TP ging goed! Embryo was nog niet weer actief (net ontdooid en omdat het al een dag 6 embryo was konden ze geen ontwikkeling afwachten) maar hij had het ontdooien in ieder geval overleefd. Ging de vriezer in als 4BB, dus afwachten maar. Thanks voor het duimen allemaal!!! Nu maar een fijn weekend Gent van maken!
Sikki ja super hihihi!!! Stiertje ja ik ben bij s.eyhan ook daarvoor naar Lommel gegaan en wist het toe ook al met 13 weken en 6 dagen net als nu Jon eindelijk ongi gelukkig.
Sikki fijn dat je je tp hebt gehad! Ik duim voor jullie! Een heel gezellig weekeinde in Gent nog! En succes op het wachtbankje! Blondje heb jij het onderzoek al gehad? Al een idee wanneer jullie verder gaan? Wij woensdag gesprek over de volgende poging. Vandaag ook even contact gehad met het secretariaat en er is rond mijn nieuwe cyclus gelukkig nog plek dus dat ziet er goed uit. Kan me namelijk niet voorstellen dat ik geen groen licht zou krijgen! Fijn weekeinde
Wat fijn dat je snel verder kan jon. Succes alvast voor woensdag. Ik heb maandag de hysteroscopie, als er niks te zien is hoop ik dat we begin april starten.
Blondje, succes vandaag met de hysteroscopie! Ik hoop dat ze niets vinden en je weer snel door kan. Jon, woensdag gesprek en daarna hopelijk snel weer door dus. Weer zin in? Yvonne, wat lief dat je me succes wenst! Hoe gaat het met jou en je twee (of eigenlijk drie ) mannetjes? Het weekend Gent was heerlijk! Heerlijke afleiding en dan vanaf vandaag weer het wachten uitzitten Blondje, 4BB is de kwaliteit. Zie hier de uitleg IVF Blastocyst Pictures & Blastocyst Stage Embryo Grading Photos De vorige keer hadden we een 5AA en die is ook niet blijven plakken, dus kwaliteit zegt ook niet alles. Maandag mag ik voor de bloedtest, maar uiteraard zal ik er wel eerder een thuistestje tegenaan gooien. Zaterdag is m'n NOD, dus...
Sikki; wat fijn dat jullie weekend zo goed was. En een mooie cryo in he buikje, duim voor je. Onderzoek gehad, viel mee, beetje gevoelig af en toe. Ze konden alleen niet alles goed zien, 1 eileider niet en eigenlijk maar 1 helft van de baarmoeder. Kan een schot zijn in mijn baarmoeder of verklevingen, maar kan ook niks zijn. Het wordt besproken in het artsenoverleg en 14 april heb ik een afspraak bij onze arts.
Blondje, fijn dat het onderzoek achter de rug is en het meeviel. Wat balen dat ze niet alles goed in beeld kregen en je nu weer moet wachten tot 14 april. Had gehoopt voor je dat je gelijk duidelijkheid zou hebben!
Ben vanmiddag al gebeld door onze arts, ze hadden al teamoverleg gehad. Ik krijg 10 april een hsg, een rontgemfoto van mijn baarmoeder.
Dat is snel Blondje! Wat fijn! En over 2,5 week dus weer een onderzoek. Wel fijn dat ze het nu grondig onderzoeken. Hopen dat daar meer duidelijkheid uit komt! Emma, ik zie je bungelen Kom je hier gezellig meekletsen?
Sikki, wat spannend dat jij bijna alweer mag testen en wat fijn dat jullie je goed hebben vermaakt in Belgie. En Blontje, wat fijn dat er wat actie achter wordt gezet!!
Sikki, lekkere broedkip . Wanneer mag je testen? Blondje, ah gelukkig al snel een HSG. Dat er maar snel duidelijkheid mag komen!
Sikki jij mag vroeg testen zeg is dat normaal vanuit Belgiƫ? Ik weet dat je een dag 6 tp hebt terug gehad maar dag 8 dagen testen is wel vroeg vind ik maar wel snel duidelijkheid ik hoop het voor jullie! Blondje dus nog een onderzoek! Gelukkig op korte termijn! Had je deze al eerder gehad of niet? Hopelijk snel duidelijkheid
Zaterdag is niet vroeg hoor meiden. Dan is het m'n NOD, 14 dagen na eisprong. Ik gebruik helemaal geen medicatie dus zal dan ook ongi worden als ik niet zwanger ben. Alles is in de natuurlijke cyclus gegaan. Er is niets wat m'n ongi zal tegenhouden. Van Gent mag ik maandag de 31e een bloedtest doen. En idd omdat het een dag 6 embryo was is het wachten korten Maartje, haai! Hou je het wachten vol?
Haha precies 😉 succes nog sikki! Sikki ben wel weer klaar voor een nieuwe poging. Het spuiten valt mij mee de punctie vind ik weet wat minder maar ja hoort erbij! Welke medicatie gebruikte jij?