Mykelti, Hoe gaat het met je? En met alle zorgen rondom je vader? Ik zat net even je ff kaartje te bekijken, maar wat is bij notes die # bij jou? (je hoeft niet overal op te antwoorden trouwens )
Denk dat dat een hele juiste keuze is! Ik blijf 50% werken (gaan dus niet meer uren worden) Heb geen idee hoe een harde buik moet aanvoelen? (niet dat ik het wil natuurlijk) Heb de laatste tijd moeite om met de dopler het hartje te vinden, madam zit recht onder mijn navel, ik hoor der wel maar heel in de verte, heb jij dit ook?
Ja, heb ik ook. Ik duw doppler soort van schuin. Dat gaat beste. Deze dame ligt geen drie seconde stil dus als ik haar hartje heb is het ook zo weer weg. Wel veel bewegingsgeluiden. Slim dat je op 5O% blijft. Helemaal met jouw klachten!
heerlijk Alf. Mijn uk zit links onderin. Met heel veel bewegingsgeluiden dat is echt heel leuk. Hartje vind ik nu makkelijk
Meiden hulp gevraagd. Spugen is vreselijk sinds zaterdag is het niet alleen nog maar 's avonds, maar de hele dag. Ik eet geen avondeten meer. Ik heb de HA gesproken en ik krijg niks helemaal niks. Ik wil het beste doen voor UK, maar ik ben soms kapot
Ziekenhuis bellen BS, daar zijn ze voor! X Bedankt voor de geruststelling ALF x Ppf ben best nerveus voor de GUO morgen
Prenatale Screening: Uitgebreid echoscopisch onderzoek (geavanceerd ultrageluidsonderzoek) Ik krijg de GUO omdat ik diabetes heb. Maar volgens mij krijg jij dit onderzoek ook BS ( eiceldonatie)
bs balen van het spugen. bel het zkh krijg je emesafene. oppassen met uitdroging. hier ook nog misselijk en echt een vieze smaak in de mond.. bah bah..
ja idd maar omdat mijn neefje een hazelip heeft (is gesloten je ziet t niet eens alleen een knik in zijn lip) maar ook vanwege vanishing twin arts vond genoeg reden omdat ik geen bloedtest kan doen ook een hartonderzoek maar dat is een trial in lumc
BS, wat akelig. Idd ziekenhuis bellen, en wel zeggen dat je prednison neemt hè... (Dan te bedenken dat dat je misselijkheid schijnt te onderdrukken.)
Maar je moet het in het ziekenhuis zeggen, anders kunnen ze je geen medicijnen voorschrijven ivm contra-indicaties.
Bengel Succes morgen. Hier ook GUO. Vorige keer ook. Spannend hoor.. BS Raar hoor. Wat moet eens mens nog neer dien dan acht weken overgeven om medicatie te krijgen.. Snap nooit zo goed waarom ze he dat willen weigeren, voor 'gevallen' als de jouwe is die handel op de markt nota bene! MoesCH Jij ook nog steeds niet tof.. Sterkte. 24e echo? Tanmy Hoe is het met jou? Ben je weer opgeknapt?