ga ik nu te ver?

Discussie in 'De lounge' gestart door Amfy, 22 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    schoonouders hebben een hondje dat 3 wken ouder is als onze pup.
    niet aan de hand zou je zeggen maar het zijn 2 heel verschillende honden.

    die van ons een leo eerste klas en daarbij een verschrikkelijk rustige hond (en dat voor een jack ;) )

    die van hun even eens een jack.hyper actief en irritant.(schoonma haar woorden)

    alstijd als we daar komen dan gaat die hond onze honden aanvallen en bijten oke kan geen problemen mee als ze het zat zijn bijten ze vanzelf terug ;)

    maar van het weekend wat een ellende hij springt constand fynn omver en springt de hele tijd naar zijn hoofd of in zijn nek tis gewoon ellending want je kan waarschuwen maar die hond luisterd niet!
    van het weekend dus weer fynn was het zat en begon te huilen en kwam naar mij maar die hond dus ook. dus ik duw die hond weg maar hij komt terug. dus weer weg geduwd ja en nu komt het! grijpt hij mij vol in mijn hand en door! ik bedenkt me niet ik ik heb hem een gruwelijke klap verkocht! schoonma gaf me gelijk en schoonpa en zwager zeiden niets!

    nu dus 3 dagen later. word er gebeld naar vriendlief door zwager dat ik een dieren mishandelaar ben en ik niet mag slaan. dus we hebben weer eens ruzie met schoon pa en zwanger want schoonpa zat er dus bij.

    ik ben tegen dieren slaan hoor echt waar dit was de eerste keer. maar kom op ik bloede als een rund! had ik dan niets moeten doen voor het zelfde geld was het fynn zijn arm geweest!
     
  2. abcd1234

    abcd1234 Fanatiek lid

    28 aug 2009
    1.350
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dat is toch een instinctieve reactie... Kan ik me goed voorstellen. Ik word uberhaupt al nerveus als er een hond in de buurt van m'n kinderen komt, laat staan als ie hyperactief en irritant is ;)

    Moet ook zeggen dat ik het raar vind dat als dat beest al een paar keer naar je zoontje springt, dat ze 'm niet even in een andere kamer hebben gezet.

    Zouden ze hem ook straf hebben gegeven omdat ie jouw hand kapot heeft gebeten?
     
  3. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Pfff, misschien moet die zwager van jou op een relativeringscursus?
    Come on, ik had psies hetzelfde gedaan hoor. En bovendien niet meer mijn kind in de buurt gelaten bij die hond.
     
  4. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.555
    528
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Nou nee hoor!!! Het is uiteraard een primaire reactie dat je uithaalt omdat hij je heeft gebeten. Ik zou exact hetzelfde hebben gedaan. Die hond heeft jou gewoon niet te bijten, PUNT.

    Dus die zwager moet zich lekker laten nakijken. Nu heb jij het gedaan, maar de volgende keer is het het kind van je zwager.... en dan is het ineens onopgevoede K*thond.

    Niks mishandeling!
     
  5. Amfy

    Amfy Niet meer actief


    mijn hand was kapot ;)
     
  6. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Je gaat absoluut niet te ver vind ik.
     
  7. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Je geeft zelf al aan dat je tegen dieren slaan bent, dus dat je schoonvader en zwager je een dierenmishandelaar noemen slaat natuurlijk nergens op.

    Waarschijnlijk had ik hetzelfde als jij gereageerd. Uiteraard is slaan niet de oplossing, maar als een hond mij grijpt en doorbijt, nou sorry hoor, maar dan krijgt ie waarschijnlijk ook een klap of een schop. Ik denk ook dat dat een eerste primaire reactie is. Ik zou dus wel van je schoonouders eisen dat ze die hond in een bench doen ofzo als jij daar komt met je zoontje. Ik zou dat beest voor geen meter vertrouwen hoor, straks grijpt ie je zoontje :$.
     
  8. abcd1234

    abcd1234 Fanatiek lid

    28 aug 2009
    1.350
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dat zeg ik toch? :(
     
  9. klarinet

    klarinet Fanatiek lid

    23 apr 2007
    2.985
    132
    63
    Praktijkondersteuner somatiek
    Zuid limburg
    Ik zou precies hetzelfde gedaan hebben en ik vind je absoluut geen dierenmishandelaar ofzo!!! Je laat je toch niet zomaar bijten, en met kinderen ben ik al helemaal alert.

    En wat je zwager en schoonpa betreft, ik zou gewoon heel duidelijk zijn en aangeven dat je dit gedrag niet accepteert. En als zij dit niet weten te voorkomen, dan is dit het gevolg!
     
  10. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Hier zou hij ook een klap of een trap hebben gekregen, ook al was het de hond van de koningin.
     
