Ik moet nu tot vrijdag afwachten en daarna nog geen idee. Vond het ook een hele rare vent. Legde ook niks uit. Vrijdag moet ik bij n ander, hopelijk is die wat beter. Hoe ging jouw echo manna of moet je nog?
Ow balen dat je zo'n rare vent had, met zoiets is dat heel vervelend. Hopelijk krijg je vrijdag meer duidelijkheid en een prettig persoon erbij. Ik moet nog duurt nog even....
Oh spannend zeg! Succes! Je krijgt vast een mooie echo te zien! Ik wist wel dat t n rare vent was, maar er was geen andere vandaag. En vrijdag is hij er sowieso niet. Hopelijk idd vrijdag meer duidelijkheid.
Hoe laat heb je termijn echo? Spannend. Ik heb over 2 weken 20 weken echo.. Ben ook echt zo zenuwachtig. Hoop zo dat alles goed is en er geen rare dingen uit komen.
Miesy wat vervelend zeker als je nu verder niks weet hopelijk weet je vrijdag meer. Vlindertje hopelijk knapt ie gauw op. Christine ben benieuwd hoe je testje is. Manna hoe is het gegaan? Eerste werkdag zit er weer op nog 5 te gaan gelukkig zaterdag een half dagje van 6 tot 10 maar dan nog vroeg m'n bed uit. Ze hebben mensen nodig om in te leren dus betekend hele dag niksen alleen uitleggen. Morgen om 19:45 pas de intake en echo. Zenuwen zijn er nog niet dus ben beniwud
Welkom nieuwe dames! Vlindertje, wat balen van je papegaai! Ik hoop dat het beestje snel weer opknapt! Manna, wat spannend! Ik ben heel benieuwd hoe het is gegaan! Marisje, wat mag je al snel! Ik hoop dat je wat kunt zien... Miesy, ik hoop dat je vrijdag meer duidelijkheid krijgt. Anders moet je er om vragen want ze bieden het nooit aan. Je moet het met dat soort dingen altijd zelf regelen want ziekenhuizen denken vaak dat het allemaal heel vanzelfsprekend is en dat iedereen het allemaal maar snapt... Maar dat is het bijna nooit! Ik heb de afspraak gemaakt. Misschien is het spelen met vuur, maar hij staat op vrijdag de 13e. Kon helaas niet anders. Ik mag pas vanaf 7 weken. Ik ben nu precies 5 weken. Ik heb nog geen banner durven aanmaken en heb mezelf ook nog niet op het lijstje gezet want ik wil nog niet uitrekenen wanneer ik uitgerekend ben. Hopelijk komt dat na de 13e. Ik vind t zo stressvol! Nog 3 weken afzien!
Goed dat je een afspraak heb gemaakt staypositive. Ja ik mag vroeg vanwege endometriose. Maar mijn berekening is 5w6d morgen hun berekening 7 weken morgen. Maar ondanks m'n endometriose moet ik toch komen.
Staypositive wat goed dat je een afspraak hebt gemaakt! De echo was super, echt al een kindje te zien met armpjes en beentjes. De baby was lekker aan het bewegen, heel schattig! Alles was helemaal goed
Super manna!! Leuk Staypositive goed van je dat je afspraak gemaakt heb. Helaas nog paar weekjes geduld. Hoop op een hele mooie echo voor je!! En vrijdag ga ik idd meer duidelijkheid vragen. Hoe wat nu verder. Hoop ook op n betete gynaecoloog waar ik me prettiger bij voel. Deze snapte ook niet echt wat de bedoeling was geloof ik. Mn vriend heeft vanavond nog gebeld en dat luchtte erg op. @marisje succes morgen!!
Miesy wat ontzettend balen zeg!! Jammer dat je vriend er nu ook niet is voor een dikke knuffel. Hopen dat er vrijdag meer duidelijkheid komt en je niet weer zo'n hork hebt. Spannend vandaag marisje! Succes bij de echo. Staypositive, wat goed dat je een afspraak heb gemaakt. Snap dat de weken zenuwslopend lang gaan duren. Zou je ook vooral niet schuldig voelen over het feit dat je nu nog niet geniet. Het is gewoon te spannend en onzeker nog. Sterkte! En manna wat fijn dat de echo goed was!! Wat heerlijk om zo'n klein wurmpje dan te zien. Die van ons is over precies 2 weken, kijk daar ook zo naar uit!
Ja het was echt prachtig wat mooi, ben helemaal verliefd.... Miesy fijn dat je vriend nog wel even kon bellen, op zo'n moment wil je gewoon even met je vriend kunnen zijn. Ik duim dat het vrijdag goed is Marisje succes vanavond! En natuurlijk veel plezier... Ben erg benieuwd
Manna, wat fijn dat het allemaal goed was! Super! Sterkte nog ff Marisje! Ik duim voor je! Ik duim voor je miesy! Hopelijk krijg je vrijdag meer duidelijkheid! Inmiddels ben ik mezelf helemaal gek aan het maken. Mijn borsten doen opeens veel minder pijn. De vorige keer was dit het teken van de miskraam... Ik weet dat het niks hoeft te zeggen, maar ik ben wel heel bang dat het weer mis gaat. Bah, zo stressvol dit!
Ik heb ook minder pijn aan mijn borsten maar ze doen nog wel zeer. Maak je geen zorgen staypositive. Het komt goed. Heeft iemand hier last van moeheid? Ik ben gesloopt..ik ben in de nacht wakker en loopt tot 6 uur te spoken tot vriendlief naar werk gaat en dan slaap ik nog 1,5 uur 😢😢