ik heb net gebruik gemaakt van de 21% korting actie bij de mediamarkt en heb een nieuwe laptop gekocht. helemaal blij ermee, alleen ik krijg de cd-rom niet aan de praat. ik heb hem gebruikers klaar gekocht en nu wil ik de printer erop aansluiten, alleen als ik de cd-rom erin heb gedaan komt er niets in het scherm te staan. en er staat ook niets bij deze computer iemand die weet wat ik moet doen? kan nog niet zo goed overweg met windows 8.
wel een soortgelijk probleem gehad. Toen ik pas een nieuwe laptop had deed de cd/dvd brander het niet. ik heb de fabrikant een mail met het probleem gestuurd Ik mocht de laptop opsturen en met een week was hij kosteloos gemaakt en teruggestuurd , viel nog onder de garantie.Dus dat zou mijn advies zijn. Ik zou niet naar de mediamarkt teruggaan, die sturen je hoogstwaarschijnlijk ook naar de fabrikant toe of ze zeggen dat zij er niks aan kunnen doen.
Oké, het kan dus zijn dat het aan de laptop ligt en niet aan mij misschien toch maar terug naar de mediamarkt dan. Ik dacht laat ik het eerst maar hier vragen voordat ik straks voor gek sta in de mediamarkt.Ik heb er gelukkig wel 3 jaar garantie bijgekocht.
Binnen 14 dagen moet de mediamarkt sowieso je laptop omruilen voor een nieuwe. Na de wettelijke 14 dagen sturen ze hem pas op voor garantie, dus zou snel teruggaan als je er niet uitkomt Hier helaas geen ervaring met Windows dus kan je niet helpen