Wie heeft de tip tegen snijden met scheren?

Discussie in 'De lounge' gestart door Ellen291982, 3 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Wie heeft DE tip om snijden met scheren tegen te gaan?
    Die van Venus (de blauwe) gebruikt maar daar snij ik mezelf heel vaak mee. Ook als ze nog helemaal nieuw zijn.
    Ik scheer of et water of zonder (maakt geen verschil).
    Helpt een bepaalde scheerschuim ook beter? En welke mesjes?
    Nu net weer geschoren en weer onder de snijplekjes grrr.
     
  2. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Ik scheer met de Venus, een roze. Onder de douche, zonder scheerschuim en heb nooit snijplekjes.

    Vroeger toen ik nog down under scheerde (nu laat ik t al een jaar waxen) had ik daar wel eens kleine stipjes die bloeden. Maar dat was omdat ik tegen de haarrichting inscheerde, anders vond ik t niet glad genoeg worden. Daar heb ik nog nooit een een oplossing voor gevonden.
     
  3. babycomp

    babycomp Actief lid

    10 aug 2010
    311
    0
    16
    NULL
    NULL
    hoi boowman

    even een vraagje over het waxen, zit namelijk ook erg te denken of ik dat moet doen. omdat ik ook altijd plekjes heb helaas.
    doet het pijn? en hoevaak moet dit? en kost deel veel?

    sorry dat ik zomaar binnen kom vallen.
    ellen, voor de benen misschien rustiger met het scheermes erover halen? meer scheerschuim gebruiken?

    succes
     
  4. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Haha ja het doet pijn. Alhoewel, pijn, het is gewoon een naar gevoel. Maar het duurt maar een halfuurtje en de 'pijn' went. In het begin moest ik ongeveer om de 3 weken, inmiddels kan ik 1,5/2 maanden wachten voor ik weer moet, de haartjes worden steeds minder stug en het duurt elke keer langer voor ze terugkomen. Het kost 35 euro per keer. Vind het echt een aanrader, het is zo glad en zacht daarna!
     
  5. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Komt het ook als je tegen de haarrichting in scheert? Doe ik eigenlijk altijd:)
     
  6. SYRV

    SYRV Fanatiek lid

    29 nov 2009
    3.133
    453
    83
    Heb je een scheermes met een vast uiteinde (dus waar de mesjes zitten)of eentje die mee kantelt? Wat mij opvalt is dat ik me ook altijd snijd met van die simpele wegwerpscheermesjes met een vast uiteinde. Ik gebruik Scheermesjes van Wilkinson en deze hebben zo'n uiteinde wat mee kantelt, dus minder kans om je te snijden.
     
  7. Loesje86

    Loesje86 Niet meer actief

    Ik scheer ook met de roze van Venus en heb me daar nog nooit opengehaald, en ik ben best een slordige scheerder :)
    Zonder scheerschuim, gewoon in bad!
     
  8. perzik

    perzik Fanatiek lid

    25 jul 2012
    1.263
    0
    0
    Ik gebruik ook wegwerpmesjes met een beweegbaar scheerblad. Sindsdien geen last meer van snijden!

    Toen mijn mesje op waren die van mijn vriend gepakt en wil nooit meer andere. Gillette, 3 mesje. Maar elk ander merk zal ook wel goed zijn.
     
  9. Nora86

    Nora86 Fanatiek lid

    17 mrt 2006
    4.738
    0
    36
    Ik heb altijd de wilkinson sword van mn ex gebruikt en nu hij weg is gebruik ik die nog steeds,snij me eigenlijk nooit.
     
  10. miss84

    miss84 Bekend lid

    2 okt 2013
    943
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik scheer ook tegen de haarrichting in :D
    En gebruik Venus.. die vind ik het makkelijkst.
    Maar ik snij me ook wel zo rond mn enkel vaak.. dan ben ik gewoon te snel..

    Of ff scrubben voor je gaat scheren dat helpt misschien ook.
     
  11. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Hoe scheer je je dan dat je jezelf snijd? Ik heb me nog nooit of te nooit gesneden en gebruik toevallig nu ook venus. Ik scheer me ook niet rustig maar zoef zoef zoef, heb in 2 minuten mijn armen + oksels gedaan :)

    Gewoon in bad, snel klaar en snij me nooit.
    Doe ik het niet in bad dan heb ik wel jeuk van het scheren maar geen wondjes
     
  12. Jkuil01

    Jkuil01 Bekend lid

    6 mei 2012
    828
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik doe vaak even wat doucheschuim op mijn benen en onder de okselvoor het scheren heb dan nergens last van.
     

Deel Deze Pagina