Bedankt voor jullie lieve woorden meiden ! Lindra , gefeliciteerd ! Wij "kennen" elkaar volgens mij nog niet toch hihi Bs , daar kun je niet omheen haha . Leuk ! Elsie , sterkte en Beterschap ! Timon , veel plezier met je ouders en nichtje. Zie je ze niet vaak ?
Bs duidelijk ja hahaha.. Hier konden ze gister weer niet zien wat het was. Dus nu afwachten tot de 20wkn echo
vind het nog spannend hoor kan er niks aan doen. ze gaf een OK dus ik hoop met 20 wk te horen dat het kind helemaal gezond is
Als ze nu niks zien, dan is het niet heel waarschijnlijk dat het met 20 weken anders is. Maar ik vond het ook spannend, de hele tijd. Lindra, gefeliciteerd!
Inderdaad. Dat is nou een van de weinige voordelen van onze geschiedenis. Veel controles dus tijdige opsporing van problemen. Snap dat je pas opgelucht kunt ademhalen als je die 20 weken voorbij bent hoor!
Wij hebben geen nekplooi kunnen doen vanwege de vanishing twin en de kleine had toch wel een verdikking. Ze zag gisteren geen rare dingen op de echo en sommige dingen lopen voor op groei en sommige achter. Ik hoop dat ze met 20 wk kunnen zeggen je kindje is gezond.
De twee kindjes waarvan ik zeker weet dat ze afwijkingen hadden, hadden allebei alleen maar groeiachterstanden. P. had ook dat hij met bepaalde dingen voorliep en met sommige dingen achter en hij is gezond geboren . Bij ons zagen ze op de echo bij B.* met 16 weken al afwijkingen (hij was toen formaat van 13 weken door groeiachterstanden). Bij 20 weken zagen ze nog meer afwijkingen (toen was hij zo groot als termijn van 16 weken door groeiachterstanden). Ze kunnen bij 16/17 weken al heel veel zien, maar snap dat je pas echt blij bent na de 20 weken echo. Krijg je een standaard 20 weken echo of een GUO?
Dacht het al...ook omdat het via IVF is gegaan toch dan doen ze het standaard. Ik krijg vanaf nu ook GUO's. Het is wel fijn want je krijgt dan echt de experts en ze kijken nog langer en beter naar alles.
Elsie, sterkte in deze lastige tijd. Miskramen zijn absoluut niet leuk en het kost tijd om het een plaatsje te geven. Marjol, wat heftig om zo steeds afscheid te moeten nemen van je kindjes. Bumbaaa, ik zie mijn nichtje ongeveer eens per 1,5 maand. Deze periode meer, want vorige week heb ik opgepast en nog eens wat langs gebracht. Nu kwam ze met opa en oma mee en dat was een feest. We hebben hier een kinderboerderij met grote speeltuin. Daar breng je zo veel tijd in door. Het is jammer dat haar broertje naar school moest. Wat zijn GUO's?
Dat klinkt erg gezellig Timon ! Een GUO is een uitgebreide echo. Wordt volgens mij altijd in een academisch ziekenhuis gedaan omdat ze daar betere apparatuur hebben waarmee ze nog uitgebreider alles kunnen bekijken.
Dank voor de verklaring. Zover ben ik nog nooit gekomen, dus nog onbekend gebied... Zolang wij geen kinderen hebben genieten we maar zoveel mogelijk van mijn neefje en nichtje. En het is me een stelletje om op te vreten.
Hoe oud zijn ze Timon ? Wel gezellig zo'n leuk stelletje hihi Ik weet niet of ik het helemaal goed uitgelegd heb. Ik heb er 1 bij de jongste gehad ivm diabetes .
Ik heb mijn vitamine D eens laten prikken aangezien ik ooit in het eerste dr. P. onderzoek alleen twee streepjes had. Nu heeft de HA het laten doen, de waarde is nu 101 en de schaal is 50 tot 100. Ik neem aan dat dit netjes is maar vind het wel raar dat ik met het slikken van 4000 vitamine D van Solgar per dag maar zo hoog zit. Is dit normaal of zou mijn lichaam gewoon moeite hebben met de opname van vitamine D. Ik heb ook een geschiedenis met een ernstig B12 tekort. Iemand een idee?
Tammy, je zou zeggen dat dat wel vreemd is ja. Maar misschien neemt je bloed geen vitamine D dat teveel is op in je bloed, maar wordt het alleen opgeslagen in je vet? Word je nu ook nog behandeld voor B12 tekort dan? Is de reden van je tekort in het verleden opgeheven? Zo nee, dan zou je nog steeds behandeld moeten worden.
Hi Tammy, ik neem 10.000 per dag en nog steeds maar net ok... ik weet ook niet waarom. Blijf maar trouw slikken @rest net terug uit Rusland (mocht meteen weer door voor mijn werk) en straks HCG controle... testen nog steeds heel licht positief. Wil door en niet elke keer terug naar zkh met daar alle dikke buiken en gelukkige zwangeren
He meiden, net terug van Gyn. Volgende keer krijg ik zo en zo fraxipine erbij (naast de pred/asperine) hopelijk is dat de gouden combi....