weet iemand dit . sinds woensdag is het bloed verlies begonnen en nu is het al gestopt heb nog geen vruchtje gezien , ik was nog maar net 5 weken en een paar dagen zwanger zou het dan kunnen zijn dat het zo snel weer klaar is ?
he bah!! hopelijk komt er wat moois uit het evaluatiegesprek en misschien is ivf wel een goede keuze want op deze manier schiet het inderdaad niet op.
haha leuke droom. ik moet dinsdag naar gent en de week erop woensdag 26 oktober voor de eerste echo. en dan ben ik als het goed is 6 weken. vandaag even mijn laatste test gebruikt tja zonde om hem te laten liggen toch. en de test streep is donkerder als de controle streep dus dat lijkt me wel een goed teken. maar goed het zegt niks want eigenlijk (op de laatste keer na ) gaat het bij mij altijd mis tussen de 6.5 weken en de 8 weken dus ik zal toch echt nog een hoop geduld moeten hebben. vanwaar eigenlijk de nekplooimeting?? heeft dit met je leeftijd te maken of willen jullie het zelf??
bij mij duurd het meestal ook niet zo heel lang maar ik heb ook wel eens gehad dat het 1 dag stopte en dan weer begon maar dan was het maar een klein beetje
nou had ik de vorige keer echt heeeeel veel bloed verlies met veel stolsels maar was toen ook al 7 weken en 3 dagen zwnger maakt dat een verschil. want heb echt alleen de eerste dag wat buikkramp gehad en daarna hellemaal niet meer
volgens mij maakt het zeker uit. de laatste keer begon het hier met precies 5 weken toen was het heel veel bloed met af en toe een stolseltje en een klein beetje buikpijn maar meer niet. de eerste miskraam kwam op gang toen ik 12 weken was vruchtje was gestopt met groeien rond 6.5 week. toen heb ik echt 5 uur lang weeen gehad met heel veel stolsels. de 2de keer was ook met 6.5 week heb toen geen krampen gehad alleen heel veel bloedverlies maar toen had ik een miskraam van 1 van de 2. de andere 2 keren ben ik gecurreteerd.
Oh meis.. ik lees hier dat de cyste er ook nog gewoon zit.. bah dat kan er ook nog wel bij.. Ik zat net ff te googelen, maar omdat je andere eierstok gewoon werkt neemt die de functie (inprincipe) geheel over..je krijgt dus geen overgangsklachten en kunt ermee zwanger worden.. Het enige is dat je wel een buikwond over houdt aan de operatie.. maar als ze die met een laparo doen kunnen ze volgens mij zelfs bij die rare plek waar links zich bevindt wel bereiken.. Toen zat ik te denken... als ze nou ivf doen.. kunnen ze dan niet onder laparo de eitjes oogsten van links en 'gewoon' via rechts? Oke.. je moet onder narcose.. (en dat willen ze niet doen waarschijnlijk) maar technisch gezien moet het kunnen..
Mimi, Ik lees dat je inmiddels is Gent loopt.. Pfieuw.. wat een reistijd zul je hebben meis.. Maar voor het goede doel valt alles op te brengen! En je bent weer zwanger...! Spannende tijden weer.. ik hoop dat het deze keer goed mag gaan!!
Angelica, Wat een lastige wetenschap dat nr 2 goed genoeg was maar niet tegelijk met nr 1... Gelukkig wel een topper terug geplaatst nu.. Ik denk dat we allemaal het eelt op onze duimen duimen dat dit mag uitgroeien tot iets heel moois!
@Lobi: jeetje joh, wat een teleurstelling! Zou idd de evaluatie dan ook bij iemand anders plannen en hopelijk dat ivf voor jullie dan nog een oplossing mag zijn. @Mykelti: nog geen ervaring met een goedlopende zwangerschap na miskramen dus, maar kan het me wel helemaal voorstellen hoor, dat je dan wat paniekerig wordt als het ineens wel goed gaat. Is het dan paniek voor wat er komen gaat, of meer nog voor als het dan alsnog fout zou gaan? Dat had ik bij de laatste zwangerschap iig wel heel erg. Maar goed, ook als het dan ineens wel goed zou gaan, kan ik me dus voorstellen dat dat zo ontzettend overweldigend zou zijn, dat dat een beetje paniekerig zou voelen...
Meleka, Het is zo wrang dat het maar niet goed mag gaan he.. Weet niet zo goed wat ik moet zeggen.. sterkte..
