Alf, heb toch wel mijn ei gehad. Alleen korte LH piek denk ik, want niet een overduidelijk posi test, maar wel bijna en nu alweer minder duidelijk. BS, hopelijk huilen jullie inmiddels tranen van geluk.
@BB: Dat is een mooie streep voor 9 DPO! Ik heb twee jaar geleden 1 ICSI ronde gedaan waarbij ik Pregnyl moest injecteren. Gewoon in het buikvet.
BB, je kunt dunne korte naalden aanschaffen voor onderhuids injecteren. Die van mij was geel/okerkleurig, opzuignaald was roze. De naald wordt in een vetrolletje rond de navelstreek gezet. Puntje van de naald eerst dan glijdt hij er beter in. Geen pijnlijke injectie hoor, niet te vergelijken met die pijnlijke injectie intermusculair in je bovenbeen. Heb ik ook een paar keer moeten doen (zelf B12 zetten) auauw! Alleen naderhand niet gaan wrijven over de plek, dan krijg je een blauwe plek. Enne oh ja, met de Predmed kan je wat moeilijker slapen. Ik ben 's nachts altijd wakker. Heel irritant. Wat ik nu doe is laat naar bed en dan slaap ik wel door. Tsja ik kreeg de IUI altijd op de dag van de eisprong rond 12.00 uur en ben daar een aantal keren zwanger van geraakt. Ik ben in ieder geval afhankelijk wanneer de tank komt en ik weet niet precies wanneer ik ovuleer. Dat kan 1 of 2 dagen verschillen. Ik denk zaterdag maar weet dat niet exact zeker. En om die dure rietjes niet te verspillen wacht ik maar tot de ovulatiedag.
Goed nieuws 1 is zeker een kanshebber ander twijfel. Positief over de vorm en groei. hartje ook zien kloppen maar dat wil ze nog dubieus noemen nog te vroeg
Fjoe. Inderdaad een prutsecho dus zondag. Wat we allemaal al zeiden ook. Ik snap die mensen niet hoor, kijk dan gewoon helemaal niet. Jemig.
Goed nieuws BS! Als het aan die trol zondag had gelegen had je s middags al een curettage gehad. Je moet eigenlijk een klacht indienen...
Dat vind ik ook, maar kan me voorstellen dat je nu liever je energie ergens anders in steekt. Hoe was het met het stolsel? Was die al kleiner?
Naja, wonder... dit hoor je eigenlijk heel vaak. Hier alleen al, laat staan in de spreekkamer van de gynaecoloog zou je zeggen.
BS, ja fantastisch nieuws!! Ik ben super blij voor jou en BS man! Mykelti, ja die B12 gaat bij mij ook in mijn bil. Ik ga elke twee weken naar de assistente van de HA. Ik heb het zelf geprobeerd maar na 4 keer bij de HA vond die het beter dat ik het toch niet zelf deed. Prima ik ga wel langs! Die in de bil is niet zo pijnlijk als in mijn bovenbeen! Pregnyl in mijn buik. Ergens bij de navelstreek. MoesCH, zet 'em op vanmiddag!!!!! Het tijd voor wonderen, die van jullie en die van mij!
BS, Jaaah!! Wat een fijn nieuws! En inderdaad.. die trol... laat maar lullen. Hopelijk is zelf ook geschrokken van haar misser en gaat ze vanaf nu haar stinkende best voor jullie doen!