Averna : Van harte gefeliciteerd met jullie dochter! Geniet ervan..en rust lekker uit.. Ben benieuwd naar haar naam! 😊 Nanoe : Fijn dat het beter gaat..
Bijzonder hè averna, gefeliciteerd met jullie dochter. Nu eerst genieten en uitrusten! Heel veel geluk samen gewenst. Lievemandie, ok ja klopt. Ik geef nog steeds borstvoeding dus kan nog wel even duren. Toch heb ik het gevoel dat het een keer moet hahah stom eigenlijk maarja
Averna, van harte gefeliciteerd meid! Nu lekker bijkomen en genieten van jullie kleine meid Lievemandie wat fijn dat je weer ongesteld bent geworden Is dat allemaal weer goed op de rit Miesy hoe gaat het bij jou? Fijn dat de 20 weken echo goed was! Toch altijd weer een hele geruststelling Hoe was het met de taart en het bekendmaken van het geslacht? Ben heel benieuwd! Hier vanmorgen de 2e IUI gehad. 20 november mn NOD. Er bleven na opwerken in het lab ruim 20 miljoen zaadcellen over. Het eitje zat er nog. Gisterochtend een positieve ovu test gehad, dus verwacht wel dat die vandaag ergens zal gaan springen Hopen maar weer dat er een goede zwemmer tussen zit.. Moest wel lachen, toen de arts het spuitje leeg drukte zei ze: daar gaan ze! Haha, toen dacht ik wel bij mezelf, nou succes jongens!
Gister de taart aangesneden en we krijgen een jongen!!! <3 @nienke hopelijk deze ronde raak!! Ik ga keihard voor je duimen
Miesy; Wat gaaf,leuk! Had je het zelf ook in gedachten dat het een jongetje word Nienke : Succes meid,mijn duimen draaien voor jou!!
Nienke, spannend! Hoop het voor je! Miesy, wat leuk! Gefeliciteerd Hier vandaag aanvraag voor doorverwijzing gedaan. Ben benieuwd hoe snel ik antwoord krijg! Morgen in ieder geval op vakantie en even een week genieten, geen werk, gewoon lekker ontspannend!
Miesy, wat leuk, een jongetje! Had je zelf nog voorkeur en een voorgevoel? Nanoe2, fijne vakantie! Bij mij ging de doorverwijzing heel vlot allemaal. Hopelijk voor jou ook! Bedankt meiden voor het duimen
Wat leuk Miesy, dat jullie een jongetje krijgen en het eindelijk weten! Fijne vakantie Nanoe! Ik duim ook voor je Nienke! Nou, zal ook maar eens iets over mijn bevalling schrijven. Vrijdagavond zou ik dus eigenlijk ingeleid worden, maar toen bleek ik in het ziekenhuis al 3cm ontsluiting te hebben waardoor een ballonnetje er weer zo uit zou vallen, dus ik mocht daar overnachten, maar kon ook naar huis gaan en de dag er na terug komen. Dat laatste hebben we dus maar gedaan, lekker in ons eigen bedje slapen! Zaterdag stonden we om 7:30 al weer in het ziekenhuis. Na een controle met de ctg en een inwendig onderzoek (nu tussen de 3-4cm ontsluiting) begonnen ze met de weeënopwekkers. Dat ging best goed in het begin, maar daarna voelde ik me steeds misselijker worden tot ik telkens tussen2 weeën moest overgeven. Daardoor was ik al snel helemaal kapot en heb ik om pijnstillers gevraagd. Na weer een inwendig onderzoek (nu op 5cm) bleek een ruggenprik de enige optie, omdat het nog heel wat uren kon gaan duren. Dus dat maar gedaan. De uren daarna had ik totaal geen pijn, maar ik bleef wat misselijk. Toen kelderde de hartslag van ons meisje ineens, omdat mijn baarnoeder verkrampt bleef. Dus weeënopwekkers uit, injectie om de baarmoeder te ontspannen en pas na een hele tijd konden we verder. Later op de dag gebeurde het nog een keer, gelukkig was de weeënopwekkers uitzetten genoeg die keer. Tussendoor zakte ook mijn bloeddruk nog eens, dus aan het infuus met zoutoplossing. Bij een volgend inwensig onderzoek bleek ik ongeveer 8cm te hebben, dus dat vorderde wel, maar ons meisje was nog altijd niet ingedaald. Dus werd er al gesproken over een keizersnede en dat we daar rekening mee moesten houden. Ze keken het nog even aan, maar om 21:00 wilden ze niet meer wachten (en ik ook niet!) en werd alles klaar gwmaakt voor de operatie. Vanaf toen ging het snel. Om 22:00 werd ik naar de operatiekamer gebracht en kreeg ik een nieuwe (andere) ruggenprik. Om 22:44 werd onze docbter geboren. We konden zelf mee kijken toen ze uit de buik kwam door een raampje in het doek en ze werd neteen bij me gelegd. Jammer genoeg was ik op dat moment totaal uitgeput, uitgedroogd(mocht al sinds 17:00 niet meer eten en drinken) en had het gevoel dat ik niet kon ademen. Daarna gingen we naar de recovery en pas om 24:00 werden we naar de kraamafdeling gebracht. Ik ben daarna binnen twee dagen naar huis mogen gaan,omdat ik me goed voelde. En nu is het echt even wennen, maar wel heel mooi. Onze kleine meid heet Emilia. En ze doet het goed. Ze was wel 300gram afgevallen (echt op het randje) maar vandaag voor het eerst toch weer 60gram aangekomen dus het gaat steeds beter.
