Volgens de huisarts heeft hcg prikken geen nut omdat het niet betrouwbaar is. Volgens haar loopt hcg achter de feiten aan. Weet niet eens wat ze ermee bedoeld. Heb boos de telefoon opgehangen.
@nuage: wat laat je lang op je wachten! Hoop zo dat alles goed was! @cullen: he nee toch . Wat is het toch ongelofelijk oneerlijk . @conejita: is denk ik ook logisch doordat het bij jou zo laat pas mis is gegaan. Ik hik ook enorm tegen die 18 weken aan.
Hier was alles goed! Zelfs 2 dagen verder gezet. Volgende week termijnecho. Cullen wat een angst zal jij hebben! Je huisarts bedoelt dat je hcg pas later daalt als het mis zou zijn dus het zegt nu niks. Ik hoop dat het niet einde verhaal betekent, heb je ook buikpijn of stolsels? Alleen helderrood kan een bloedvaatje zijn. Knuffel meis!!
Helaas niet. Maar het maakt de kans wel veel kleiner. Om het uit te sluiten moet ik de NIPT doen zegt mijn arts. Morgen ga ik rondbellen daarvoor.
Domme vraag ook . Hoe lang duurt het ongeveer voordat je de nipt en de uitslag zal hebben? Cullen, heb je ook krampen? Anders is het missch een bloedvaatje... Hoop het zo! Sterkte met de onzekerheid.
Ja dat snap ik dat je daar tegen aan hikt. Pfff pittig hoor. Ik voel me na de huilbui iets beter maar echt niet zo fit als bij de zs van Noa*. Zei jij nou dat je je beebje al voelt? Is dat niet heel vroeg? Of was jij dat Y30. Die dat zei dat ik binnenkort de baby wel zou voelen. Ik let er vaak op maar meestal zijn het mijn darmen . Jeetje Nuage ik ben zoooooo blij voor jou! Maar het blijft nog wel even spannend ivm die nipt test dus...?
@Nuage: wat een geweldig nieuws! @Cullen: zelfs als het vertraagd is, dan nog kan het zin hebben. Stel dat je over een week nog steeds in twijfel zit, dan kun je het tegen die tijd met deze week vergelijken. Ik zou me dus zeker niet met een kluitje het riet in laten sturen.
Oef.. Spannend tijd! Maar ik heb al gezien dat je een klein leger aan dumendraaiers achter je hebt staan dus daar zal het niet aan liggen.
Ja voel hem/ haar meerdere keren per dag. Een week geleden de eerste plopjes en kriebels, nu echt duidelijke plopjes. Sam voelde ik met 17 weken ondanks voorliggende placenta, deze keer ligt hij achter dus vandaar dat ik het al vroeg voel denk ik. Daarbij liggen mijn darmen allemaal al heel hoog, dus is goed te onderscheiden wat darm is en wat niet . @nuage: spannend meis! Maar idd, we duimen massaal voor jullie!!
@nuage: wat super fijn!! Nu dan die nipt nog, maar het feit dat je alleen met de goede zwangerschap zo ver gekomen bent en de groei goed is vind ik goede voor tekenen! @cullen: i.d.d niet af laten schepen, het heeft wel zin! Stel je HCG stijgt, dan is er sowieso geen mk.
Hier voel ik de kleine sinds 23 juli, kan ff niet meer terughalen of dit nu 16,5 of 17,5 weken was. Maar nu achterliggende placenta mijn zoontje voelde ik destijds later.