Jeetje Mimi! Dat is schrikken.... gelukkig hebben ze meteen kunnen zien dat alles goed is. Neem maar lekker rust meis... Dikke knuffel!
Jeetje, wat schrikken zeg! Gelukkig lijkt de oorzaak dus redelijk onschuldig. Wel echt goed rustig aan doen he?!? Wat betreft die laagliggende placenta: ik had met Thirza ook een laagliggende placenta, vlak bij de baarmoedermond, en kreeg daarvoor bij 30 weken een echo om te kijken of ie voldoende mee omhoog getrokken was door de groei van baby en baarmoeder. Dat was gelukkig het geval, maar als dat niet was gebeurd, zou ik een keizersnee hebben moeten ondergaan en had ik met vroegtijdige weeen direct naar het ziekenhuis gemoeten. Zorg dat je even goed doorspreekt wat je hiermee verder moet, zodat duidelijk is voor iedereen waar je wanneer terecht moet!
Mimi, dat is wel schrikken zeg! Kan me voorstellen dat je er even niet rustig onder kan blijven... Hoe gaat het nu? Je wordt gelukkig wel goed in de gaten gehouden, probeer maar niet te veel op vervelende senario's vooruit te lopen (makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk). Mocht de placenta echt verkeerd blijven liggen dan kunnen ze altijd nog medisch ingrijpen tegen die tijd... Dikke knuffel voor jou en rustig aan doen hoor! Lfs babss.
Wat verschrikkelijk balen weer... Logisch dat het steeds zwaarder weegt allemaal, emotioneel en dan nog al die medicatie erbij. Wat is het plan verder bij jullie? Hoeveel rondes heb je deze med al gebruikt? Geef jezelf maar even lekker de tijd om verdrietig te zijn, daarna op naar 2012, wat hopelijk een super jaar voor ons allemaal gaat worden!! Sterkte meis... x babss.
Y30, mooie waarde meis, fijn om ook goed nieuws te lezen. Wat betreft de hond, ik heb ook altijd begrepen dat het vruchtje de eerste weken goed beschermd achter het schaambot zit. Probeer je maar niet te veel zorgen te maken... Lfs babss.
@Hier: dat van die hondenpoot heb ik maar naast me neer gelegd. Ik heb van iedereen gehoord over de bescherming van het schaambot en het vruchtwater en voel me wat dat betreft wel gerust gesteld (toch fijn zo'n forum) Ik bedacht me vanmorgen wel dat ik qua termijn nu zo rond de tijd zit dat het normaal altijd begon mis te gaan. Bruine vloeing, stolsels etc. Zal blij zijn als we straks voor het eerst een 1e echo hebben zonder eerst al vloeiing e.d. te hebben gehad. En als we dan ook voor het eerst een kloppend hartje zouden mogen zien/horen, zou ik dat wel ervaren als een flinke stap in de goede richting. Ik zit er over te denken om de echo te laten plannen voor a.s. woensdag, volgens ziekenhuis telling ben ik dan 6w4d. Maar volgens telling vanaf ei en dan +2weken, is het pas 5w6d. Enerzijds wil ik graag een keer een echo, ook omdat vorige keer het vruchtzakje (na allerlei bloedingen) leeg bleek, maar anderzijds zou het wel fijn zijn als er wel wat kans is op hartactie. Wat denken jullie?
Spannend zo rond dit termijn. Mijn duimen draaien voor een kloppend hartje hoor (en vooral een goede zwangerschap natuurlijk). Wat betreft de echo; ik zou denk ik proberen te wachten tot de kans op een kloppend hartje wat groter is, maar dat is heel persoonlijk natuurlijk. Denk je dat je na de eerste echo een week later weer terug mag komen? Of moet je dan 2 weken wachten? Als dat zo is kun je uiteindelijk met een vroegere echo dus pas een week later een kloppend hartje zien... Lfs babss.
