Hoi hoi, Mijn jongste dochtertje van heeft sinds gisteren waterpokken en vandaag kwam mijn oudste dochter van 5 jaar terug van een nachtje logeren en ik zag dat ze op haar rug ook al 3 waterpokken heeft zitten. Mag ze gewoon naar school? Ze wil graag gewoon gaan morgen.
Hoi, ze mogen pas weer naar school als het besmettings gevaar over is. Dat houdt in, als de blaasje ingedroogd zijn. Heel veel sterkte! Liefs, mussie
Tsja dat ligt eraan. De incubatietijd is ca. 14 tot 21 dagen dan zijn ze dus besmettelijk. Maar in die tijd zie je nog helemaal niks! Daarna komen de pukkels pas dus hier op het kinderdagverblijf mogen ze gewoon komen omdat het dan toch al te laat is.
Is bij ons ook zo,moet idd ingedroogd zijn,vandaar dat ik het zei. Het vocht wat uit de pokjes komt is nl ook besmettelijk. Beterschap! Liefs, mussie
grappig, hier mogen ze gewoon naar school. ze moeten het toch krijgen. ik had verwacht van niet, maar t was echt geen punt.
Dat is idd grappig, niet iedereen is daar even blij mee nl. Je zal 2 weken later op vakantie gaan Liefs, mussie
T kan zelfs hersenvliesontsteking veroorzaken in een uiterst geval. Mijn meiden gingen gewoon naar het KDV. Als mijn volgende kindje het zal krijgen, zal ik het thuis houden.
Dat vind ik heel verstandig. Je laat degene die bij jou thuis wil komen dan zelf de keuze maken. Je kindje hoeft het natuurlijk niet te krijgen. Mijn zoontje is er ook mee in aanraking geweest en die heeft het niet gekregen. Ik zal het ook niet gauw uit de weg gaan, maar ik moet geen vakantie geboekt hebben Nogmaals, ik vind dat ouders zelf de keuze moeten hebben of ze het risico wel of niet willen nemen. En natuurlijk is het veel beter als je het jong krijgt, maar je kindje kan er wel erg ziek van worden. En dan is het niet prettig als je belangrijke afspraken hebt. Liefs, mussie