All, ben een poosje afwezig geweest en dat heeft een hoop rust gegeven.. Ik zal waarschijnlijk weer wat vaker mijn hoofd om het hoekje steken.. maar probeer mezelf niet weer zo te verliezen in het verslaving wekkende zp..
nou mijn nicht heeft geantwoord en ze geeft aan dat ik bij het amc hellemaal goed zit en dat ik goed op papier moet zetten wat er bij de miskramen en tijdens de zwangerschap gebeurde zodat ze een goed beeld krijgen . kortom ik wacht de papieren van amc af en hoop dat die snel binnen zijn zodat we verder kunnen
Hee meis, jij ook weer eens hier? Gezellig! Ik krijg di de uitslag vd hormonen en dan weten ze ook hoe t zit met mijn eicelvoorraad. Afhankelijk daarvan zullen ze wellicht meer kunnen zeggen of dit een mogelijkheid is. Ik heb aan 3 versch gynaecologen gevraagd en 3 verschh antwoorden gehad. Een zei je komt eerder id overgang, 1 zei van niet en 1 zei we weten t niet zeker. Dus tja.. Wat betreft t weghalen van de eierstok mét eitjes dat had ik ook al bedacht. Dat zou t allerbeste zijn. Maarja dat is wel een heel logistieg aangezien de operatie dan wrs door bijv een hartchirurg uitgevoerd moet worden. Maar als een operatie ter sprake komt en ze er in principe enigszins positief tegenover staan, ga ik dit zeker bespreken!!
He dames, Wat een ontwikkelingen weer... Meleka; moet steeds aan je denken, wat een spanning allemaal weer. Ik snap heel goed dat je de hoop op begint te geven, hoeveel kan een mens aan? Het word je op deze manier gewoon onmogelijk gemaakt om vertrouwen te houden. Ik blijf nog wel voor je duimen, je weet maar nooit... Missymaaike; Fijn dat je een reactie hebt van je nicht, kun je helemaal goed voorbereid naar het amc. Ik heb zelf trouwens de ervaring dat elke mk steeds weer ander is. Bij mij gaat het steeds heel vroeg mis (5 a 6 weken), 1 keer heb ik bijna geen last gehad, 2 keer een halve dag behoorlijke krampen en 1 keer heb ik 4 dagen plat gelegen met heftige krampen waar dat aan ligt. Lobi; Balen weer zeg!!! Hoop echt voor je dat je alle mogelijkheden eens goed met een fatsoendelijke arts op een rijtje kunt zetten... Angelica; Veel gemengde gevoelens kan ik me zo voorstellen... Je hoopt toch op een iets grotere opbrengst qua bevruchtingen denk ik. Kunnen ze daar iets over zeggen, waar het door komt dat er zoveel eitjes uiteindelijk niet tot een goede bevruchting komen? Van de andere kant heb je 1 top embryo en je hebt er uiteindelijk ook maar 1 nodig natuurlijk. Mijn duimen draaien overuren voor jou! Anderen; Knuffel voor iedereen, hoop op goede testen/ echo's voor jullie!! Hier; Rustig. Donderdag NOD, verwacht er niet veel van. Morgen voor het eerst naar de osteopaat, ben benieuwd of zij nog iets voor me kan betekenen. Al verwacht ik daar in mijn geval ook niet veel van, maar ja, baadt het niet dan schaadt het niet he. Lfs Babss.
leonieke dat is lang geleden!! hoe voel je je?? loop jij nog in het mca?? ja wij gaan dinsdag voor het eerst naar gent. ik had een afspraak gemaakt maar kon pas 12 december terecht. toen ik er vorige week achter kwam dat ik alweer zwanger ben heb ik meteen een mail gestuurd ik dacht het valt natuurlijk altijd te proberen. en ik mag dus dinsdag al komen alleen bij een andere dokter maar het word wel besproken met ds dus neem aan dat het goed is. de eerste echo afspraak staat ook al woensdag 26 oktober mag ik weer naar het mca dan hopen we dus op een mooi kloppend hartje. een spannende tijd dus weer moet wel zeggen dat ik er erg rustig onder ben. ik heb erg veel last van menstruatie pijntjes en normaal raak ik helemaal in paniek rond de 5 weken maar heb er nu (nog) geen last van hopen dat dat zo blijft.
Hmm.. ik hoop dat dat een heel goed teken is! Ik geloof er wel in.. dat je innerlijke stemmetje wel weet dat het goed zit, of juist niet.. Ik hoop dat jouw innerlijke stemmetje heeeeeeeeel erggelijk heeft! x
Hoezo een hartchirurg? Hebben ze kunnen vaststellen dat ie daar heel ligt dan? Als de verwijdering ansich al zo specialistisch is denk ik niet dat ze dat zullen combineren eerlijk gezegd.. aan de andere kant.. als je tegen ei aanzit en ze hebben links eruit.. zonde om de eitjes weg te doen dan! (Neem aan dat het dan wel allemaal cryo's zullen worden.. herstellen van een buikoperatie en tegelijk een tp lijkt me niet wenselijk... )