Lieve Suus ik denk aan je vandaag en duim voor je!!! Kom later terug voor een langere post. Voor nu iig een hele dikke knuffel voor Kaboutertje!!
Meiden Gent belde net. Ik moet morgen al om kwart over 3, hij had iets anders in de avond. Nou ja ook goed
morgen suus: spannend vandaag! ik duim heeeeeeel hard voor een mooie echo! hoe ver ben je? kabouter: wij hebben elkaar volgens mij nog niet "gesproken" maar ik wil wel tegen je zeggen: ik ben daar ook geweest en nu eigenlijk weer! probeer nog iets hoop te houden voor de 3de poging, ik wens je er alle sterkte mee! bij ons was er geen ivf mogelijk, maar meteen ICSI. van de tweede en derde ben ik toen zwanger geweest (ook zonder enige hoop van tevoren, altijd pas na de tp). ook wij hebben 1 gezonde knul, waar wij intens dankbaar voor zijn, maar een tweede...was ook zo welkom. de pijn is diep...sterkte meid! ben spontaan de rest vergeten...zal weer even lezen!
iedereen bedankt voor het welkom hopelijk treffen we elkaar ook ooit in een heel vrolijk topic als lotgenoten! angelica: sterkte met je gesprekken! hopelijk kunnen zij meer voor jullie doen. het is wel balen dat je overal zo lang en hard om moet zeuren voor je hulp krijgt...en dan daarvoor ook nog de grens over moet...jammer dat NL zo achterblijft als welvarend land...
Oh wat een opluchting weer Ik ben gewoon een beetje plaatsvervangend zenuwachtig als ik kom kijken hoe de echo's van anderen waren.
Jaaaa!! Suus, wat ontzettend fijn. Dit was wel een grote hobbel denk ik? Omdat je nu verder bent dan ooit. Nog steeds rustig? Ik hoop dat je ooit op het punt komt dat je kan zeggen dat je ervan genieten kan.
SUUS!!! Jaaaaaaaa!!! Joehoeeeee!!! Jippieeeee! Helemaal superrrr meis!! Judibi je moet idd even vriendjes worden. Angelica eerder komen is nooit erg he.. Spannend!! Kaboutertje ik herken je helemaal in hetgeen je schrijft. Ook hier steeds vaker t gevoel dat t er bij 1 zal blijven. Ik ben nog lang niet zover dat ik spulletje kan verkopen maar de gedachte gaat vaak door mn hoofd. Mooi hoe je t schrijft dat t geen zwart randje is omdat je kindje je zo ontzettend gelukkig maakt en dankbaar. Maar wel een grijs randje om het gemis van nog een kindje. Heel herkenbaar. Ik wens jullie ontzettend veel kracht toe en ook ik blijf in stilte voor jullie duimen.
Ja, een enórme hobbel. Ons record was 8 weken 3 dagen, daar zijn we nu ruim overheen. En we hebben nu een wiebelkontje gezien, dat is ook een enorme stap. Ik was wel rustig hoor, ook de laatste weken, maar met zo'n echo moet het dan maar even gebeuren hè. Brrr... Suus
Thanks, Marjo en Angelica. Ik blijf ook voor jullie duimen hoor! Wonderen bestaan kennelijk toch... Suus
Hallo allemaal, Ik volg dit forum al een tijdje. Ik vind er informatie, hoopvolle berichten en zeer herkenbare emoties. Als je het leest kan je niet anders dan mee te leven met het verhaal van ieder van jullie en stiekem mee te hopen... Zelf heb ik in januari mijn 5de vroege miskraam achter de rug in dik anderhalf jaar tijd. Na de vierde miskraam ben ik van gynaecoloog veranderd omdat mijn vorige - ja ja dat gebeurt dus spijtig genoeg ook in belgie (leuven) - maar bleef zeggen dat het toeval was, dat ik toch ook al 36 was en dat er uit onderzoeken meestal toch niks volgt. Ondertussen zit ik bij een andere - en gelukkig heel wat empatischere- gyn en zal ik vanaf nu utrogestan en ook cardio aspirine gebruiken (antifosfolipiden licht verhoogd - slechts 1x getest, alhoewel dat bij vrouwen die wel gewoon zwanger blijven blijkbaar ook wel kan voorkomen). Ik lees hier nu dat de combinatie met prednison wel eens succesvol blijkt te zijn. Onder andere nu bij suus - zo'n positieve echo tovert dan toch een glimlach op mijn gezicht.. Het is me wel niet helemaal duidelijk of die prednison voorgeschreven wordt onder het motto "het lijkt wel eens te helpen bij herhaalde miskramen" of enkel als er echt aanwijsbare redenen gevonden zijn die dit specifiek middel kunnen verhelpen. Het lijkt me ook wel straf spul ? In ieder geval het allerbeste voor jullie, Gee