rozemarijke fijn dat het bij jou goed is gekomen. heb jij er erge bloedingen van gehad?? hier is het bloeden nu wat minder maar vannacht was het drama het was weer net alsof ik zat te plassen mijn man stond op het punt om het ziekenhuis te bellen maar toen werd het gelukkig wat minder. ik heb een hele lieve man hij is vreselijk bezorgd om mij hij vind het dood eng met die bloedverdunners. en natuurlijk maakt hij zich ook zorgen om de baby. ik heb net gebeld voor mijn urine en die was helemaal schoon. ik vind het wel bijzonder toen ik aan de prednison zat had ik nergens last van maar vanaf dat ik ben gaan minderen heb ik lichte bloedinkjes en nu dat ik gestopt ben heb ik hele erge bloedingen net alsof de prednison het tegen heeft weten te houden. bij mijn dochter had ik dus ook de bloedingen die ik nu heb maar daarbegon het met 6 weken al en werd het vanaf 13 weken minder en met 18 weken stopte het. nu begint het dus pas vanaf 12 weken bij mijn dochter was alleen de placenta niet de oorzaak. genieten zit er bij ons dus wederom niet in helaas
y30 als je de week erna terug mag komen voor een echo zou ik hem denk ik ook naar woensdag verplaatsen maar zoals al gezegt word als je daarna 2 weken moet wachten zou ik het niet doen. ik heb trouwens met 5w6d al een kloppend hartje gezien.
Tja...daar had ik nou nog helemaal niet over nagedacht. Was er gewoon van uit gegaan dat ik een week later wel weer voor echo zou mogen komen. Maar misschien is dat i.d.d. wel niet zo... Ook iets om mee te nemen in de overweging.
Wat naar allemaal! Het feit dat je het bij je dochtertje ook had, is wel wat gerust stellend, maar ik kan me voorstellen dat genieten er zo niet bij is. Wel fijn dat je man zo bezorgd en betrokken is!
Nee, maar ik heb nooit bloedverlies, ook niet bij beide miskramen, (beide MA). Dus ik bloed gewoon weinig als ik zwanger ben... Misschien, al is het maar voor je eigen rust, wel afspreken dat je hiervoor even extra echo's inplant en misschien ook even uitgebreid bloedprikken? Dat je iig een aantal oorzaken uit kunt sluiten?
echo's krijg ik om de week dus neem aan dat ze dat goed in de gaten houden. en bloedprikken waarop?? dan kan ik dat morgen meteen aankaarten als ik weer voor de echo mag
@Mimi: wat zal jij geschrokken zijn zeg! Onbezorgd zwanger zijn is er niet bij op deze manier.Ik zal maar heel rustig aan doen en hou het goed in de gaten. @Y30: wat irritant dat die hond nou net tegen jou aan moest springen.Ik heb er toch al een hekel aan als honden tegen je aan springen en zeker als je ook nog zwanger bent.Ik denk niet dat het kwaad kan omdat je baarmoeder idd nog achter je schaambot ligt,maar ik kan jou zo goed begrijpen.Ik zou ook bang zijn. @Meleka: hoe is het met je? Trek je het een beetje deze dagen?Je zal het vast erg moeilijk hebben.Sterkte ermee meis! @Joehoe: wat jammer dat je weer negatief getest hebt! Het had zo mooi geweest,een positieve test voor de jaarswisseling! Logisch dat je het moeilijk hebt! Heel veel sterkte met alles! Als ik in februari naar Gent ga,wat kan ik dan verwachten?Zwanger worden is voor ons geen probleem.Ga ik medicijnen krijgen om zwanger te blijven als ik daat eenmaal weer ben? Waarom krijgen jullie prednison en asperine? Is dat ook om de zwangerschap in stand te houden en te zorgen dat het kindje vasthoud? Kunnen jullie me er iets over vertellen?
hoop de rede dat ik aspirine krijg is omdat ik een bloedstollingziekte heb voor de prednison geld eigenlijk het zelfde alleen de aspirine heb ik gewoon in nederland gekregen omdat dat dus gewoon volgende de richtlijntjes zijn en de prednison daar heb ik in gent zelf om gevraagd voor zover ik weet krijg niet iedereen het. ik denk dat je zo wie zo utro gaat krijgen dit is volgens mij standaard in belgie na herhaald miskramen. wat je verder kan verwachten ik weet niet of je al een hystroscopie hebt gehad?? mocht je die niet gehad hebben dan ga je die daar ook krijgen. wat ze voor de rest met je gaan doen weet ik niet. ik raak trouwens ook heel makkelijk zwanger dus dat was hier het probleem ook niet. ik ben er 1 keer geweest toen ik ondekte dat ik zwanger was is mijn afspraak vervroegd en ben ik daar puur heen gegaan voor de utro en prednison die heb ik ook gekregen zonder enige moeite het gaat daar echt zo anders al hier