Heb je hier misschien iets aan Liedjepiedje: leven met liv: Kleedje voor een Belgische zomer Heb m zelf ook een keer gemaakt, maar de naden aan de binnenkant leken me niet zo prettig voor mijn kleine meisje, dus heb daarna het rokje er aan de buitenkant opgezet (hoef je de romper ook niet te verknippen)
Dank je mama van nathan. Ik heb nu maar gewoon een rokje gemaakt. En de romper doe ik als shirt. Ik ben er wel blij mee. Hier een foto! Bekijk bijlage 185827
Hoihoi, kan iemand mij misschien helpen? Ik wil deze deken graag maken: Hop Marjanneke: Zelf maken: maxi cosi deken Moet je dan eerst het voetengedeelte maken, en dan maak je de grote deken 80x80, daar maak je onderin ook de uitsparing voor de beentjes en dan leg je de eerder gemaakte voetendeken erin en naai je alles als 1 geheel? Zodat de kleine er van bovenaf met de voetjes in kan schuiven? Ik had graag een foto gezien van de deken die opengeslagen was, om een beter beeld van de binnenkant te krijgen, misschien dat iemand anders 'm al eerder heeft gemaakt? Het patroon is verder best makkelijk, maar ben bang dat ik me 'vernaai', haha.
liedepietje... wat een schattig rokje zeg! en ook mooie speelgoedtas! eigen patroon?? ik kan levedeverveling wel openen maar de maxicosi blog daar zit geen patroon bij... jammer zag er wel weer anders uit dan de anderen.. ik heb een hangmatje gemaakt.. erg makkelijk en leuk 'al zeg ik hetzelf' Bekijk bijlage 186055 Bekijk bijlage 186056
Liedjepiedje wat heb je een schattig mooi meisje! En dat rokje is echt leuk! Hier nog een wachten tot we weten wat het is en dan kan ik ook aan de slag
Dank je wel voor de complimenten! Ivfje. Ik heb die speelgoedzak gewoon een beetje zelf bedacht. Ik heb een groot rondje getekent en daaraan een lap stof genaaid simpel gezegd. Ik vind hem wel een beetje laag op de grond hangen maar ja nu kan er ook lekker veel in. Wat een leuk en mooi hangmatje!! Hermiek, ik kan je hier helaas niet mee helpen!
Een paar pagina's terug staan een paar linkjes van de mijne die ik heb gemaakt volgens mij staat er ook een foto bij waarbij ie open ligt. Ik heb het patroon zelf getekend. En heb eerst gewoon de grootste lap genaaid, de buitenstof en voering aan elkaar aan elkaar en biasband erom. En daarna het binnenstuk met voering gemaakt, met biasband. En dat OP het andere stuk genaaid... Natuurlijk wel tot een behaalde hoogte. Zodat er vanaf boven nog ruimte is om de beentjes erin te steken en het resultaat was goed, en erg makkelijk om te doen! Succes!
Bedankt voor je reactie, ik heb je foto's gezien! Het is me nu al heel wat duidelijker Ik ga er binnenkort mee aan de slag, heb pas na volgende week weer tijd, dus foto's volgen later nog!!
Hoii ik breek even in! Iemand heeft hier volgensmij ooit een link geplaatst om zelf billendoekjes te maken...ik heb de zoekfunctie gebruikt maar dan krijg ik nog meer dan 500 resultaten...wie weet het nog en heeft de link voor me?! Bedankt!
@Hermiek Ik heb deze laatst ook gemaakt e zoals jij beschrijft ga je goed te werk. Dit is die van mij, ik weet niet of je iets aan de foto hebt.. http://www.zwangerschapspagina.nl/members/35113-albums6467-picture41192.html
Bedankt voor de foto! Ik vond, en ook op jouw foto, de voetzak zo plat en gelijk aan de rest van de zak, vandaar dat ik niet zo goed wist of ik het wel goed had gedaan! (omdat de voetenzak toch een 'extra' zak is, die je op de doek zelf naait) Ik heb er nu 1 klaar en ben best tevreden! Had alleen niet van die 'snappers', dus geen gaatjes voor een elastische bovenkant.. Maar alleen de doek op zich en de voetenzak hierbij in, vind ik al leuk! Heb nu de binnenkant fleece en de buitenkant katoen. Nu ga ik er nog 1 maken, maar dan met beide kanten fleece.
in de knippie van een jaar gelden stond zo een dekken voor in de maxi cosi een logger heet dat patronen worden aangeboden op marktplaats
Ik denk dat je een 'lodger' bedoelt? Ik heb het patroon gratis via internet, dus dan ga ik er maar niet op bieden op Marktplaats