Grrrr, ff irritatie topic hoor: Het rommelt al ruim 1,5 week. Gisteravond dacht ik dat het eindelijk zo ver was. Elke 10 min menstruatie achtige krampen. Dat is ongeveer de hele nacht zo gebleven. Ze werden ook wat sterker op een gegeven moment, maar zette niet door. De nacht ervoor, had ik het ook onrustig. Omdat ze vannacht best regelmatig kwamen , kreeg ik hoop. Helaas, pindakaas! Nu maar weer verder waggelen. Het zal toch echt binenkort wel gaan gebeuren. Zo, mijn irritatie is er uit!
Ik had met 33 weken al weeen die ze hebben moeten remmen maar daarna bleven ze aanhouden alleen ze stopte steeds erg vermoeiend. Ik heb vaak zitten janken van oooo zet nou eens door na een nacht met weeen om de 5 min. Maar je kan jezelf maar beter overgeven aan je lichaam dat heb ik ook gedaan en toen was het ineens wel echt met 39+1. Sterkte die laatste loodjes zijn echt niet leuk!!
Kan me voorstellen dat je op een gegeven moment iets hebt van "zo en NU ben ik het zat, zet maar door!". Bij mij rommelt het ook al een week, maar een bevalling? Die is nog niet in zicht. Sterkte nog eventjes!
hier ook 2 weken last gehad en ik twijfelde telkens is het nou echt of?? (wist niet meer zo goed hoe het voelde van de 1e) nou toen na 3 keer strippen eindelijk de bevalling begon op 41,1 wist ik gelijk dat het echt was hahaha meid hopelijk zet het snel echt door!
Dat lijkt me ook niks! Veel sterkte! Ik heb nu nog nergens last van, geen oefenweeen of harde buiken, niets.
Gedeelde smart... Nu heb ik dus echt nergens meer last van. De kleine voel ik af en toe nog wel wat bewegen hoor, maar geen krampje oid. Heel maf, zo'n lichaam hahaha Misschien heb ik gisteren wat teveel gedaan. (nesteldrang) Het is gewoon lastig als je zo'n ongeduldig typje bent als ik Ook is het voor mij onbekend. Alhoewel. Ik heb 2x voor deze zwangerschap een miskraam gehad en bij de 2e had ik zeer pijnlijke krampen. Het zal wel zoiets zijn. Thanks voor het meeleven en succes voor de dames die hetzelfde hebben!
Hay, Jij voelt tenminste wat want ik voel dus echt heel weinig hahah en vraag me echt af hoe lang het nog gaat duren...
Snap je helemaal Aleida. Voorweeen zijn ruk! Hier heb ik al gerommel sinds 32 weken................ Had ik bij de oudste twee ook, maar deze meneer maakt ze wel heel erg au. Gelukkig doen ze wel wat (inmiddels 3cm) En die heb ik mooi in de pocket! Dus hopelijk voor jou ook al wat cm'ers
Voorweeën schijnen veel vaker voor te komen bij 2e of volgende zwangerschappen. Ik rommel ook al weken, en het wordt steeds pijnlijker. Toen ik zwanger was van mijn zoontje, was het eerste dat enigszins op een wee leek, meteen het begin van de bevalling.... Inmiddels ben ik zover dat ik denk: "Het zal wel weer niet...." Dat wordt schrikken als het straks ineens wél zo is... Succes met de laatste loodjes!
Ja die had ik ook (toen ik 40,6 was)... Eiiiindelijk dacht ik! Maar toen ik na een uurtje onder de douche ging staan stopte het. De VK zei achteraf dat het goed is dat ik onder de douche ben gaan staan. Als het voorweeën zijn stoppen die dan meestal... echte weeën zetten wel door. Met 41,4 zijn uiteindelijk m'n vliezen spontaan gebroken en is de bevalling daarna op gang gekomen.
hier nog zo een zit al met 27 weken in pijnlijke weeen. Iedere dag last en idd iedere keer denk je het is zover maar dan zet het niet door. Zo vermoeiend ik ben echt zo moe ervan geworden. Ze kunnen me ook niet inleiden omdat ik nog geen ontsluiting heb.
Hey dames, Houden jullie het allemaal nog een beetje vol? @ Hajar: Oei, dat is wel heel vroeg. Lijkt me inderdaad erg vermoeiend. Hier was het een paar dagen rustig. Sinds gisteren weer wat vaker met enige regelmaat, harde buiken gehad. Baby ligt wel al helemaal ingedaald en vast. Baarmoedermond was al ietsje aan het verweken. Dat was dinsdag tijdens de controle in het ZH. Sterke en succes allemaal!