Dubieus? Streepje is streepje toch? Mijn gyn zegt altijd een beetje zwanger bestaat niet dus hoe licht t streepje ook is, streepje is zwanger! Waarom niet gewoon even bloedprikken? Doen ze bij mij standaard...
Die uitslag kreeg ik in het ziekenhuis. Ik dacht inderdaad ook een streep is een streep en heb gevraagd of ik anders een bloedtest mocht laten doen, maar dat vonden ze niet nodig. Ik moest maandag maar terug komen.
Ik ook niet.. vind het zo spannend..... Probeer op niets te rekenen, kan het niet weer een tegenvaller worden, maar dat valt niet echt mee op dit moment.
Heb je na je vmk van aug, controle gehad en van je vmk in okt? Want dan weet je toch of na je vorige vmk je cyclus gelijk weer normaal was want op echo's kunnen ze dat bereken. Je hebt zo precies de duur van de zwangerschappen hebben ze dat berekend? Want dan weet je of je al ongi had moet worden?
Hoe snel na de miskraam kun je weer zwanger worden, zonder eerst weer gewoon ongesteld te zijn geweest? Of kun je beter wachten tot je weer ongesteld bent geweest? Na een maandje dus? Heb afgelopen weekend waarschijnlijk net een miskraam gehad, was net ongesteldheid, geen krampen, was ook nog maar 6 weken zwanger. Ik krijg vanmiddag een echo.
En missQ, Hoe is het gaan vanochtend? Ik moest eigenlijk naar de gyn vandaag, maar die belde af, dus nu wacht ik op een telefoontje wanneer ik wel mag komen.. Succes Guineapiggy, vanmiddag ik hoop dat de echo je meer duidelijkheid geeft. Lautje1979 hoeist? Goeie week voor iedereen.. Shez
@Guineapiggy; ik heb ook 2 vroege miskramen achter de rug. De gyn zei dat ik beter een maandje kon wachten, maar de verloskundige zei dat dat alleen maar gezegd wordt om beter te kunnen bepalen hoe ver je bent. Mijn schoonzus is direct na haar miskraam weer zwanger geworden en bij haar ging het goed! Ik ben direct na mijn miskraam weer aangeteld en bij mij ging het meteen weer mis. Volgens de verloskundige pure pech. Nu zit er min een maandje tussen... we zullen zien.
De test was negatief. Ik kan nu weer verder, weet nu dat als ik positief test, ik ook echt zwanger ben en hoef niet te twijfelen of het eventueel het Hcg is van de vmk.
Je kunt gelijk weer zwanger worden, maar vaak raden ze je aan een maandje te wachten. Ik heb niet gemenstueerd voordat ik weer zwanger werd. Ik raad je wel aan na een tijdje een zwangerschapstest te doen zodat je weet of deze negatief is geweest.
Nee niks zo typische... Ze zouden me gisteren terug bellen voor een andere afspraak. Maar niks hoor... Op 't eiland werken ze namelijk niet zo snel... Een beetje jammer hé... We wachten af... Ja die moeheid hoort er bij geef er lekker aan toe.. Shezze..
Voor de dames die weer zwanger zijn na miskraam, GEFELICITEERD! Heb aan hen een vraag. De periode na je ovulatie, tot aan de positieve test, was je baarmoeder gevoeliger? Ik heb 19-10 een miskraam gehad en waarschijnlijk 01-11 mijn eisprong gehad. Nu heb ik sinds maandag een gevoelige baarmoeder en eileiders (tenminste, denk dat het mijn eileiders zijn) Dat zeuderig gevoel in mijn baarmoeder valt me op, omdat ik het na de miskraam geen prettig gevoel vind. Herkennen jullie dit? Of hadden jullie vanaf de eisprong tot aan de pos. test geen 'klachten?' Groeten, Jaleesa
Ik heb de eerste tijd na mn miskraam wel een gevoelige baarmoeder gehad, vrijen was ook gevoelig, maar ik heb geen idee wanneer ik mijn ei heb gehad en had tot de posi test ook geen symptomen, misschien kan iemand anders je helpen
Nou mijn gyn zag 'n vliesje in mijn baarmoeder dus ik moet morgen mijn beta hgc (of zo ) prikken en dan belt hij mijn de uitslag door. Ik weet het allemaal niet meer, ik doe het gewoon rustig aan en wacht de uitslag af... Ik voel me in ieder geval niet zwanger, maar we gaan het wel weer proberen... Dus nou moet ik wachten tot op z'n laatste donderdagmiddag.
Goedemorgen, mischien kunnen jullie mij helpen met het volgende; Ik ben op 8 okt begonnen met vloeien, een miskraam helaas. Ik was toen 8 weken en 3 dagen zwanger.. 11 okt ben ik het vruchtje verloren en toen we 14 okt voor controle naar de gyn gingen, was m'n baarmoeder leeg. Nu, precies 3 weken na het verliezen van het vruchtje, op 1 nov begon het bruinverlies, 2 nov nog steeds flink bruin en 3 nov nog bruin met beetje rood op m'n tampon. Nu was er 4 nov al bijna niets meer te bekennen... Is dit een normale menstruatie na de miskraam of wat zou dit kunnen zijn? Ik hoor weleens dat je juist na een miskraam méér vloeit maar dit was dus niet eens echt bloed. Zijn er meer die dit herkennen? Ik dacht nog zo van; prima na 3 weken weer ongesteld. Toen ik was gestopt met de pil was mijn 1e menstruatie ook veel bruin, is toen weer paar dagen weggeweest.. en na 3 dagen zette het pas door en werd het echt rood. De ronde erna was ik zwanger! Alvast bedankt voor jullie reactie Inkie
Spannend! Aan de hoogte van je HCG kunnen ze zien of het achter gebleven weefsel van demk is of een nieuwe zwangerschap! Ik duim voor je (voelde me eerst ook niet zwanger hoor)