Wie goed ei bij clomid maar niet zwanger, bij puregon wel zwanger?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door guusje27, 13 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    Hai meiden,

    Ik heb 6 maanden clomid 50mg geslikt, elke maand een Eisprong maar helaas niet zwanger. Wel had ik dun baarmoederslijmvlies. ik ga aankomende cyclus beginnen met puregon. Ik ben benieuwd wie ook goed resultaat had bij clomid maar niet zwanger daarvan is geworden en wel zwanger is geworden van Puregon? En na hoe lange tijd?

    Bedankt alvast voor jullie reacties!

    Liefs guusje
     
  2. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    Helemaal niemand?
     
  3. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    19 okt 2010
    239
    0
    0
    Heel veel succes!! Mijn verhaal is niet echt positief, maar wel met mooi resultaat na een lange weg..
     
  4. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    Zo liefprinsesje, jij heb er echt hard voor moeten knokken he!
     
  5. stel1987

    stel1987 Lid

    22 mrt 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Guusje,

    Jou verhaal lijkt die van mij. Ik heb ook 7 maanden clomid geslikt waarvan 6x een eisprong. Helaas ook nog niet zwanger.

    Ik ben 2 weken geleden begonnen met gonal-f injecties. Vorige week nog geen 'goed ei' te bekennen, nu vanmiddag weer naar het ziekenhuis voor een meting. Spannend weer!
     
  6. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    Hoi Stel,

    Spannend! Laat je even weten hoe het gegaan is?

    Ik wacht nu op ongi, daarna beginnen met puregon.

    Groetjes Guusje
     
  7. stel1987

    stel1987 Lid

    22 mrt 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Guusje,

    Ik heb een heel mooi groot ei, 21mm. Gister middag gelijk ovitrelle geprikt nu vanavond aan de 'klus'.
    Grapte gisteren al tegen mijn man dat als het dit keer niet lukt dat het aan hem ligt ;) heel flauw van mij natuurlijk.
    Volgende week donderdag nog wel even bloedonderzoek of er een 'goede' eisprong heeft plaatsgevonden.

    Wanneer moet je ongesteld worden?

    Groetjes Stel
     
  8. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    Hai,

    Fijn zeg!! Hopelijk is het deze keer raak! Ik had dinsdag ongi moeten worden.., aldus morgen nog niet ongi ben maar ff bellen, heb pregnyl gespoten dus moet eigenlijk er al zijn natuurlijk.

    Maareh...; er kan toch niet bloed geprikt worden als je ovitrelle/ pregnyl gespoten heb?

    Liefs Guusje
     

Deel Deze Pagina