hier 105 kaarten besteld. Aan vrienden, familie, buren, werk, verloskundige, huisarts enzo. Ik hoop dat ik hier genoeg aan heb.
naaste familie ooms en tantes waar we een band mee hebben vrienden, goede kennissen vk werk en er gaan een paar kaartjes naar de begraafplaats (opa en oma) Hier dus geen vrienden van ouders, of familie die we nooit zien. Wij wonen hier nu 2 jaar en de mensen die nog nooit de moeite hebben genomen om op visite te komen hoeven dat nu ook niet te doen.
Wij wonen hier nu 2 jaar en de mensen die nog nooit de moeite hebben genomen om op visite te komen hoeven dat nu ook niet te doen.[/QUOTE] wij wonen hier nou 3 jaar en van de in totaal 8 ooms en tantes (x2)van ons beide zijn er 2 tantes geweest, dus dan zou ik snel klaar zijn. het is dat ik nog een oma heb en man nog 2, anders hadden die geen kaartje gekregen hoor