Hoi allemaal Ik heb na (tijdens) de grote boodschap veel dik doorzichtig slijmverlies. Waarschijnlijk van het drukken maar ik vroeg me af of het kwaad kan (of ik m,n slijmprop er niet uit druk haha) . Als ik lang op de wc zit is het echt veel slijm dus het heeft echt met elkaar te maken. Hebben jullie dat ook en is het normaal ? Zulk slijmverlies had ik bij mijn dochter amper , pas op het eind toen het echt stukjes slijmprop waren. Groetjes !
ik heb hier ook last van, maar heb geen idee of het kwaad kan. je bent in ieder geval niet de enige. succes, groetjes
is darmslijm, hetgeen nodig is bij goede peristaltiek, net als je emer vaginale afscheiding aanmaakt geld dit ook voor je darm afscheiding. komt door hormonen en de boel zit ook lekker in de knel!
dankjulliewel voor de reacties meiden ! Ben een hoop gerustgesteld. Snoetetoet, slijm komt echt uit m,n vagina Maar evengoed bedankt voor je reactie