ik heb al een tijdje last van mijn onder rug maar de laatste dagen is het heel erg. nu ben ik ff aan het zoeken geweest en de klachten komen aardig overeen met Bekkeninstabiliteit, nu heb ik al mijn hele leven af en toe problemen met mijn bekken en vooral met paardrijden, ik rij alleen al een half jaar niet meer. kan dit trouwens zo vroeg in de zwangerschap? helaas loopt mijn zwangerschap tot nu toe niet echt vlekkenloos ik ben verschrikkelijk misselijk en heb elke avond zuurbrandingen. ik hoop op snel op betere tijden.
Ik heb tussen 7 en 14 weken af en toe last van mijn bekken gehad, daarna 16 weken helemaal niet. Nu met 30 weken krijg ik af en toe weer last. Het zegt dus nog niet zoveel maar het is wel een belangrijk signaal. Het is altijd verstandig om even langs de fysio te gaan ivm houding ed. Je hebt daar geen verwijzing voor nodig. De misselijkheid en het zuur zijn inderdaad super vervelend. Voor sommige mensen werkt het goed om bijvoorbeeld een beetje vanille vla te eten. Je mag ook Rennies (volgens gebruiksaanwijzing) en als de misselijkheid echt heel erg is, zou ik het zeker weer eens bespreken met je vk! Veel sterkte en hopelijk wordt het snel leuker!
dankje. die rennies heb ik al die werken redelijk. heb al medicatie gehad tegen mijn misslijkheid en daar werd ik duizelig van en heel moe, mocht ook geen auto rijden en ik drufde zelf niet meer op de fiets. moet zeggen dat mijn misselijkheid al iets beter is dan met 5 weken. ik denk dat steunzolen ook wel een verademing zal zijn, daar ben ik nu ook mee bezig.
hoi ik heb ook last van bekkenklachten die vroeg in de zwangerschap zijn begonnen. ik loop zelf bij een manuele/bekkentherapeut en heb cesartherapie als zwangerschapscursus gedaan. (dit is gericht op oefeningen en houdingen.) paardrijden is uit den boze inderdaad ik rijd al sinds oktober niet meer. het belangrijkste wat ik heb meegekregen is rust houden en niet over je grenzen heen gaan (is soms heel lastig) hoop dat je er wat aan hebt groetjes Linda (35+3)
haai haai ik had vorig jaar bij sam, ook al met 8 weken last, met 5 maanden kon ik niet meer werken en de laatste paar maandjes heb ik vrijwel niks meer kunnen doen, omdraaien was een ramp...... ik ben perongeluk heel hardhandig gekraakt, door een foutje van de fysio, waardoor bij mij de zenuw in mn bekken helemaal klem kwam te zitten en ik een week lang gillend en huilend van de pijn wakker werd, en me geen mm (niet overdreven) meer kon bewegen... dus wees verstandig, en zoek een goeie therapeut, en zoek goeie info op internet wat je wel en niet mag doen..... in het begin vond ik dit allemaal wat overdreven maar hoe vroeger je je aanpast hoe meer kans je hebt dat het dragelijk blijft. Veel sterkte! en ik hoop dat het bij jou mee valt .......... erg goed op je lichaam letten en als t aangeeft niet meer te kunnen ook NIET over je grenzen gaan, anders krijg je erge spijt op den duur.... liefs Muis
thanks! dinsdag moet ik naar de fysio het is tot nu toe alleen maar erger geworden dus ik hoop echt dat ze er achter kunnen komen wat het is.
Ik heb bij de eerste zwangerschap bekkenproblemen gehad en bij deze zwangerschap weer. Het begon nu ook met 9 weken en is helaas niet meer overgegaan. Ik ben wel naar een bekkentherapeut gegaan (echt aan te raden) waardoor het allemaal nog steeds dragelijk is.
Hoi, ik ben zelf oefentherapeut en weet dat het al vroeg in de zwangerschap kan voorkomen dat je bekkenklachten hebt. Als deze zo vroeg al beginnen is het van groot belang daarvoor in therapie te gaan, doe je dat niet dan wordt de instabiliteit van het bekken echt alleen maar groter. Zoek wel een therapeut (cesar of fysio) die echt gespecialiseerd is in bekkenproblematiek bij zwangeren! Zij kunnen je heel goed helpen bij je klachten en je bgeleiden tijdens je zwangerschap! Succes!
ik had ook bij allerdrie met 6 weken al enorme klachten. vreemd genoeg werd het bij de laatste naarmate de zwangerschap vorderde iets minder. bij de andere twee heb ik driekwart van de zwangerschap en nog een half jaar erna op bed gelegen. bij de laatste een maand of 3 ik had veel betere therapie. bij de eerste 2 werd er nog een beetje lacherig over bekkeninstabiliteit gedaan zeker vroeg in de zwangerschap. tegenwoordig nemen ze eht wel serieus en hebben zelfs liever dat je eerder naar de fisio gaat dan later. ik heb heel veel baadt gehad na mijn zwangerschap van mensendiecktherapie 1 op 1. met een bepaald woord een medische indicatie kun je dat een aantal maanden achter elkaar krijgen.