Een zonnebril dragen helpt hier... Iets minder last dan ! Zyrtec (?) helpt hier perfect! (Nu zwanger, dus mag niet. En niet meer op recept te krijgen en best prijzig)
Thnks, wat nieuwe ideeën opgedaan. Ik ga naar de HA voor Livocab als dat kan met zachte lenzen, Xycal heb ik inderdaad al maar gebruik ik niet graag want daar word ik zo suf van. Bovendien geef ik nog BV. Allerfree, Prevalin, Fluxunase hielpen bij mij niet. Ik heb draag inderdaad constant een zonnebril., dat helpt een beetje. Die pissebed sla ik nog ff over Carul: Emesafene is toch een middel tegen misselijkheid wat je tijdens je zs mag gebruiken of herinner ik het me verkeerd?
Fexofenadine is echt heel goed, maar geen optie als je bv geeft. Succes en ik hoop dat het snel weer winter wordt
Aerius is hier t enige wat helpt. Zit desloratidine in, weer iets anders dan in de pilletjes die jij gebruikt en gebruikt hebt!
Klopt, maar dat werkt blijkbaar ook goed tegen hooikoorts. En het was een middel wat ik tijdens de zw mocht gebruiken