk. Mieksel, tets vanavond en morgen nog eens. Heel benieuwd! Stiertje, drinken was echt mijn redding! Hoop het voor jou ook.
Kaaat, wat vervelend dat het zelf niet los komt, sterkte meid! Mieksel, ik zie wel wat! Spannend! Liesjuh, mooie waarden, hier geen bloedtest. Schattig, spannend! Hier nog steeds ongeloof. Ook al heb ik vanaf het begin een goed gevoel, is er toch weer wat angst, angst dat het weer fout gaat. 7 maart eerste echo, worden nog 3 lange weken.
Schorpioen en Liesjuh van harte gefeliciteerd! Kaat, ik vind het ontzettend rot voor je. En zeker dat het zo'n nasleep heeft nu. Veel sterkte. Ik ben inmiddels bijna 20 weken zwanger. Het begin is zwaar geweest (hondsmoe) maar nu begint het genieten. Nog steeds af en toe ongeloof dat het na vijf jaar toch nog is gelukt. En dat dankzij de pipelle en granocyte. Klaasje: voor jou schiet het ook al lekker op. Voel je je inmiddels fitter?
Dank je wel, Klaasje, voor je toelichting. Ik ben dus pas met 11 maanden met kv begonnen, en toen wel met opvolgmelk. (Nu snel plassen en dan naar huis)
Schorpioen en Liesjuh, GEFELICITEERD! Wat spannend Mieksel. Al opnieuw getest? Kaaat, jeetje wat duurt het lang meid voordat het loskomt. Hoop niet dat er toch een curettage nodig is. Knuffel. Marianita, ook gefeliciteerd! Wat gaaf!