Toch vind ik hem grappig! Hij is best brutaal, maar aan de andere kant, blijft hij netjes. Geen scheldwoorden o.i.d. Gewoon even duidelijk aangeven dat de grens bereikt is! Dat koffertje haha, geweldig.
vind jij dit leuk????????? nou ik heb nu al medelijden met de ouders als dit schattige ventje 13 of ouder wordt. jeej wat een brutaal wijsneusje zeg. walgelijk gewoon. duidelijk teveel tussend e volwassenen gezeten en gewend zijn zin te krijgen.
Boaz hoeft later niet zo bijdehand te doen hoor, die ouders staan erbij en kijken ernaar! Schelden etc. zou er nog eens bij moeten komen. Het is grappig om zo te zien natuurlijk, maar no way dat mijn kind zich later zo gedraagt
Scheldwoorden of niet, weet wel dat mijn vader de een draai om me oren had gegeven als ik zo tegen een volwassene had gepraat. Maar wel heel erg grappig om te zien..zolang het om een kind van een ander gaat
Moest wel even lachen... Maar ik zou echt niet willen dat mijn kinderen zo'n grote mond opzetten, ook niet zonder scheldwoorden.
Denk dat de ouders dit voor een groot deel zelf in de hand hebben gehad. Van wie zou hij anders geleerd hebben "zijn koffers te pakken". Hier is dat soort gedrag ook niet geoorloofd later. Maar ik kan hier toch echt smakelijk om lachen!!
Haha, moest er wel ff om lachen, dat koffertje! MAAR, om daar als ouder zo bij te gaan staan en je eigenwijze kleuter zn gang te laten gaan! NO WAY Als dat ventje 12 jaar is, dan hebben die ouders heel wat te stellen, maar goed, zijn ze dan ook zelf schuld als ze hem nu zn gang zo laten gaan!
Ik moest dus ook lachen en dacht daarna; dat gaat wat geven als hij gaat puberen! Maar ergens vind ik hem nog steeds heel beleefd, hij wordt ontzettend boos, maar blijft toch 'netjes'. Alhoewel hij zo niet hoeft te praten tegen een volwassene...
Ik kan er niet om lachen, theatraal, brutaal kind. Pak je koffertje inderdaad maar en daar is de deur. En vergeet je bacon niet mee te nemen.
Ik moest er toch ook even om lachen hoor.. al zou die van mij ook een draai om zn oren hebben gehad , en ik zou hem helpen pakken xD *i keep losing at deals* haha