Even een kleine update: Hier alles goed, ben weer ongesteld geworden, en ik ga zometeen de eerste Deca zetten. Spannend hoor! Met Beer gaat t goed, alleen na zn pseudokroep aanval van de week is hij nog 1 dag heel erg ziek geweest. Koorts en hangerig heel de dag, en alleen maar miepen en zeuren. Was zo zielig, hij lag helemaal lam op de bank, maar nu gaat t goed met m, niks meer aan de hand. Gelukkig heeft ie ook weinig last gehad van de klok. Hij was vanochtend om 7.30 wakker vanaf gisteren avond 19.30 ongeveer. Alleen vanavond konden we t een beetje rekken tot 19.30, omdat ie helemaal op was. Verder weinig last van de klok, dus dat valt ook weer mee. Ik kom vd week weer updaten als we meer weten van t ziekenhuis.
Blondje, van harte met jullie meisje! Brabbel, de eerste deca er al weer in! Spannend! Fijn dat Beer weer beter is. En dat hij zo goed heeft doorgeslapen. Ons meisje was er vroeg bij vanochtend, maar ach, des te meer knuffeltijd Veel succes in het ZH en met het spuiten! Vandaag een smsje gehad uit Gent dat er geen cryo's zijn. We hadden het al verwacht maar toch jammer. Ja dan denk je wel, had ze me dan allemaal maar terug gedaan Maar ja, we hadden al afgesproken om er 1 te tp-en en de tp zelf is niet door onze eigen arts gedaan dus we konden ook niet meer anders. Alhoewel als ik echt door had gezet dat mocht het waarschijnlijk wel. Maar verzekeringstechnisch mocht ik ook maar 1 terug. Ach ja, dan moet deze het maar zijn!
Blondje, hoe was de verjaardag van jullie prinsesje?? Sikki, dit wordt ém gewoon!!! Punt uit!!! Brabbel, arme beer!!! Fijn dat hij weer beter is!! En op naar een broertje of zusje voor Beer.
Spannend Brabbel, weer spuiten!! Succes, zet 'em op!! Sikki, toch balen, geen cryo's maar je hebt ze vast niet nodig Meis!! Dikke kus, Elvi
Jaaaaa Sikki! Dit moet m worden. Wel erg jammer dat je geen cryo's hebt, maar we hopen dat je die niet nodig gaat hebben. Kaaat: Jij schiet ook al op meid. Tis idd best pittig als er al een kleintje rondloopt. Maar de zwangerschap gaat ook echt veel sneller. Blondje: van harte met je kleine! 2 jaar alweer. Elvi: Zwaai! Leuk dat je ook voor een brusje gaat, we hebben ooit samen in een ander topic gezeten. Gaat alles goed? Hier: Afgelopen weekend alweer de 3e verjaardag van onze dochter gevierd. Ze vond het super en is uiteraard lekker verwend. Strakjes trakteren op de psz, en ik mag er ook bij zijn. Leuk!
Zora, haaaai! Leuk dat je weer even kwam aanwaaien. Nog gefeliciteerd met je dochter! Zonnnestraal, mooi je banner En alweer de 5 weken voorbij. Nog 2 weken en dan dus de echo. Spannend! Hier alles nog ok. Vandaag 10dpo. Denk dat ik morgen er maar eens een testje tegenaan ga gooien
Sikki; too een blasto, duim voor je! Spannend hoor morgen testen. Zonnestraal; geweldige banner! hoe voel je je? Brabbel; jij ook weer echt gestart! Kort of lang protocol? Spannend he! Zora; gefeliciteerd met jullie meisje! Hoe vindt ze de psz? Bedankt voor de felicitaties! We hebben een topdag gehad, en vooral de kleine meid. Ze heeft heerlijk gespeeld en taartje op en natuurlijk erg verwend. Vooral de loopfiets, ikea keukentje en pop met bedje doen het erg goed. Tja idd hoog tijd voor een brusje, ons meisje zou het ook erg leuk vinden denk ik. Ben maandag ongesteld geworden en dus weer gestart, kort protocol dus zit op cd4 nu en ben al aan het stimuleren. Uitgangsecho was goed, al waren eierstokken weer hoog gelegen, punctie onder narcose is iig zeker, hopelijk kunnen ze er dit keer goed bij. Maandag de eerste fm, spuit 125 nu dus ben benieuwd.
Btw, ik denk maar weer eens een update'tje schrijven. De kans is groot dat wij een donor hebben,een vriendinnetje van mij. Zij is nu nog overwegende, ze is erg positief, maar we hebben nog geen officieel 'Ja' gekregen. We hebben afgesproken dat zij voor het einde van het jaar ons uit onze onzekerheid gaat verlossen. We hebben definitief besloten geen pogingen meer met mijn eieren te gaan doen.
Sikki neeeeeeeheeeeeeeeeee....!! Oh Meissie wat klote!! He gatver!! Hoe gaat 't nu met je? Zoraaaaa ja superleuk jou ook weer hier op dit forum tegen te komen!! Alsnog van harte met je dochtertje!! Hoe is het met je? Gezinnetje compleet of toch nog niet helemaal? Dikke kus, Elvi
Sikki wat ontzettend K.ut en dat is nog zacht uitgedrukt ! Blondje fijn het korte protocol, en nu moeten ze er gewoon goed bij komen.. Zora haai leuk dat je weer eens langs komt, en ja het is zwaarder maar gaat ook veel sneller.. Maartje heftig besluit niet meer jouw eitjes gebruiken, maar fijn dat jullie al iemand hebben gevonden die jullie ws wilt helpen.. Grotebabywens heel veel succes zondag!