Weet er iemand iets meer over de invloed van psychofarmaca, anti-depressiva (vooral effexor, sipralexa en sulpiride) op de vruchtbaarheid van de man? En vooral: is dit schadelijk voor een eventuele zwangerschap? Kunnen er misvormingen, afwijkingen ontstaan bij de foetus? Op het internet is er wel info te vinden over gebruik door vrouwen tijdens zwangerschap, maar niet door mannen.
ik zou even de bijsluiter lezen,of/en de apotheek ofzo bellen dan weet je het zeker. ik kan je helaas niet helpen(weet er niks van) succes,groetjes mounia
ik slik zelf al 7 jaar antidepressivum,van seroxat tot efexor,seroquel,citalopram en prozac. heb nooit gelezen dat het de vruchtbaarheid kan verminderen,wel het libido(trek in seks)