ben benieuwd naar jullie ervaringen? Kan er niet zoveel over vinden op internet.. Maar vind em er zo leuk uitzien..
Hoi, bedoel je die Juicy van titanium baby?? Wij hebben hem namelijk besteld we hebben een proefritje gemaakt in de winkel en hij ziet er erg goed en leuk uit voor dat geld dus wij hadden zoiets waarom duur dan als het ook voor wat minder kan en leuk en lekker rijd toch. En er kan een maxicosi autostoeltje op.
dan probeer je hem uit in de winkel ze hebben hem bij de baby Max die actie was wel bijna afgelopen dus je moet er wel snel bij zijn dan hoor.
ja heb hem in de winkel al getest enzo vond em erg fijn, was benieuwd naar ervaringen in het dagelijks leven en toch altijd even anders nad een proefritje in de winkel
Ik heb de wagen gisteren opgehaald, we hebben hem thuis direct in elkaar gezet wat heel gemakkelijk ging en ik vind hem echt super!! Ik heb zelf een maxicosi cabriofix autostoeltje erbij genomen vond ik toch wat veiliger en mooier. Alles werkt heel simpel, de wandelwagen inzet is ook super hij kan in beide richtingen geplaatst worden dus naar je toe en andersom hij kan bijna plat liggen er zit een voetenzak, regenhoes, pompje om de banden mee om te pompen en een mamabag bij. Hij rijd heerlijk. Ik ben er echt helemaal blij mee en dat voor weinig geld natuurlijk moet ik hem nog met baby testen maar dat duurt nog eventjes...
ik heb hem bij de baby max in veenendaal gehaald hij was 299 euro met de maxi cosi autostoel erbij 370 euro, het was een aanbieding en normaal 599 euro, de adapters voor maxi cosi hoef je er niet bij te nemen want die zitten er al bij.
Hier ook iemand met de juicy...heb hem nog niet met de bak uitgeprobeerd maar wel al met mijn neefje in de wandelwagenzit. Enige nadeel van de wagen vind ik het boodschappenmandje, maar daar kan ik wel mee leven. Heb trouwens al haken besteld waar je je plastic tassen ed evt. aan kunt hangen. Ben erg tevreden met de wagen, hij is erg licht en rijdt super!! Patriciasemmy Heb je de maxi cosi cabriofix er al een paar keer opgezet en afgehaald? Ben ik wel een beetje benieuwd naar, want ik had een gewone maxi cosi gekregen en die kan ik er wel op zetten maar heel slecht er weer af krijgen. Wat dus betekend dat als de kleine erin zit ik hem er natuurlijk noooit niet afkrijg doordat er dan extra gewicht inzit.
ja we hebben hem er een paar keer op gezet en afgehaald dit gaat heel gemakkelijk hoor bij ons heb je wel de goede adapters voor jou maxi cosi erbij zitten dan??
Ja dat heb ik volgens mij (zeker weten) wel, maar ik heb geen cabriofix maxi cosi en ik denk dat het daaraan ligt.
ja misschien wel dan welke maxi cosi heb je dan of heb je de autostoel die eigenlijk bij de juicy hoort
oke vreemd, wel lastig als je hem er niet gemakkelijk op en afhaald misschien even contact opnemen met de winkel dan