haha ja dat heb ik ook wel eens; ja ik heb vrijdag en zaterdag geklust, zaterdag zelfs s'ochtends en 'savonds.. In het normale leven zou je dat nooit zeggen tegen jan en alleman! Je zou je doodschamen, of zij zouden denken.. nou nou die is wel heel open.. lol
@ kleintje.. ik zag je banner en dacht... zie ik het nou goed ? Wat een GOED NIEUWS ! GEFELICITEERD met je zwangerschap... ! zou deze ronde voor de kleintjes zijn ?
Ik hoop het voor je Kleintje Februari is volgens mij toch een vrij vruchtbare maand zoals ik had voorspeld (althans zie er steeds meer voorbij komen met ik ben zwanger etc etc ) En dan te bedenken dat mijn gevoel zei dat ik niet zwanger was (nou ja iets in mijn achterhoofd riep wel de hele tijd: maar het kan wel) en ik ben het toch Ik ga voor iedereen duimen dat jullie gauw een positieve test hebben! Trouwens dat verhaaltje van die augurkken klopt voor geen meter Ik vond ze eerst altijd lekker en ik had net wat trek dus ik dacht nou ik pak een augurk (wat ik vaker doe als ik trek heb) ik vond hem echt ranzig en veel te zuur !
Iemand enig idee of mijn banner klopt? mijn bevallingdata zou rond 12 november zijn? overal komt dit uit van onderstaande banner maar als je moet rekenen van de eerste dag van je laatste menstruatie (dat was 1 febr) dan zou ik toch juist langer zwanger zijn?
je moet altijd rekenen vanaf de 1e dag van de laatste menstruatie. Je krijgt zeg maar 2 weken 'cadeau'
Ja ik was er ook zeker van dat ik ongi werd, voelde me helemaal niet zwanger. Test gedaan, zo`n digitale van clearbleu, en ik schrok me lam toen er ZWANGER stond. Ik stond ook te stuiteren in de badkamer Daarna nog 1 test van KV gedaan en ook posi, kon het gewoon niet geloven. En ook ik heb het vriendlief aan de telefoon verteld Zal als ik jou was even een afspraak met de HA maken, dat heb ik toen wel gedaan. Die kan je dan doorverwijzen naar het ziekenhuis of je vertellen wanneer je een verloskundige moet bellen. Nogmaals gefeliciteerd meid!
Ik heb de H.A gebeld en die zei dat ik niet bij hen langs hoefde te komen dat ik direct de verloskundige kon bellen... Dat heb ik dus ook gedaan en ik kan 6 april pas terecht eigenlijk al een week eerder maar dat kwam met mijn werkrooster niet uit en ik had geen zin om het nu al te zeggen op het werk dus nu maar een week later Voordeel is wel dat ze dan al misschien zijn/haar hartje kunnen horen.... Over een echo is niks gezegd maar dat wordt meestal pas bij 10 - 14 weken gedaan toch? Ik kon volgens haar ook gewoon blijven sporten, als het kindje goed vast zat zou het toch wel veillig zitten, en als het niet goed zit dan komt het er vroeg of laat toch wel uit zei ze, maar daar moest ik niet over nadenken en nu gewoon lekker gaan genieten! Vanmorgen weer getest met de kruidvat maar die was weer ietsjes lichter dan gisteren, dit komt denk ik doordat mijn urine minder geconcentreerd was? of misschien omdat ik teveel druppels erop heb gedaan? iemand enig idee? Ow ja en voor die afspraak met de verloskundige moet je vriend daar bij zijn? die van mij kan namelijk geen halve dagen vrij nemen, zowiezo op maandag eigenlijk niet, en de afspraak is net op maandag! dus ik dacht dan neem ik mijn moeder mee? Hij wil overigens wel mee naar de echo's dat vind hij belangrijk! Dus de 2de afspraak probeer ik te plannen op de dag dat ik een echo heb ofzo
er staat bij lounge een onderwerp pendelen. Daar kun je een van de dames een pb sturen met jou vraag naam+achternaam en geboortedatum. @ Kleintje88:Wie hebben er allemaal voor je gependeld in febr.? je hebt er namelijk erg veel
pfff ik heb echt geen flauw idee haha moet je even de lijst opzoeken.... Maar denk dat er ook misschien wel een aantal zijn die gewoon met de "menigte" zijn meegegaan en gewoon gezegd hebben jij wordt dan en dan zwanger.... Want van sommige kreeg ik zo snel antwoord terug dat ik dacht mmm oke?
ahh ok. Ja soms dacht ik dat ook dat ze dat bij mij deden Ik had gekeken op de lijst maar niet alles staat erop