Met mij gaat het best goed. Zie d'r niet uit maar heb me aangekleed, tampon ingedaan (mag niet ik weet het) en wil zo naar de Sinterklaasintocht met de kleine eigenlijk. Maar m'n man moet wel mee dan en die had nachtdienst dus even kijken of hij het trekt. Psychisch ben ik ook weer wat sterker gelukkig. Marjol zorg goed voor jezelf meis. Wel fijn dat je moeder er is, wel hele ongelukkige timing dat je man weg moet.
Ik zou rond 25 november testen als je dinsdag een positieve test had. Spannend hoor! Ik ben nu ook bezig met ovulatietesten en vanmiddag was hij dan eindelijk positief.
Ik mocht wel een tampon hoor als je maar vaak genoeg verschoond. Had curretage twee dagen voor ik naar Turkije ging dus had dan niet mogen zwemmen
Lieve dames, geen zorgen om mij. Ik ben in orde. Er spelen een hele hoop zaken/problemen momenteel dus daar ben ik erg druk mee. Ik meld me een andere keer weer.
Wat ben ik blij om dat te horen Tammy! Of nou ja, niet dat er van alles speelt wat niet leuk is, maar ik ben wel heel blij om iets van je te horen! Mijn gyn had tampons verboden na mijn curettage. Fijn om te horen dat het dus allemaal wel meevalt
Lees net dit: Zorgbehandeling in België bemoeilijkt | Binnenland | Telegraaf.nl Mag ik vragen aan de meiden die in Gent lopen bij welke zorgverzekeraar zij verzekerd zijn en of die dus alles vergoeden?
Spannend zeg!! Volgende week maandag heb ik ook weer eeb afspraak bij de gyn dus ven benieuwd. @ nuage hoe was de intocht en hoe gaat het nu met je? Lijkt mij ook zo dubbel het geluk van de kleintjes bij de intocht en jullie verdriet. Fijn dat je wat beter voelt
Ben uiteindelijk niet gegaan! Mijn man wel toen hij wakker werd dus ze heeft toch zwarte piet en de Sint gezien gelukkig. Ik heb echt een rotdag gehad. Morgen verjaardag van mijn moeder dus dan weer even onder de mensen en vanaf maandag weer aan het werk. Over tot de orde van de dag. De eerste miskraam hadden we in de middag nog een echo en toen hoorden we dus dat het hartje niet meer klopte. Dat was met 10 weken. Maar op diezelfde avond hadden we kaartjes voor Robbie Williams in de ArenA. Daar zijn we toen toch naartoe gegaan. Dat vond ik onwijs moeilijk toen. Stond op het veld en ik keek alleen maar naar al die mensen op de tribunes. Duizenden mensen... dus duizenden zwangerschappen.... en waarom lukt het ons dan niet. Bbbrrr dat was echt niet leuk toen. Nu heb ik daar gelukkig niet zo'n last meer van.
Marjol, hoe gaat het met je? Nuage, is het nog steeds 'rustig' bij jou? Tammy, sterkte met alles wat er speelt!
Ja het is zo goed als over geloof ik. Zit nu op verjaardag en gaat goed, heb geen verband meer in ook dus denk dat het voorbij is!
Tammy ,fijn om van je te horen. Sterkte met alles.. Nuage ,fijn dat het bloeden al over is. Knuf! Hier ..een mijlpaal... 24 weken zwanger . Zo dankbaar en gelukkig !
Bumba, gefeliciteerd. Mooi!!!! Kun je een beetje genieten? Nuage, 'gelukkig' dat het klaar is. Ben erg benieuwd of die arts je nog gaat bellen. Nijn, hoe gaat het met jou?
Jordan, tja, erg teleurgesteld in mijn lichaam. In mijn hoofd is het een en al gepieker. En nu is het ook nog bijna sinterklaas. In die week heb ik al 2 jaar een mk gehad en was ik de laatste keer uitgerekend. En dan verwacht men dat ik leuk sinterklaas ga vieren met een klein kind, 2 dikke buiken en een trotse opa en oma. Pff. Heb het er gewoon ff moeilijk mee. En hoe is het met jou? Heb je al duidelijkheid over de datum?