  11. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.841
    177
    63
    Euh.. als zo'n beest je in je hand bijt, en dan echt doorbijt (en dus niet gewoon speels hapt), zou ik em ook echt een flinke knal geven hoor! Ben zelf een beestengek (hebben zelf 2 katten en een hond), maar vind dat echt een normale, menselijke reactie!

    En je schoonpa en zwager hebben wel lef om kwaad te worden op jou, terwijl jij je zoontje probeert te beschermen bij zo'n hond, én zelf gebeten bent! Blijkbaar hebben ze dus geen controle over die hond.. Je moet er toch niet aan denken wat er was gebeurd als die hond je zoontje grijpt...

    Zou trouwens de volgende keer die hond niet in de buurt willen hebben, en al helemaal niet in de buurt van m'n kind! Laat ze dat beest goed africhten, of em anders in een bench doen..
     
  12. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Jij gaat niet te ver, die hond ging te ver! Belachelijk om het af te doen als dierenmishandeling. Een hond hoort niet te bijten, punt.
     
  13. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Vind ik niet.. Ik vind je zwager en schoonpa absurt..
    Een hond, die doorbijt? Jij bloed.. Ze mogen dat beest wel na laten kijken.

    En in dit geval is het geen dierenmishandeling, eerder zelf verdediging, wat had je dan moeten doen? Even vragen? "Hond, wil je me aub los laten??" en dan zeker nog een aai ook, omdat ie het doet. Van mij had je hem richting plafond mogen lanceren ;)

    Ik zou mn zoontje er ook écht niet alleen bij laten..
     
  14. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    lees het denk ik verkeerd hahaha.

    maar ne ze hebben het geen straf gegeven
     
  15. abcd1234

    abcd1234 Fanatiek lid

    28 aug 2009
    1.350
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sluit ik me bij aan. Hoe is het nu met je hand trouwens?
     
  16. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Een hond moet zn grenzen weten en zn rangorde...
    hebben ze ooit wel een puppy cursus of iets met hem gedaan? of beetje informatie ingelezen dat je een hond niet zo maar zn gang kan laten gaan, dat er grenzen zijn..
    zeker alstie in je hand hangt... kom op zeg..
    hij moet gewoon weten dattie fout zat en dat wistie na de klap *hopelijk*.
    Dierenmishandelaar ben je niet.. geef onze hond ook wel op zn kop alstie iets doet wat niet mag, bijvoorbeeld iets harder happen dan nippen.. soms zijn het net kinderen, tik op de billen.
     
  17. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    gaat wel. ;) heb de huis arts er naar laten kijken. hoefde er niets aan te doen.en geen spuiten (nee die heb ik vorig jaar gehad ;) )
     
  18. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik had precies hetzelfde gedaan. zeker als er een kind in het spel is. Nu was jij het, de volgende keer kan het Fynn zijn. Mijn zwager heeft ook een valse hond ( rottweiler ) en als die in de buurt is hou ik Levi op schoot en ver bij die hond vandaan
     
  19. sandranuijs

    sandranuijs Bekend lid

    29 apr 2010
    713
    1
    16
    Jeetje zeg en dat voor een pup!! dat ie nu al zo fel je bijt zegt wel iets over de hond. Het zou je kind zijn die hem opzij duwt of hem
    ergens op wijst...dat handje kan een stuk minder hebben.

    Een pup moet toch zeker zijn plek kennen en dat ie dan nu al bijt is wel snel. Was het niet eens speelse reactie? want puppy tanden zijn zooo scherp en als ze je maar aanraken ermee kun je al bloeden.

    Maar hoe is het nu met de ruzie en je hand??
     
  20. Rosanna04

    Rosanna04 Bekend lid

    22 jan 2008
    518
    0
    16
    Randstad
    duidelijk gevalletje van een hond die te hoog in de rangorde staat.
    Als hij volgens schoonma haar woorden hyperactief en irritant is dan hebben zij het zover laten komen.
    Hij bijt jouw omdat hij jou terecht wil wijzen om iets dat hem niet aanstond, doordat jij hem per direct een lel hebt verkocht heb je laten zien dat je boven hem in de roedel staat.
    Niets mis mee dus, honden onderling vragen ook niets vriendelijk aan elkaar. Lijkt me verstandig dat je schoonouders/zwager met dit hondje op cursus gaan of zich eens gaan inlezen in hondengedrag. Zeker met een Jack, dit zijn meestal geen lieve beginnershondjes. Als er terrier inzit zijn het meestal fanatieke klootzakjes zoals ik het meestal maar zeg.
    Ik zou ook niet je kind loslaten bij die jack, niet om je angst aan te praten maar een hond ziet zowiezo een kind tot ongeveer 12 jaar als pup. Wanneer ze teveel ruimte krijgen in een roedel gaan ze de "pup" jouw kindje dus, opvoeden...moet er niet aan denken dat je kind richting zijn speeltje/mand/etensbak kruipt.
    Sterkte met je hand trouwens!

    Groetjes,
    Rosanna
     

Deel Deze Pagina