mimi.. fijn dat je een goed gevoel bij het gesprek hebt.. maar ik vind het allemaal behoorlijk heftig meis
mimi, Heftig allemaal hoor!! Het geeft wel duidelijkheid maar je kunt nu denk ik wel geholpen daarmee worden als je wel weer zwanger bent?? Dat zou helemaal te gek voor je zijn!! Pffff ben al weer helemaal op van de zenuwen voor morgen... Zit me weer veels te druk te maken.... Heb al 2 dagen geen gevoelige borsten meer. Daarnaast ga ik wel weer beter naar het toilet..me buik is ook niet zo opgezet meer....En heb geen goed gevoel daarover..... Zit me zelf weer helemaal gek te maken daardoor.....
hey lief mamatje.. ik kan me echt je onzekerheid voorstellen.. Maar angst is geen emotie die je moet volgen hoor.. Dan ga je er helemaal onderdoor.. Ik weet dat ik makkelijk praten heb met mijn lege baarmoeder. En het is niet belerend bedoeld.. maar als hart onder de riem.. Knuf..
Hoi nanette, Ik snap het dat je het lief bedoeld hoor!! Voel me de hele dag al down ervan.... Probeer me zelf moed in te praten alleen lukt me dat vandaag echt niet..... Ik maar ff boodschappen doen...moet ook gebeuren... xxx van mij en tot later
Al heb ik daar al helemaal geen zin in... Heb het berekoud en wil alleen maar onder de dekens liggen... Moest vandaag eigenlijk ook te werk, maar zoonlief zit ook ziek thuis...en ja dan krijg je te veel tijd om te piekeren.....
het is buiten heerlijk hier.. wel frisjes.. maar de zon is vollop aanwezig.. Heb boven schoongemaakt en de ramen openstaan.. Lentegeur begint mijn huis al in te komen (en piekeren snap ik meis! beterschap voor je zoonlief)
volgens mij he.. moet er officieel nu een nieuw topic geopend worden.. volgens mij zitten we over de max berichten of niet?
Mamatje helemaal begrijpelijk maar probeer wel afleding te zoeken meid! Komt morgen echt wel goed! knuffs! nanette77 ja eigenlijk wel hihihi
Volgens mij ook.. Wat mij betreft aan jou de eer Nanette.. je-weet-wel-waarom Mamatje, Rustig aan meis.. vroeg slapen dan is het zo morgen en kun je je niet te druk maken. Snap je angst heel goed.. gyn bezoekjes zijn niet meer leuk als je een geschiedenis hebt.. denk aan je!
Bah ga nu nog bijna janken ook hahaha!! Jullie zijn ook zo lief!! Vanmorgen las ik een berichtje van me moeder en vader die aan de andere kant van de wereld zitten, moest ik ook al janken.... Bedankt voor de beterschap voor me zoonliefie.... nanette, Je bent lekker bezig geweest in je huissie!! Ga me zelf naar de winkel slepen aan me haren hahaha!! Tot snel!! xxx
Mimi, dat is wel heftig allemaal zeg... Maar mss ook wel een geruststelling mocht je weer zwanger worden? Dat ze nu concreet iets kunnen doen? Mamatje, probeer jezelf niet zo gek te maken meis... We gaan voor een mooi kloppend hartje morgen! En je moest huilen bij het berichtje van je ouders... mmmm klinkt toch ook wel heel erg als een kwaaltje hoor!! Beterschap voor je zoontje!
uit het 30plus kippenhok.. degene die het nieuwe hok gaat openen is de volgende zwangere. een cmbinatie van graag willen en een aantal lucky shots Maar we doen ons best de mythe levend te houden
Mimi, ik zou toch alsnog door een internist laten beoordelen wat er nodig is aan medicatie en onderzoek en wat niet. Een gyn is geen hematoloog, en weet er veel minder van. Ik heb er veel ervaring mee dat specialisten uitspraken doen over zaken waar ze geen verstand van hebben. Ik ben destijds van top tot teen onderzocht toen Factor V Leiden werd ontdekt bij de huisarts. Zo'n internist hoort te beoordelen of je klachten hebt of niet. Dat is voor jou niet altijd even goed te bepalen. Je moet het zelf weten, maar als je trombose of een infarct krijgt dan heb jij een probleem en niet de gynaecoloog. Kom voor jezelf op. Suus
Bah, vandaag een dag vol hoofdpijn en misselijkheid. Hopelijk de aankondiging van mij eisprong. Mimi, ik ben het met Suus eens. Ieder z'n vak en specialisme. Regel anders een verwijsbrief via je huisarts als je dat makkelijker vindt.
mamatje het komt allemaal goed morgen!! morgen heb je een mooie echo met een prachtig kloppend hartje. maar ik snap je heel goed we proberen je allemaal een beetje op te beuren maar zou zelf ook zo bang zijn. suus hoe gaat het met je?? ik was wel van plan om even langs de dokter te gaan het zal denk ik toch ook gemeld moeten worden denk ik. ik moet wel zeggen dat ik het erg laks vind dat ze bij mijn dochter niet aan de bel hebben getrokken want alles valt voor ons nu op zijn plek dan hadden zij dat toch ook moeten zien.
Mamatje, Succes morgen! Duim voor je..! Suus, Sterkte meis.. weet natuurlijk niet wat er speelt, maar het klinkt vervelend.. Meleka, spring eitje spring... Mimi, een extra check kan sowieso nooit kwaad. Maak gewoon vast een afspraak bij de internist/hematoloog.. het kan maar bekeken zijn..
mensen ik heb mail van emanuel.. (niet die uit de bijbel.. de arts) Hij nodigt mij uit langs te komen.. gaf aan dat verklevingen in de baarmoeder zeldzaam zijn.. Verder mag hij niks zeggen omdat ik geen p atiënnt van hem ben.. Dus ga ik morgen een afspraak maken met hem en bel ik eerst mijn operatie af!