Serieus, het is kwart voor 9 en word nu al gek !! Vanmorgen toen ik uit bed kwam stapte ik al op een stukje lego, auw !! Toen liep ik naar school en reed ik ( uiteraard ) met de kinderwagen door een grote hoop stront :x Kom ik net weer thuis en denk ik kijk nog even in de koelkast wat de prullenbak in kan want de vuilniswagen komt zo..... zucht... Staat er een glazen blikje met fetta die ik opzij wil zetten, je raad het al de deksel zat er niet goed op dus ik laat het vallen zo over mijn kleding en de koelkast in grrrrrrrrrrr ... Het lijkt hier wel een griekse taverne met die fetta lucht, ik mis alleen de tzaziki ( of hoe je het ook schrijft ) nog :x En het ergste komt zo nog, ik moet zo naar de tandarts op de fiets om 2 gaatjes te laten vullen, wedden dat ik straks met een gebroken kies ofzo thuis kom of op me bek ga onderweg pff.. Als de dag zo al begint dan kan het niet anders dan dat het de hele dag zo gaat :x Sorry moest ff me frustraties kwijt...
Nou ik hoop dat dit alle ellende voor de dag was, en je de rest helemaal goed afgaat! Succes vandaag!
o jeetje meid succes vandaag hoop dat de pech voor vandaag weg blijft je hebt nu al genoeg voor de kiezen gehad
zoow herkenbaar zulke dagen! hoop dat je al het ongeluk van vandaag gehad hebt en dat je verder een rustige dag hebt (op de tandarts na) succes!
Ik hoop dat je 't gehad hebt voor vandaag en dat je gewoon lekker van 't zonnetje kunt genieten straks, zonder gebroken kiezen, stront aan de wandelwagen, Grieks geurende dampen of legoafdrukken in je voetzool!! 't Is immers gewoon een keer genoeg met van die stomme pech!
Ohhh ik heb ook een pechdag!!! Stond op na slechte nachtrust met rugpijn. Ga mijn neus snuiten,kras per ongeluk een stuk vel van mn neus (vraag me niet hoe). Kom beneden, heeft de hond in de bijkeuken gepoept, laat ze uit en trekt ze van enthousiasme naar een andere hond mij bijna op mn neus. pffff Ik weet helemaal hoe je je voelt!
Ow verschrikkelijk he, we kunnen elkaars handen schudden ... Ik ga denk ik nu alvast maar even naar de banden van me fiets kijken, misschien zijn ze wel lek, zal je net zien
misschien is de rest vd dag wel leuk,remember:je hebt geen controle op wat er op je afkomt WEL hoe je erop reageert
Ja of ze gaan lek onderweg.. dat is mij zovaak overkomen. Maar ja ik ben ook echt nr.1 kluns (mag niet fietsen van mijn man omdattie bang is dat ik weer val ofzo )
JA! Oh god, maar dan is het de volgende dag vaak weer beter. Gisteren was het mijn vrijdag de dertiende en vandaag gaat het al een stuk beter haha! Hou dat maar voor ogen, op tijd je nest in en risicovolle momenten gewoon ontwijken. Daarom gisteren een broodje opgehaald bij de turk.. anders ging er vast iets mis tijdens koken haha.
Hahaha wat n drama. Hoop dat de feta niet in olie zat, dat maakt altijd van die lelijke vlekken. Succes met het fietsen en de tandarts, misschien heb je n buurmeisje/jongetje waarvan je n paar zijwieltjes en n helmpje kan lenen better safe then sorry!
@Djenna: De fetta zat dus wel in de olie, ik kan dus schaatsen op mijn laminaat heb trouwens wel de tandarts overleefd, alhoewel, hij heeft per ongeluk ( zei die zelf ) teveel verdoving in mijn mond gedaan dus mijn hele linkerkant van mijn lip en wang is nu verdoofd, voel me net zo'n botox chicky
Positief blijven denken. Die pot feta met olie had ook de frituurpan kunnen zijn. en te veel verdoving is altijd beter dan te weinig. Wel beter ff uurtje wachten met een bakje koffie. lollollol En je kan er beter een pech ochtend van maken, dag duurt zo lang Sterkte de rest van de dag.