Dat klopt...helaas Maar...als de percentages echt zo laag zijn, wil ik dat toch wel heel graag weten en de gyn ermee om zn oren slaan zodat ik toch eerder in aanmerking kom voor IUI/IVF of wat dan ook!
Marjolein, ik kreeg al IUI bij medisch centrum kinderwens, maar door herhaalde bbz en mk was het beter om bij het LUMC te blijven, pas na 6 mnd gaven ze toe dat ze toch IUI bij mij moesten doen, omdat ik 1 eileider had. Soms rekken ze gewoon tijd
Bij jou dus ook al na een half jaar... Bij mij houden ze steeds vol pas na een jaar. En nu na de miskraam dus weer een jaar wachten. Zucht... (denk dat het er toch vooral mee te maken heeft dat ik al een gezond dochtertje heb ofzo... Dat ze niet inzien dat de wens weer even intens is. Ik kan dan eigenlijk geen andere reden bedenken...)
Marjolein, je moet met de vuist op tafel slaan. Desnoods zeggen dat je anders naar een ander ziekenhuis gaat omdat de maat vol is voor jou. Helaas helpt dat meestal wel. Suus
Je hebt helemaal gelijk!!! Ik ga het gewoon doen!! (Denk ik..) Ik heb vandaag wel met mn man afgesproken dat we naar de ha gaan en een verwijzing willen voor de fertiliteitsarts... Dus daar heb ik ook hoop op!
Suus opzich goed nieuws toch! hopenlijk ben je snel zwanger en gaan de medicijnen z'n werk doen!! kaboutertje balen zeg dat je test negatief was! knuffel! angelica wat spannend zeg!! ik las dat je 40% kans hebt dat het goed zit! ik duim nog steeds hoor!!
Gisteren kwam mijn man savonds terug van zijn werk en ik zei tegen hem dat 2 andere meiden van het forum met maar 1 eileider (of verkleefd) na een half jaar al geholpen werden met zwanger worden. Nou zegt ie maak maar snel een afspraak bij de huisarts, ik vind het nu ook ondertussen wel tijd worden en ik ben er helemaal klaar voor! Tot dan toe was hij altijd een beetje terughoudend geweest en hoefde het niet zo nodig, maar nu staat ie er helemaal achter!! Ik ben er helemaal blij om!! Dus maandag afspraak maken bij de huisarts. dan ga ik de gyn er woensdag ook niet naar vragen, want hij zal wel zeggen dat ie het dan met de andere gyn moet overleggen en dan zullen ze wel weer nee zeggen. Dus hopelijk wil de ha ons een verwijzing geven voor de fertiliteitsafdeling. dan zitten we tenminste meteen op de goede plek!!
Hé Marjolein, wat ik me nog bedacht: is er recentelijk nog een hsg of zo gedaan om te kijken of je eileider goed doorgankelijk is? Misschien wel een goed idee om te doen voor je met iui begint... Mimi, hoe gaat het nu met je? Kabouter, hoe is het met je? Het is zo oneerlijk, hè... Faith en Loki, gaat alles goed bij jullie? (Ik denk het wel. Geen bericht...) Angelica, het blijft spannend!!! Suus
Suus bedankt voor de tip!! Heb ik nog nooit gehad. Maar als we IUI mogen, ga ik dat zeker even bespreken! Weet je waar jij ergens zit in je cyclus? Of heb je t daar liever niet over? (Omdat je ook geen banner hebt..)
Maar ook als je geen IUI 'mag', dan is het misschien echt een goed idee. Je bent natuurlijk kwetsbaarder met 1 eileider, besef ik zelf maar al te goed, dus als er die ene niet helemaal goed doorgankelijk is, dan heb je een probleem met zwanger worden. Bovendien schijnt zo'n hsg de boel goed door te spoelen. Ook fijn. Maar misschien is het niet eens meer nodig voor jou! Ik heb qua cyclus niet helemaal een idee, eerlijk gezegd, omdat ik tot voor kort aan de hormonen was. Zal wel even duren voor het weer normaal is... Suus
Ik zal t iig tijdens t gesprek met de fertiliteitsarts bespreken (als we verwijzing krijgen, maar daar ga ik dan maar even vanuit...) Hoe kan je eigenlijk verklevingen krijgen,weet jij dat? Dus voor jou is t nog even afwachten. Temp je wel of gebruik je ovutestjes?
Verklevingen in de baarmoeder zijn altijd zwangerschaps- en curettage gerelateerd (Asherman). Verklevingen in de eileider zelf kunnen het gevolg zijn van endometriose. Het kan dus zomaar ontstaan. Maar hé, ik wil je niets aanpraten, het is meer iets om ff met arts te bespreken idd. Bij mij is geen hsg gedaan, maar wel een contrastecho gemaakt, waardoor ik weet dat die ene iig wel goed doorgankelijk is. Vandaar dat ik eraan dacht. En ik heb uit m'n omgeving meerdere verhalen gehoord over spontane zwangerschappen na een hsg. En deze maand is voor ons een bonusmaand, dus ik probeer me er niet al te veel mee bezig te houden. Geen progesteron dus, en ook nog geen prednison. Vanaf menstruatie gaan we voor het eggie. Suus
Ik vind t allang super dat je zo meedenkt en tips geeft!! Dus ik ga t zeker bespreken met de gyn, als we zover komen! Dus vooral tips blijven geven hoor En ik vind t fijn als ik weet wanneer ik voor jou mag duimen... Dus als je af en toe laat weten waar je ergens zit in je cyclus kan ik met je meeleven. Maar als je t juist niet zo fijn vindt of wat afstand wilt, moet je t gewoon niet doen hoor!!
Oke, ik begin vanaf nu met duimen voor je en zal pas stoppen tot je een prachtig kindje in je armen mag sluiten!!!
Daar gaan we gewoon voor meid!!!! Ook voor jullie is het vast weggelegd!! Ik duim in ieder geval heel hard voor jullie!!!