WoW averna...wat een verhaal, maar het belangrijkste: ze is er!!! Van harte gefeliciteerd mama!!! Een spoedkeizersnede...bah, ik heb alle tijd om me er op voor te bereiden (al is t ook niets, want ik maak me over alles zorgen nu) maar jij kreeg het na een hele hoop ellende! Hopelijk geneest je wond snel en knap jij snel op! Voel je je op en top mama nu? Wil je borstvoeding geven? Nou geniet! Liefs!
Ja, eerlijk gezegd kwam de keizersnede gewoon echt op tijd, ik had het anders niet lang meer volgehouden en ons meisje ook niet. En het scheelt dat we ons een aantal weken geleden al een beetje voorbereid hadden op een keizersnede, voor het geval ons meisje niet gedraaid kon worden. Mijn wond geneest echt super. Ik mocht binnen 2 dagen ook al naar huis, omdat het zo goed ging. Maandagavond hebben we dus al thuis geslapen. Ik voel de wond wel, maar echt pijn heb ik (nog) niet gehad. Slik wel nog 6 paracetamol vandaag (eerste dagen zelfs 8, plus nog andere pijnstillers), maar dat wordt nu afgebouwd dus ben benieuwd of het zo goed blijft gaan. Ik voel me nog niet echt mama. Ik kan vaak gewoon nog niet bevatten dat het echt ons kindje is, maar van de andere kant had ik nooit verwacht meteen zo ontzettend veel van dat kleintje te houden (heel cliché, maar wel waar). De borstvoeding is hier al goed op gang gekomen. Haha moet al weer nieuwe bh's gaan kopen en ik lek aan alle kanten. Maar dat gaat dus ook prima. Verder hebben we hele leuke kraamzorg, ze maakt zelfs elke middag een kommetje fruit voor ons met muisjes, en beschuit met muisjes en ze helpt me prima met alles, want ik mag nog niet veel (ook al wil ik dat wel).
Averna.. meid jeetje wat een verhaal. Maar gelukkig geneest je wond goed. Wat een prachtige naam heeft jullie dochter gekregen.. en wat fijn dat de borstvoeding goed gaat.. Ik denk dat het besef stukje bij beetje wel komt.. geniet ervan meid! @ hier : Ben komen te vallen gister,was glad op dat stuk en had het niet door.. niet op mijn buik want mijn arm deed ik gelijk voor mijn buik en nadat ik op stond , voelde ik de baby wel trappen.. Wel mijn hand,knie en been kapot en zoveel mensen wat het zagen gebeuren,maar niemand die hielp.. Kbaalde een beetje en vond het ook wel genant..
Ja het is echt tegenwoordig niemand die je helpt. Ik ben vorig jaar toen ik nog pril zwanger was op vakantie in Dublin. Ik ben toen met koffer en al toen van een bus bij de chauffeur omgekoekeld toen. Gelukkig hielp hij mij. Ik baalde flink toen en moest keihard huilen. Hopelijk heb je niet veel pijn. Dikke knuffel
Averna, wat een verhaal! Gelukkig gaat het nu goed! Hopelijk gaat alles alleen maar steeds beter en kan je alleen maar meer van haar genieten! Woman, mensen zijn echt asociaal tegenwoordig, ze kijken ernaar en lopen door.
Lieve schat, er is niks genant eraan. Je bent gevallen en je bent zwanger. Mensen die je al niet helpen om op te staan of vragen hoe het met je gaat. Dat vind ik pas asociaal. Gelukkig is er niks met jou of de baby aan de hand. Ook een soort geval meegemaakt maar was niet zwanger..had een keer in het outlet van Roermond.. 's ochtends was dat. Ik had mijn uggs hoge hak aan. Ik had niet gezien bij de fontein dat het glad was dus ik liep zo dwars heen. Maakte ik een back salto. Deed ik met mijn armen zo'n gebaar zo van wtf happend? (Ja was onderweg naar mijn werk). Na die backsalto stond ik gelijk op. Mensen konden..denk ik wel om lachen..camera's overal. Most embrassing moment dat het nog wel op camera is opgenomen 😁
Lievemandie en Nanoe: Ja eigenlijk klopt het wel wat jullie zeggen..dat mensen bleven kijken en me niet kwamen helpen is pas asociaal.. Lievemandie: Haha je bent net zo'n 1 mij..zoiets zou mij ook wel kunnen overkomen 😁