Op t www kwam ik de kletspot tegen. Een glazenpot vol kaartjes met vragen, dilemma's of opdrachten. https://www.kletspot.nl/product/1863236/de-kletspot Leuk idee, maar nog leuker om zelf te maken. Ik wil t maken voor de leerkrachten van mijn kinderen. De tekst op de kaartjes mag dus gerelateerd zijn aan school. Hoeft niet persé. Wie heeft er leuke teksten?
Is leren schrijven over 50 jaar nog nodig? Meesters en juffen, aanspreken bij voornaam, of bij achternaam? Hoeveel kinderen zouden er in een klas moeten zitten? Schooluniform! Goed idee! Kinderen en juffen zouden ook 'snipperdagen' moeten krijgen! Opdracht: Wie schrijft het snelst 10x : ik ben/ken de liefste juf! (of meester, afhankelijk voor wie het is) Opdracht: Galgje. Verzin een woord van 5 tot 8 letters, wie verzint de moeilijkste? Opdracht: Beeld dit kinderliedje uit (3x3 = 9 of hoedje van papier) zoiets?
Vertel: Waarom wilde je meester/ juf worden? Vertel: Welk beroep zou je doen als je geen meester/juf was Vertel: Wat is het grappigste dat je in de klas hebt meegemaakt? Opdracht: Hoeveel is 336 x 25? Opdracht: Vouw een papieren vliegtuigje en wie kan zijn vliegtuigje het verst laten vliegen.