Pfff ivf behandeling na 2 weken spuiten hebben ze maar 2 follikels gevonden Vandaag een punctie gehad en hebben ze 2 follikels naar leiden gebracht en daar bleek dat ze leeg waren . Kan ik nog verder gaan dit was mij eerste keer of houdt het op Wie kan mij helpen
Jeetje, wat verdrietig. Bespreek het met de arts. Soms kunnen ze een andere dosering doen of ander soort hormonen. Dat wil nog wel eens betere resultaten geven.
Ik zou dit ook bespreken met de arts. Bij mijn eerste poging had ik ook maar 2 follikels. Toen is er bij ons geen punctie gedaan. De 2de ronde hadden we 3 follikels met 2 eicellen waarvan 1 bevruchting. Hierna waren wij uitbehandeld op t ziekenhuis en zijn overgestapt naar een kliniek. Daar met een hoge dosis medicatie 5 follikels en 5 eicellen waarvan 3 bevruchtingen.
Ik had de eerste keer 150 Eh gonal-f gespoten met lang schema. Kwam maar 1 follikel, dus geen punctie. Tweede keer was met kort schema en ook 150 Eh gonal-f en toen 13 eicellen. Het kan met andere schema misschien wel schelen bij jou hoor. Ik vind het wel zonde dat ze een punctie bij jou hebben gedaan, hier doen ze dat niet met zo weinig follikels. Is toch zonde van je poging? bespreek het met je arts.
Oh meid, wat een ellende. naast wat hier al gezegd is. Check God of dit telt als een poging. Als er geen eicellen zijn gevonden staat me bij dat het niet als poging telt. Daar is eerder wel over gesproken hier op het forums Zoals al gezegd kan het schema echt uitmaken. Is je amh vastgesteld? Mag ik vragen wat je leeftijd is? Verder bijzonderheden waarom je ivf doet? Dat kan wel uitmaken qua succes kansen voor een volgende poging
Klopt een punctie wordt als een poging gerekend als er tenminste 1 rijpe eicel wordt gevonden welke voor IVF of ICSI gebruikt kan worden. In het geval van TS zijn er helemaal geen eicellen gevonden en is ze dus gelukkig de poging niet kwijt. @TS ook hier veel tegenslagen gehad met pogingen (7 stuks). Ik zou je adviseren om vooral wat verder te kijken dan Nederland, zeker bij een laag AMH. Veel sterkte en succes!
Ik las dit nog en bedoel natuurlijk ‘check goed’ stomme auto correct af en toe Dank voor je aanvulling @Kramertje
Dat dacht ik heel lang ook. Maar dat blijkt dus niet zo. Geen rijpe eicel na punctie is ook geen poging. Zo zegt Menzis: https://www.menzis.nl/zorg-en-vergoedingen/v/vruchtbaarheidsbehandelingen
Menzis praat over een poging dat er ricellen worden afgenomen. Bij een punctie weet je dat nooit van tevoren. Dus een punctie is een poging. Zo werd mij ook verteld bij de fertiliteitskliniek toen. Daarom hebben we toen een eerste poging gestopt voor de punctie. 2e poging was 3 follikels en wel punctie gehad. Die telde voor de verzekering als poging 1, ondanks dat er geen bevruchting optrad toen
Nee hoor. Als er nul eicellen worden gevonden, wordt de punctie als niet-gedaan beschouwd (dit moeten de artsen wel zelf actief doorgeven), en telt het dus niet als poging voor je verzekering. Als er geen bevruchting optreedt is het een ander verhaal, dan zijn er namelijk wel eicellen gevonden (dus een geslaagde punctie, dus een poging voor de verzekering), maar zit het probleem ergens anders en daar heeft de zorgverzekeraar verder geen boodschap aan. Zo werd het althans verteld door míjn fertiliteitskliniek en zorgverzekeraar
Nee hoor geen eicellen gevonden is geen poging. Verhaal van 1 eicel en geen bevruchting is dus anders. Dus voor ts betekend dat ze nu dus geen poging gebruik heeft. Lees het nog maar door wat de verzekering ook opschrijft.
Het is niet waar wat je zegt, wij hebben dit een aantal maal meegemaakt. Geen rijpe eicellen gevonden en dus werd het niet als poging gezien. Wij hebben gewoon netjes een nieuwe verzekerde poging mogen doen.
Het gaat er ook niet om of er wel of geen bevruchting optreedt. Het gaat erom dat ze bij de punctie eicellen vinden die geschikt zijn voor IVF of ICSI. Als ze die vinden maar niet bevrucht worden ben je inderdaad je poging kwijt. Vinden ze geen eicellen of geen rijpe eicellen die ze kunnen gebruiken wordt het niet als poging gezien en krijg je gewoon een nieuwe poging. Bij TS zijn er geen eicellen gevonden en zodoende krijgt zij gewoon een nieuwe verzekerde poging.