Het onderwerp zegt het eigenlijk al... Ik heb zo een apart gevoel dat ik het niet kan beschrijven wat ik voel.. Ik zit ook pas op 5 dpo Wie heeft dit ook ??
Ik herken het wel, vooral de week rondom mn nod had ik een vreemd/appart gevoel in mijn buik. Anders dan normaal, een beetje kriebelend ofzo Het kan best zijn dat ik er nu een beetje aan gewend ben dat het niet meer opvalt.
Bedoel je een vlindergevoel, of meer zeurende vervelende gevoelens? Ik heb wel wat kriebeltjes gehad, maar nu continu zeurende pijn, maar wel heel anders dan wanneer mn menstruatie voor de deur staat. Het is niet pijnlijk zeg maar, maar je voelt het de hele tijd. Ik heb wel steeds steekjes/tintelingen rond mn navel, soms lijkt het net of er een touwtje van mn navel naar beneden loopt, en deze gespannen staat...?
ik heb dat ook, zo een gevoel..dan voel ik me weer geweldig dan weer minder, heb constant zo een druk daar beneden...zo een gevoel dat menstruatie wil komen, verder nog wat andere dingen...maar ben ook wel bang dat ik overal wat in ga zoeken ik zit op 8 dagen ca. voor mijn nod
Ja hier ook al!! Ik zit ook 5 dpo beetje verliefd gevoel/ kriebels Veel steken gehad vandaag en drukkend gevoel Geen idee of het iets zegt.... Vanaf 5 dpo kan er al wel innesteling plaatsvinden heb ik gelezen dus wie weet
Hier ook een heel apart gevoel.. Zit mezelf helemaal gek te maken! Ook (naar mijn idee) 4 of 5 dpo en de hele tijd soort van fladderig gevoel maar ook beetje vol gevoel alsof ik net ongesteld ben geweest. Nog 2 weken wachten en dan mag ik testen van mezelf.. zuuuucht!
Hoi ik heb ook net zo'n gevoel of er allemaal vlinders in mijn buik aan het fladderen zijn... Ik zit nu op 4,5 week... 13 juni heb ik de eerste echo en ben echt stik zenuwachtig en vind het veel te lang duren Ook kan ik absoluut niet slapen 's nachts, hebben jullie dat ook?
Ik had ook een beetje gek/kriebelig gevoel in mijn buik! En nu steeds een beetje drukkend gevoel en vanmorgen positief getest!
Toen ik zwanger was had ik het gevoel dat er iemand met een veertje aan de binnenkant van mn buik kriebelde 7dpo. Bedoel je zoiets?
Succes met nuchter blijven! Is lastig. Ik had het gevoel nog nooit eerder gehad en dat maakte dat het anders was. Heb je al getest of kun je je nog inhouden? Ik raad aan om te wachten, vorige week 2 x negatief getest en ik voelde me "raar" en wist zeker dat ik zwanger was, dan duurt wachten echt lang haha. Ik zal voor je duimen!
Nee nog niet getest! Al ik mijn vorige cyclus aan houd 26 dgn, is zat mijn NOD. Dus eerder wil ik eigenlijk ook niet gaan testen ( zegt ze heel stoer)